Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(oregano @ 2008 01 17, 23:46)
biggrin.gif gerai, įkalbėjai  mirksiukas.gif

laukiam pasirodant eteryje su spintele! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 18, 15:34)
laukiam pasirodant eteryje su spintele!  bigsmile.gif  thumbup.gif


Su staliuku sunglasses2.gif
Bet kol aš prisiruošiu irnesakyk.gif Reikia vietos tokiems darbeliams, kad vaikai nelystų (dažai, chemikalai - pavojinga), tai atšils - balkoną laikinai paversiu mini dirbtuvėle (nors įstiklintas - dabar vistiek šalta).. Artimesniuose planuose - senų fotelių atnaujinimas pasiuvant jiems taip vadinamus ''rūbelius'', kurie lengvai nusiima, išsiskalbia.. Vienžo, planų milijonai biggrin.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 18 sausio 2008 - 15:57
QUOTE(oregano @ 2008 01 18, 15:55)
Su staliuku sunglasses2.gif
Bet kol aš prisiruošiu  irnesakyk.gif Reikia vietos tokiems darbeliams, kad vaikai nelystų (dažai, chemikalai - pavojinga), tai atšils - balkoną laikinai paversiu mini dirbtuvėle (nors įstiklintas - dabar vistiek šalta).. Artimesniuose planuose - senų fotelių atnaujinimas pasiuvant jiems taip vadinamus ''rūbelius'', kurie lengvai nusiima, išsiskalbia.. Vienžo, planų milijonai  biggrin.gif ..

smagu, kad i prieki, o ne atgal...
mes irgi siek tiek remontuojames, bet pagrindinis remontas dar tik laumkia, kai mazius paaugs, nes dabar neapsimoka remontuoti, nes jis didesni remonta namie mums daro cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 18, 16:04)
smagu, kad i prieki, o ne atgal...
mes irgi siek tiek remontuojames, bet pagrindinis remontas dar tik laumkia, kai mazius paaugs, nes dabar neapsimoka remontuoti, nes jis didesni remonta namie mums daro  cool.gif


Manau, malonūs akiai ir mieli yra net minimalūs pakeitimai, kažkokių detalių atnaujinimas. Smulkmenose visas grožis mirksiukas.gif SM - tikras lobynas tokioms idėjoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 18, 16:16)
. Smulkmenose visas grožis  mirksiukas.gif SM - tikras lobynas tokioms idėjoms  smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu!
Atsakyti
ir aš savo namų dizaineris ax.gif man taip aptiko,kurti SAVO namus, nes jie pirmi nuosavi (iki tol buvo nuomoti).
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 23, 22:04)
ir aš savo namų dizaineris ax.gif man taip aptiko,kurti SAVO namus, nes jie pirmi nuosavi (iki tol buvo nuomoti).

O tai kur nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi prisidesiu prie "dizaineriu" biggrin.gif kadangi dar net nepersikraustem i naujaji buta, tai dar tik mintyse viska kuriu ax.gif susitarem su MB kad kursim "Uzupietiska" stiliu thumbup.gif laukit naujienu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 04 24, 08:50)
O tai kur nuotraukos  mirksiukas.gif

prašau (svetainės nuotraukos labai neryškios, nes labai jau saulutė svietė ir svetainėje dar ne visi paveikslai rado savo vietą)
svetainė su virtuve
user posted image

user posted image

user posted image

miegamasis
user posted image

user posted image

vonia
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 24, 17:21)
prašau (svetainės nuotraukos labai neryškios, nes labai jau saulutė svietė ir svetainėje dar ne visi paveikslai rado savo vietą)

Na tikrai gražu wub.gif Gražiai padirbėjot 4u.gif
Atsakyti
ax.gif ačiū blush2.gif gi sau stengiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 24, 17:21)
prašau (svetainės nuotraukos labai neryškios, nes labai jau saulutė svietė ir svetainėje dar ne visi paveikslai rado savo vietą)


Man nerodo nuotrauku verysad.gif
Atsakyti