Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(v_rasa @ 2007 04 14, 17:45)
Ir as taip manau, kad sienas reik dazyt visur beveik vienodai, gal tik ciut atspalvi pakeisti.  drinks_cheers.gif
Oi, kaip fainai, kaip uzsimaniau stiklines pertvaros  wub.gif Jau noriu greiciau pradeti remontus  bigsmile.gif
O kaip ten tie halogenai montuojasi i blokelius?  g.gif


Ne, ne į pačius blokelius, bet į grindis arba į lubas tarpuose tarp blokelių stulpo. Įsivaizduok taip: Blokelių stulpas nuo apačios iki viršaus, toliau tarpas, jame įmontuotas halogenas (apačioje ar viršuje) toliau vėl blokelių stulpas, toliau vėl halogenas ir t.t.
Jei neįsivaizduoji kaip, galėsiu tau papaišyti kaip atrodytų
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 04 14, 13:03)
buvom vienuose namuose, kur viskas -sienos, lubos, durys viskas buvo balta.nu taip faina, grazu, sviesu, erdves suteikia. čia turbūt kaip kam. bet pabuvus tuose namuose irgi užsimaniau baltų sienų  lotuliukas.gif

bet čia turbūt kaip kam smile.gif


man tai nepatiktu g.gif jausciausi kaip kokioje ligonineje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 14, 22:05)
man tai nepatiktu  g.gif jausciausi kaip kokioje ligonineje  blush2.gif

lotuliukas.gif ir man taip atrodytų, jei kas pasakytų, bet kai pamatai - visai neatrodo, kaip ligoninėj schmoll.gif

kaip ligoninėj tai būtų sienos melsvos iki pusės, o viršuj iki lubų baltos lotuliukas.gif
(bent jau tokias ligoninių sienas esu patyrus) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amunette @ 2007 04 14, 21:54)
Ne, ne į pačius blokelius, bet į grindis arba į lubas tarpuose tarp blokelių stulpo. Įsivaizduok taip: Blokelių stulpas nuo apačios iki viršaus, toliau tarpas, jame įmontuotas halogenas (apačioje ar viršuje) toliau vėl blokelių stulpas, toliau vėl halogenas ir t.t.
Jei neįsivaizduoji kaip, galėsiu tau papaišyti kaip atrodytų

Aaaa... doh.gif Dabar jau supratau tongue.gif Bet butu faina, jei papaisytum keleta variantu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Beje, o kas prie tokio interjero deretu, juk stiklo butu nemazai? Kokie aksesuarai tinka prie stiklo? Irgi stikliniai?
Atsakyti
QUOTE(v_rasa @ 2007 04 15, 00:04)
Aaaa...  doh.gif Dabar jau supratau  tongue.gif Bet butu faina, jei papaisytum keleta variantu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Beje, o kas prie tokio interjero deretu, juk stiklo butu nemazai? Kokie aksesuarai tinka prie stiklo? Irgi stikliniai?



aksesuarai prie stiklo-stiklas ar plienas.
o šiaip kaip alternatyvus sprendimas blokeliam-montuot matinį stiklą iš abiejų pusių o viduje imontuot apšvietimą arba naudot plieną +stiklą. cia tokie labiau minimalistiniam interjerui tinkantys sprendimai-jei reiktu jaukesnio ispudžio tada galima naudot tamsų medį kaip rėmą.kažkas panašaus padaryta "Impuls" VIP salėje- visa siena iš japoniško stiliaus medinių "langų" su imontuotu matiniu baltu stiklu ir apšvietimu iš vidaus. tai nors patalpa rusy ispudis kad už tos sienos sauleta diena.
Atsakyti
QUOTE(v_rasa @ 2007 04 14, 22:04)
Aaaa...  doh.gif Dabar jau supratau  tongue.gif Bet butu faina, jei papaisytum keleta variantu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Beje, o kas prie tokio interjero deretu, juk stiklo butu nemazai? Kokie aksesuarai tinka prie stiklo? Irgi stikliniai?


Na, jei supratai, tai nebraižysiu tada mirksiukas.gif
Manau, kad tokia pertvara būtų kaip startinė idėja visam kam kitam, bent aš taip daryčiau. Prie stiklo tinka chromuoti ar šlifuoto aliuminio aksesuarai, baldų dalys, natūralaus akmens paviršiai, manau ir kiti natūralūs ir įvairūs deriniai
Atsakyti
QUOTE(Amunette @ 2007 04 15, 16:40)
Na, jei supratai, tai nebraižysiu tada  mirksiukas.gif
Manau, kad tokia pertvara būtų kaip startinė idėja visam kam kitam, bent aš taip daryčiau. Prie stiklo tinka chromuoti ar šlifuoto aliuminio aksesuarai, baldų dalys, natūralaus akmens paviršiai, manau ir kiti natūralūs ir įvairūs deriniai

na, kad metalas tinka, sutinku. Bet akmuo blink.gif Nepagalvociau, kad grazu butu prie stiklo g.gif Gal turit interjeru pavyzdziu,kur stiklas butu? Naminiu kokiu nors, ne klubiniu tongue.gif
Atsakyti
Merginos, prašau patarimų, kaip apstatyti svetainę. Norėčiau sutalpinti valgomojo stalą su 4 kėdėm, minkštą dalį (kampą arba 3+1), staliuką ir nedidukę modern sekciją televizoriui. Įkeliu planelį su išmatavimais ir savo pabraižymus, laukiu kritikos, idėjų, patarimų ax.gif .


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(v_rasa @ 2007 04 15, 20:27)
na, kad metalas tinka, sutinku. Bet akmuo  blink.gif Nepagalvociau, kad grazu butu prie stiklo  g.gif Gal turit interjeru pavyzdziu,kur stiklas butu? Naminiu kokiu nors, ne klubiniu  tongue.gif


O kodėl manai kad ne? Netgi labai gražu, o ypač naturalus šviesus arba tamsus marmuras arba jų įtaigios imitacijos arba skaldyti akmens paviršiai sienų dekorui.
Pavyzdžių manau pati rasi internete, gali čia pasižiūrėti gal kils kokių idėjų www.kitchens.com
Atsakyti
QUOTE(pinga @ 2007 04 15, 22:51)
Merginos, prašau patarimų, kaip apstatyti svetainę. Norėčiau sutalpinti valgomojo stalą su 4 kėdėm, minkštą dalį (kampą arba 3+1), staliuką ir nedidukę modern sekciją televizoriui. Įkeliu planelį su išmatavimais ir savo pabraižymus, laukiu kritikos, idėjų, patarimų ax.gif .
user posted image

user posted image


manau viska labai puikiai apstatei pati, geriau nesugalvosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Canet @ 2007 04 16, 21:17)
manau viska labai puikiai apstatei pati, geriau nesugalvosi  biggrin.gif



biggrin.gif Sutinku, kad tokioj erdvėj fantazija "atsimuša į sienas" doh.gif smile.gif O kaip jums atrodo, gražiau ir funkcionaliau minkštas kampas ar 3+1? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinga @ 2007 04 17, 00:07)
biggrin.gif  Sutinku, kad tokioj erdvėj fantazija "atsimuša į sienas"  doh.gif  smile.gif O kaip jums atrodo, gražiau ir funkcionaliau minkštas kampas ar 3+1? ax.gif


Mes irgi sprendziam dilema: kampas ar 3+2+1 4u.gif Vyrui kampas atrodo, o man ne... Kazkaip man tie kampai jau atgyvene atrodo g.gif

P.S. Kaip jus pabraziote tuos kambariu vaizdelius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDI: 16 balandžio 2007 - 23:15