Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 29, 22:45)
o čia tai mintis  doh.gif o aš dura apie tai nepagalvojau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , reiks pasikelti dokumentus, gal kur bus kokis sakinukas apie tai pirkimo - pardavimo sutartyje parašytas

Butinai turi buti 4u.gif Tai turi pilna teise reikalauti pakeisti biggrin.gif jeigu nesutiks kreipkis i nemaisto prekiu kokybes inspekcija,tikrai padeda,turejom problemu su nekokibiskais baldais doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 29, 22:56)
Sveikos, mamytes mirksiukas.gif
Na idomu sitoj temoj pas Jus, ir melagysciu pateikimas ir issiaiskinimas thumbup.gif
as taip pat noriu nuotrauka Jusu teismui ideti, gal patarsit, ka sitam kambariui padaryt, kad jaukesnis butu, neturiu fantazijos, tai viska balta, juoda, ruda padariau ir dabar kazkaip spalvu truksta.
Lauksiu komentaru ir pasiulymu  blush2.gif 
P.S. nuotrauka ne is viesbucio  lotuliukas.gif
http://public.fotki....i/p7270001.html

Man irgi su fantazija nelabai biggrin.gif Gal truksta kokios vazos,bra ant sienos,ir kokio paveikslo,arba nuotrauku g.gifO taip viskas graziai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 29, 19:56)
Sveikos, mamytes mirksiukas.gif
Na idomu sitoj temoj pas Jus, ir melagysciu pateikimas ir issiaiskinimas thumbup.gif
as taip pat noriu nuotrauka Jusu teismui ideti, gal patarsit, ka sitam kambariui padaryt, kad jaukesnis butu, neturiu fantazijos, tai viska balta, juoda, ruda padariau ir dabar kazkaip spalvu truksta.
Lauksiu komentaru ir pasiulymu  blush2.gif 
P.S. nuotrauka ne is viesbucio  lotuliukas.gif
http://public.fotki....i/p7270001.html

grazus kambarys...vat ten kur sekcija tai man noretusi baltos ar smelines aukstos molines vazos, dabar buna tikrai labai graziu. jeigu norit dar ir kitokiu spalvu, tai manau cia labai tiktu sviesiai zalia, todel galetumet ant staliuko uzdeti tokios spalvos servetele ar koki dubeneli ax.gif
Atsakyti
grazus kambariukas, bet paziurejau ir kitas foto ax.gif blush2.gif labai man patiko peiliu rinkiniai. ax.gif cia kazkokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 29, 21:56)
Sveikos, mamytes
as taip pat noriu nuotrauka Jusu teismui ideti, gal patarsit, ka sitam kambariui padaryt, kad jaukesnis butu, neturiu fantazijos, tai viska balta, juoda, ruda padariau ir dabar kazkaip spalvu truksta.
Lauksiu komentaru ir pasiulymu  blush2.gif 

Gražus, spalviškai suderintas kambarys, tik trūksta spalvinių akcentų, spalvinių dėmių smile.gif Pagalvokit su šeima, kokios spalvos jums patinka, tiesiog padėliokit spalvotus gabalėlius popieriaus ar medžiagos - ir matysit, kas tinka, kas gražu. Tai va, iš tų spalvų kurkite akcentus: pagalvėles, vazeles, paveikslus, užuolaidas. Nebijokit ryškesnių spalvų, jos padarys kambarį linksmesniu, o be to, tokius akcentus po kelių metų galima pakeisti kitos spalvos - ir vėl atrodys naujai, kaip po naujo remonto smile.gif Tik nemakaliuokit daug spalvų - pasirinkit vieną ir su ja žaiskit.
Na ir kadangi kambarys nėra labai didelis (turbūt bute), tai pasiūlyčiau ant tos laisvos sienos pakabinti ne paveikslą, o didelį veidrodį, paguldytą horizontaliai - iškart vizualiai prasiplės erdvė, kambarys tarutum padvigubės.
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 29, 21:56)


jei idomi mano nuomonė, tai - gražu, notoriškai konservatyvu, subtilu, vientisa (išskyrus kilimą). aš "įsivesčiau" kitų spalvų (nesu šviesių spalvų mėgėja, dirbu ligoninėje, tai mant tos spalvos net į neviltį varo, bet kaip sakant kiekvienam savo). pagalvočiau apie kokį triptiką ar laptukinę lentyną (bet tik virš tos spintelės kur prie lango. virš teliko nieko nekabinčiau, nes ten jau yra taškas į kurį žiūrima. nežinau kaip atrodo kita siena (priešais langą) , jei ten ne spintą tai kažką galima pagalvoti apie "susišaukimą" arba kaip atrodo siena, kur sofkutė

esant galimybei pasikeisčiau užuolaidas į žaismingesnes ar su kokiais spalvų elementais ar ornamentais. galbūt taikyčiau prie kilimo, nes jis man šioje erdvėje pirmas krentantis daiktas į akis. visa erdvė rami, subtili, o jis vienintelis "žaidžia". todėl paieškočiau kas galėtų draugauti su juo, galbūt kokio paveikslo ieškočiau su ratilais.
aišku, jei ne tos gėlės ant kilimo, galbūt jis nebūtų užkliuvęs už akiųir visas interjeras būtų čiki ax.gif

prašom box.gif nesmekti jei kritika nepriimtina

QUOTE(SVETA K. @ 2008 04 29, 23:56)
Butinai turi buti 4u.gif Tai turi pilna teise reikalauti pakeisti biggrin.gif jeigu nesutiks kreipkis i nemaisto prekiu kokybes inspekcija,tikrai padeda,turejom problemu su nekokibiskais baldais doh.gif

ačiū už patarimą.

QUOTE(aitiii @ 2008 04 30, 08:35)
bet paziurejau ir kitas foto ax.gif  blush2.gif labai man patiko peiliu rinkiniai.  ax.gif cia kazkokios firmos?

ir aš pasicekavinau ax.gif
ir mane tie peiliai sudomino
kokia tai firma? kas gamintojas? kiek toks rinkinukas kainuoja? kur nete galima apie juos pasiskaityti plačiau?
Atsakyti
Aciu uz pasisakymus, tikrai minciu "idejot" i galva thumbup.gif
Kaip supratau kilimas mano Jums nelabai, na pabijojau as spalvota kazkoki pirkti, nes neaisku, kaip jis isipaisytu i mano ta balta, juoda fona-kai zmogus fantazijos neturi, tai balta juoda ir darai lotuliukas.gif
Nors miegamajame nudaziau viena siena ryskiai bordo bigsmile.gif
Apie paveiksla jau senai galvoju, o ant likusiu dvieju sienu nieko nera, pabandysiu gal dar foto ikelti ir padesit apsispresti kokios formos ir kur kabinti ji geriau butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 30, 11:57)
Aciu uz pasisakymus, tikrai minciu "idejot" i galva thumbup.gif
Kaip supratau kilimas mano Jums nelabai, na pabijojau as spalvota kazkoki pirkti, nes neaisku, kaip jis isipaisytu i mano ta balta, juoda fona-kai zmogus fantazijos neturi, tai balta juoda ir darai lotuliukas.gif
Nors miegamajame nudaziau viena siena ryskiai bordo bigsmile.gif
Apie paveiksla jau senai galvoju, o ant likusiu dvieju sienu nieko nera, pabandysiu gal dar foto ikelti ir padesit apsispresti kokios formos ir kur kabinti ji geriau butu blush2.gif


a man kaip tik patinka tavo kilimas wub.gif
labai liuks jis man tinka
netgi pati besuiruosddama remontui ieskau kazkokio panasaus tik ryskesniu spalvu

a akcentuko tai reiktu
gal keleta smagiu pagalvyciu dekoratyviniu
ir koki smagu gaivu paveiksla pakabinciau
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 04 30, 14:27)
a man kaip tik patinka tavo kilimas  wub.gif

ir man patiko, tik jis neturi susisiekimo su kažkokiu akcentu.kaip sakiau, jis vienintelis "žaidžia" tame kambaryje, įkėlus į tą kambarį nors vieną apvalų daiktą - jis būtų thumbup.gif
o spalviškai jis labai ten tinka
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 30, 20:01)
ir man patiko, tik jis neturi susisiekimo su kažkokiu akcentu.kaip sakiau, jis vienintelis "žaidžia" tame kambaryje, įkėlus į tą kambarį nors vieną apvalų daiktą - jis būtų  thumbup.gif
o spalviškai jis labai ten tinka



Kazkas is mamyciu rase,kad spalva kokia viena itraukti, tai nusprendziau raudona, nes gavau didele raudona vaza dovanu, rieks palakstyti po namus su ja ir surasti vieta, dar i ta pati mastau paieskoti "raudono" paveikslo, gal bus gyviau
Nu fainuoles Jus mamytes, nesitykejau jog sulauksiu demesio su savo beskonybe clap.gif
Pazadu ideti pakeistos svetaines nuotrauka bigsmile.gif
Atsakyti
qp0629, tikrai nera jau toks baisus tavo kilimas. Kadangi jis vienintelis margesnis daiktas, todel taip ir krinta visiems i akis. Su laiku, prisirinksi visokiausiu dekoraciju ir viskas kitaip atrodys smile.gif
Stiklines, man labai patinka jusu grindys bigsmile.gif Ten aisku parketas? IR laiptai grazus. O ar ta siena balta tinka, ar ne, sunku pasakyt, nematant viso kambario vaizdo. Siaip jau gal uztektu ir idomesnio paveikslo su apsvietimu.
Burbuliukobum, man pasirode labai jaukus namuciai. Tik miegamojo sienu spalva mane truputi erzina. Bet todel, kad labai nemegstu violetines
Dabar uzkrito Nikas, forumietes, kurios buto nuotraukose smescioja juoda kate smile.gif Ten atrodo kaip is kokio zurnalo. Netgi per daug idealiai. Kai pamaciau tas nuotraukas, iskart sove i galva, kad sie zmones dar neturi vaiku biggrin.gif Man atrodo, kad atkeliaves leliukas, taip ten viska perdekoruos... biggrin.gif
Kaip supratau, visoms labiausiai patinka modernus stilius. O man labai patinka, kai viskas sumaisyta. Koks nors klasikinis (bet ne per grieztas) baldas ir pvz moderni sofa.
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2008 04 29, 20:56)
Sveikos, mamytes mirksiukas.gif
Na idomu sitoj temoj pas Jus, ir melagysciu pateikimas ir issiaiskinimas thumbup.gif
as taip pat noriu nuotrauka Jusu teismui ideti, gal patarsit, ka sitam kambariui padaryt, kad jaukesnis butu, neturiu fantazijos, tai viska balta, juoda, ruda padariau ir dabar kazkaip spalvu truksta.
Lauksiu komentaru ir pasiulymu  blush2.gif 
P.S. nuotrauka ne is viesbucio  lotuliukas.gif
http://public.fotki....i/p7270001.html


keistas derinys labai toks:) juoda balta kitokia sistema reiktų derinti, bet tiek jau tos. kambario vidury tiesiog duobė, juoda spintelė ir taip sunki, reikia kažkaip atsverti ją, o balta sofa ją dar pasunkina. akcentai visokie nesutvarkys to. nekeičiant baldų manau reiktų aukot kilimą. siūlyčiau nusipirkti kokį ryškų vienspalvį, raudoną, salotinį, galbūt geltonas, oranžinis (neįžiūriu sienų spalvos). ant staliuko kokį bliūdą žemą didelį kilimo spalvos, ant spintelės irgi kazkokų daikčiukų. baltą pufą prie lango kur nors į kitą kambarį arba kitoj kambario pusėj prie sienos dar vieną pastatyti.
dar reiktų pamėgint užtiest ant spintelių kokį baltą, rusvą takelį per visą viršų, tada turėtų nusodinti tą spintą kažkiek, gal netgi to ir užtektų g.gif
p.s. primeciau kaip atrodys su salotiniu kilimu, bet įkelt neleidžia, jei įdomu parašyk emeilą į Až
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2008 05 01, 14:33)
keistas derinys labai toks:) juoda balta kitokia sistema reiktų derinti, bet tiek jau tos.  kambario vidury tiesiog duobė, juoda spintelė ir taip sunki, reikia kažkaip atsverti ją, o balta sofa ją dar pasunkina. akcentai visokie nesutvarkys to. nekeičiant baldų manau reiktų aukot kilimą. siūlyčiau nusipirkti kokį ryškų vienspalvį, raudoną, salotinį, galbūt geltonas, oranžinis (neįžiūriu sienų spalvos). ant staliuko kokį bliūdą žemą didelį kilimo spalvos, ant spintelės irgi kazkokų daikčiukų.  baltą pufą prie lango kur nors į kitą kambarį arba kitoj kambario pusėj prie sienos dar vieną pastatyti.
dar reiktų pamėgint užtiest ant spintelių kokį baltą, rusvą takelį per visą viršų, tada turėtų nusodinti tą spintą kažkiek, gal netgi to ir užtektų  g.gif
p.s. primeciau kaip atrodys su salotiniu kilimu, bet įkelt neleidžia, jei įdomu parašyk emeilą į Až


oi kiek pas jus minciu clap_1.gif
Labai idomu, tuoj i az atsiusiu savo adresiuka...
Atsakyti