Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

unsure.gif gal kas zinote kur galima isigyti freskiniu plyteliu? (su piesiniais iskaltais) doh.gif nes uzsiknisau ieskoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Norėjau tokį patarimą duoti, iš tikrųjų nėra labai svarbu koks sienos ilgis, tamsi spava ar ryški spalva dažniausiai sodina ar igilina, na aišku tai dar priklauso nuo sienų apdorojimo medžiagos, tekstūros ir pan...
Norint padaryti kokį nors akcentą ir kad spinta paskęstų, tai geriausia akcentuoti lovos užtiesalu, kilimu, bra, ar kokia nors skulptūra. Tik tokiu atveju reikia derinti ne tik spalvas, bet ir stilių. O spinta reiktų rinktis panašaus spalvinio tono kaip ir sienų danga.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galite patarti kur internete pasiziureti ideju moderniu sekciju. Na kaip dabar madinga tokios iš atskiru komodu sudeliotos, ne kaip senosios sekcijos
Atsakyti
http://www.supermama...?...3033&st=540

cia yra neseniai sutvarkytas mano seses kambarys...buvo labai stengiamasi isiterpti i kuo mazesnius finansus, manau neblogai pavyko...labai jaukus kambariukas, kaip moksleivei ir pakankamai zaismingas thumbup.gif

komentaru nebijau, kiekvienas turi savo nuomone tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 04 07, 19:11)
http://www.supermama...?...3033&st=540

cia yra neseniai sutvarkytas mano seses kambarys...buvo labai stengiamasi isiterpti i kuo mazesnius finansus, manau neblogai pavyko...labai jaukus kambariukas, kaip moksleivei ir pakankamai zaismingas  thumbup.gif

komentaru nebijau, kiekvienas turi savo nuomone  tongue.gif

thumbup.gif tikrai zaismingas variantas, kartais minimaliais finansais galima isspausti maksimaliu rezultatu mirksiukas.gif tik reik tureti fantazijos
Papildyta:
QUOTE(Fikas @ 2007 04 07, 12:19)
Sveikos merginos, gal galite patarti kur internete pasiziureti ideju moderniu sekciju. Na kaip dabar madinga tokios iš atskiru komodu sudeliotos, ne kaip senosios sekcijos

aga isivaizduoju apie ka kalbi, smile.gif bet neteko matyti internete, jei rasiu idesiu butinai bigsmile.gif
Atsakyti
aciu groovyl69 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikas @ 2007 04 07, 12:19)
Sveikos merginos, gal galite patarti kur internete pasiziureti ideju moderniu sekciju. Na kaip dabar madinga tokios iš atskiru komodu sudeliotos, ne kaip senosios sekcijos


Aš irgi tokių ieškau, bet mažokai randu...čia keletas pvz, gal kas patiks 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 04 09, 15:41)
Aš irgi tokių ieškau, bet mažokai randu...čia keletas pvz, gal kas patiks  4u.gif



o koks fainas pats paskutinis variantas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 04 09, 20:09)
o koks fainas pats paskutinis variantas  wub.gif  thumbup.gif


Aha, man irgi mielas smile.gif Tik spalva rinkciausi sviesesne
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 04 09, 21:08)
Aha, man irgi mielas  smile.gif  Tik spalva rinkciausi sviesesne


del praktiskumo tikrai reiktu sviesesnes spalvos, bet kaip grazu kai kambarys sviesus ir tokie baldai wub.gif , labai tvirtas, aiskus, grieztas, netgi daugiau vyriskas stilius, bet man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ČIA keletas sekcijukių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 04 11, 17:37)
ČIA keletas sekcijukių  biggrin.gif


mmm... kaip grazu wub.gif tikrai, geras puslapis thumbup.gif
va tokiu masyviu, bet santuriu baldu laaaabai noreciau
Atsakyti