Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

Tai suprantu kad kiekvienoje firmoje yra plaunamu ax.gif tik va issirinksiu tikriausei kai i parduotuve nueisiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 05 31, 14:34)
Tai suprantu kad kiekvienoje firmoje yra plaunamu  ax.gif  tik va issirinksiu tikriausei kai i parduotuve nueisiu  doh.gif


nu taip i parduotuve ar i firma. siais laikas gerai paieskojus visko eina rast;) sekmes
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 05 31, 11:38)
nu taip i parduotuve ar i firma. siais laikas gerai paieskojus visko eina rast;) sekmes

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 10, 13:03)
Atejau prasyt patarimo  4u.gif
Va turim svetaineje stai toki gipsini ant lubu

user posted image
cia daryta mazdaug pries kokius 8-10 metu.
Bet va dabar galvojame ji lupti ar ne?  g.gif  Jei nuluptume, tai nudazytume lubas paprastai ir tiek, o jei neluptume, tai sita gipsini (nezinau kaip ji pavadinti) dazytume vienokia, o lubas kitokia spalva.
Vieni sako lupti kiti nelupti, o ka galit jus patarti situ klausimu?


Jokiais budais nelupk, atrodo super thumbup.gif tinka ir moderniam, ir klasikiniam interjerui. As asmeniskai dazyciau tokia pacia spalva kaip ir lubu, bet galima ir kita jei jums grazu 4u.gif
As visuose namuose tokiu prisiklijavau wub.gif jei is poliuretano- jie nepigus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canet: 31 gegužės 2007 - 17:39
jei nelupsit, tai bent dazykit viena spalva
Atsakyti
taip toptelėjo į galvą, ar tas orchidariumas, kur drėgna ir šilta neaprasoja iš vidaus, jei kambary salčiau (o taip turbūt yra), ar nesikondensuoja drėgmė?
Šeip tai labai patiko thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(coffe @ 2007 05 31, 22:57)
taip toptelėjo į galvą, ar tas orchidariumas, kur drėgna ir šilta neaprasoja iš vidaus, jei kambary salčiau (o taip turbūt yra), ar nesikondensuoja drėgmė?
Šeip tai labai patiko  thumbup.gif



orchidariumas turi ventiliacines angas, plius dar įrengti ventiliatoriai, o extra atveju galima dar ir priekines dureles praverti. Temperatūra orchidariume priklauso ir nuo aplinkos temperatūros, t.y., ji būna kokiais penkiais laipsniais didesnė už kambario. Nebus taip, kad kambaryje +10, o orchidariume +30 mirksiukas.gif
Atsakyti
SKM tikrai labai grazu ir idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2007 05 15, 09:16)
Reikia patarimų. Nusipirkom tokius kaip šiame pav., baldus į svetainę.
user posted image

bigsmile.gif Labai panasu uzsisakem kad pagamintu thumbup.gif Fainai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2007 06 02, 12:36)
bigsmile.gif Labai panasu uzsisakem kad pagamintu  thumbup.gif Fainai atrodo

man sitas irgi labai grazus ir spalva liuks ax.gif tiks pasakykit kaip tas telikas uzkabintas kad laidu nesimatao,tai jie sienoj imontuoti????nes man tas variantas kad telikas kabo ant sienos labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 06 02, 21:35)
man sitas irgi labai grazus ir spalva liuks ax.gif tiks pasakykit kaip tas telikas uzkabintas kad laidu nesimatao,tai jie sienoj imontuoti????nes man tas variantas kad telikas kabo ant sienos labai patiko

Sienoj viskas uztinkuota ir palikti tik kistukai kabeliui, elektros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2007 06 03, 08:09)
Sienoj viskas uztinkuota ir palikti tik kistukai kabeliui, elektros  smile.gif


o jus uztinkavote kiek kokiu kabeliu ? rozete kaip supantu padaret , antenos ir dar nuo namu kino ? g.gif
Atsakyti