Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(barbija @ 2007 02 06, 21:23)

va tik galvoju ar matinis pavirsius geriau ar blizgus?  smile.gif



As parketo laka issirinkau matini, man asmeniskai labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 02 06, 23:33)
As parketo laka issirinkau matini, man asmeniskai labiau patiko.

bet gal ir praktiskiau, tikriausiai maziau matosi visokios dulkes...? smile.gif
Atsakyti
groovyl69 dėkoju už mano svajonės patvirtinimą lotuliukas.gif

O dėl dulkių tikiu, kad jos labiau matysis, bet pas mus dabar bute šviesios pakankamai grindys, tai neplauk ir skraido dulkių debesėliai po grindis, tai turim mažą ''siurbliuką'', kuris ropinėdamas ir kažką burbuliuodamas renka ir man neša lotuliukas.gif blush2.gif , tai tenka kiekvieną dienelę pravalyti doh.gif . Bet aš dabar save kaip tikra kinezikė nuraminau, kad rytinė mankšta į sveikatą lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o ką reiškia 100kvadratų daugiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mano vyras už matinį paviršių vienareikšmiškai, o aš dar neapsisprendus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 02 06, 17:11)
Na va, labai kontrastingas ir zaismingas interjeras.  4u.gif  O kaip Jums, brangiosios?
user posted image
Papildyta:



mano poziuriu - ne namams toks interjeras.... primena koki laukiamaji ar pan. labai saltas ir greitai atsibostu namie, ir isvis nesudaro jaukumo reikalingo gyvenamajai vietai. tokiais dalykais namie suzaisti isdrisciau tik tada jei nuolat keliauciau, tureciau kiekvienoje salyje po namus ir niekur neapsistociau ilgiau nei porai menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 02 07, 08:49)
mano poziuriu - ne namams toks interjeras.... primena koki laukiamaji ar pan. labai saltas ir greitai atsibostu namie, ir isvis nesudaro jaukumo reikalingo gyvenamajai vietai. tokiais dalykais namie suzaisti isdrisciau tik tada jei nuolat keliauciau, tureciau kiekvienoje salyje po namus ir niekur neapsistociau ilgiau nei porai menesiu.


visiškai sutinku rolleyes.gif man irgi priminė brangaus gydytojo laukiamąji.
Atsakyti
čia dar šiek tiek nuorodėlių, gal rasite ką naudingo ax.gif

www.roche-bobois.com
www.vox.pl
www.formichi.com
www.myhouse.ru
www.designbiz.com
www.wohnidee.de


Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2007 02 07, 10:40)
čia dar šiek tiek nuorodėlių, gal rasite ką naudingo  ax.gif

www.roche-bobois.com
www.vox.pl
www.formichi.com
www.myhouse.ru
www.designbiz.com
www.wohnidee.de


mirksiukas.gif 4u.gif aciu labai uz nuorodas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudeninuke @ 2007 02 07, 00:27)
groovyl69 dėkoju už mano svajonės patvirtinimą lotuliukas.gif

O dėl dulkių tikiu, kad jos labiau matysis, bet pas mus dabar bute šviesios pakankamai grindys, tai neplauk ir skraido dulkių debesėliai po grindis, tai turim mažą ''siurbliuką'', kuris ropinėdamas ir kažką burbuliuodamas renka ir man neša lotuliukas.gif  blush2.gif , tai tenka kiekvieną dienelę pravalyti doh.gif . Bet aš dabar save kaip tikra kinezikė nuraminau, kad rytinė mankšta į sveikatą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o ką reiškia 100kvadratų daugiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano vyras už matinį paviršių vienareikšmiškai, o aš dar neapsisprendus. g.gif

cia tikriausiai daugeis is musu moterys sprendzia kaip atrodys namai lotuliukas.gif vyrukai tik arba pritaria arba ne... ir abiem atvejais buna taip kaip... reikia moteriai thumbup.gif
Atsakyti
Plytelemis sudetas kamstis ir nulakuotas matiniu laku: (1) pasirinkus gera atspalvi - liuks vaizdas: neperkrautas, subtilus, (2) man, asmeniskai, dar silciau ir jaukiau uz medines grindis; (3) giminaiciai turi susideje - sake ant keliu iesko idemiai - kur koks plemukas arba dulkes thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip čia tau švelniau pasakius... groovyl69 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa31 @ 2007 02 07, 13:01)
Plytelemis sudetas kamstis ir nulakuotas matiniu laku: (1) pasirinkus gera atspalvi - liuks vaizdas: neperkrautas, subtilus, (2) man, asmeniskai, dar silciau ir jaukiau uz medines grindis; (3) giminaiciai turi susideje - sake ant keliu iesko idemiai - kur koks plemukas arba dulkes  thumbup.gif

biggrin.gif thumbup.gif na va, kaip gerai thumbup.gif siaip as pritariu siai idejai, man taip pat patinka, reikes placiau panagrineti kamstines grindis salone interjero kokiam. O siaip nemazai geru atsiliepimu girdejau apie jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2007 02 07, 14:23)
Nu kaip čia tau švelniau pasakius... groovyl69  cool.gif

biggrin.gif groovyl69 teisi biggrin.gif pas mus tas pats tongue.gif tongue.gif tongue.gif cool.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbija: 07 vasario 2007 - 13:56