Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

QUOTE(scholastika @ 2009 12 07, 16:42)
mes zadejom pirkti ta aparateli, kuris pazadina vaika nakti, bet sukarsciavo vaikas, tai  dabar vel atidejom... suzinojau, kad mano tetis labai ilgai dare i lova, tai sakau, kad, turbut, bus paveldejes, ta bjaurasti...

Maniskis pradejo maziau slapintis thumbup.gif i menesi pora kartu tik buvo padares kazkur ir tai kai pervarges ax.gif Tavo suneliui 4u.gif nesirkit! 4u.gif isaugs tie musu mizniukai irnesakyk.gif viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
labai mano maziukai megsta pieniska grikiu sriuba, tai vakarais jos prisivalgo, tai nakti dazniausiai visada slapias buna... nu bet neduoti valgyti ir kankinti valgyti irgi negalima...
Atsakyti
QUOTE(Rciukas @ 2009 12 07, 01:31)
Buna ir pas mus kartais nelaimiu-vis dar kloju palute po paklode del viso pikto. Bet buna jei vakare prigeria ko nors. Ir jau zinau jei nakti praeda dejuoti-nesu puodeli ir prasau kad padarytu  ax.gif

labai gerai kad jusu dar i puodely daro bigsmile.gif .musu tai neee,daro sysiu tuolete kaip vyras.bet nakty dedam pampery verysad.gif ,nezadinam mes jo,miega kaip uzmustas.ir tikimes kad isaugs.
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2009 12 08, 12:02)
labai gerai kad jusu dar i puodely daro bigsmile.gif .musu tai neee,daro sysiu tuolete kaip vyras.bet nakty dedam pampery verysad.gif ,nezadinam mes jo,miega kaip uzmustas.ir tikimes kad isaugs.

lapute, o kiek metuku taviskiam?
Atsakyti
QUOTE(kretaa @ 2009 12 08, 15:40)
lapute, o kiek metuku taviskiam?

uz dvieju men bus 5metukai
Atsakyti
Ir mes vis dar turim sia problemele...
Jau sunus sako - as didelis, nenoriu su pampersu but, o kasryt vis tas pats ir tas pats....
Gal isaugs... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2009 12 08, 11:05)
labai mano maziukai megsta pieniska grikiu sriuba, tai vakarais jos prisivalgo, tai nakti dazniausiai visada slapias buna... nu bet neduoti valgyti ir kankinti valgyti irgi negalima...

Zinoma,kaip gali vaikui neduoti sriubytes jeigu jis nori ax.gif isaugs tie vaikai,kiti ir iki 8 metu daro ir nieko unsure.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lelijava @ 2009 12 08, 15:09)
Ir mes vis dar turim sia problemele...
Jau sunus sako - as didelis, nenoriu su pampersu but, o kasryt vis tas pats ir tas pats....
Gal isaugs... ax.gif

isaugs irnesakyk.gif o dienom neprisidaro?Tik naktimis?
Atsakyti
jau apsiziurejom koki aparaciuka pirkti, bet dabar galvosukis ar su laidu ar be laido pirkti, man su laidu kazkaip baisu, kad per miegus aplink kakliuka neapsisuktu... g.gif gal kas bande esat?
Atsakyti
O maniškiui susitvarkė thumbup.gif Dabar jei akivaizdžiai su skysčiais padaugina, tai atsitinka (1 k./mėn). Vargom iki 4 metų 9 mėnesių. Nežinau kas tiksliai padėjo, gal vitaminai tokie, gal 1 kartą supykusi išbariau, kai po 2 savaičių neavarijų keliaujant tik grįžęs namo privarė 3 miegus iš eilės. Nuo tada viskas pradėjo tvarkytis, mažėt.
Atsakyti
Mes turejome su laidu. Nemanau, kad gali zalos padaryti, negirdejau jokiu tragisku atsitikimu g.gif As net neisivaizduoju, kaip tas aparatas veikia be laido. Mums tas aparatas labai padejo thumbup.gif
Atsakyti
o is kur jus pirkot ta aparaciuka? gal naudota kas parduoti turi? ax.gif
Atsakyti
valio, mano 4 metukų sūnus jau nesiusioja naktimis. taip laukiau tos dienos ir pagaliau sulaukiau. Nakti dar pakeliu pasiusiot kartais, bet ryte visuomet buna sausas. Iki tol kasnakt miegojo su pampiais.
Atsakyti