Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(vaidicita @ 2009 04 04, 23:03)
o gal kas man padet galetu: norim baldelius gaminti salionui bet labai man sudetinga paaiskint ko as noriu biggrin.gif  gal yra kokia programa , pamenu virtuves baldelius taip graziai pavyko susikurti , bet ten tik virtuviniai... tai gal ir pavyktu su saliono...

pro100.eu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif susisuko galva nuo remontu doh.gif gal kuri patartu kokia spalva dažyti sienas verysad.gif čia svetaine kartu su virtuve bus virtuvinis ir pietų stalas tamsiai rudos spalvos , minkšta dalis kampas ryškiai raudonas.
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2009 05 09, 11:41)
Sveikos mamytės mirksiukas.gif susisuko galva nuo remontu  doh.gif gal kuri patartu kokia spalva dažyti sienas verysad.gif čia svetaine kartu su virtuve bus virtuvinis ir pietų stalas tamsiai rudos spalvos , minkšta dalis kampas ryškiai raudonas.

šviesia kašmyro (spalvų paletėje yra tokiu pavadinimu). galima imti kiek į rausvumą (kakvinę), tik irgi labai šviesią.

mano patarimai visada bus tokie biggrin.gif o jei norite ko ryškaus ir egzotiško, tai verta ieškoti internete analogiško dizaino. arba ieškoti tapetų raštų ir kurią nors sieną (pvz prie svetainės ten, kus raudona sofa) išklijuoti tokiais. na pvz:


user posted image


user posted image


nelygu, koks jūsų namų stilius, ar tiks tokie...
na, tų tapetų būna n variantų smile.gif reikia atsižvelgti ir į kurią pasaulio pusę langai žiūri...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 09 gegužės 2009 - 11:05
QUOTE(Žanė @ 2009 05 09, 12:04)
šviesia kašmyro (spalvų paletėje yra tokiu pavadinimu). galima imti kiek į rausvumą (kakvinę), tik irgi labai šviesią.

mano patarimai visada bus tokie biggrin.gif o jei norite ko ryškaus ir egzotiško, tai verta ieškoti internete analogiško dizaino. arba ieškoti tapetų raštų ir kurią nors sieną (pvz prie svetainės ten, kus raudona sofa) išklijuoti tokiais. na pvz:
user posted image
user posted image
nelygu, koks jūsų namų stilius, ar tiks tokie...
na, tų tapetų būna n variantų smile.gif reikia atsižvelgti ir į kurią pasaulio pusę langai žiūri...

sveiki
gal galit trumpai, pasakyti arba gal yra kru paskaityti, kai kuriant interjerą namų, atsižvelgti į kurią puse langai? dabar maždaug aš dėliuojuos savo namučius, bet į langus kažkaip visai nekreipiau dėmesio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2009 05 09, 08:41)
Sveikos mamytės mirksiukas.gif susisuko galva nuo remontu  doh.gif gal kuri patartu kokia spalva dažyti sienas verysad.gif čia svetaine kartu su virtuve bus virtuvinis ir pietų stalas tamsiai rudos spalvos , minkšta dalis kampas ryškiai raudonas.



as uz balta arba jai artima spalva smile.gif ir sviesesni kambariai tada buna, ir erdves ispudis, ir lengviau taikyti veliau kokius aksesuarus, paveikslus ar pan... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 05 09, 13:47)
sveiki
gal galit trumpai, pasakyti arba gal yra kru paskaityti, kai kuriant interjerą namų, atsižvelgti į kurią puse langai? dabar maždaug aš dėliuojuos savo namučius, bet į langus kažkaip visai nekreipiau dėmesio  doh.gif

pasiskaityti tai neturiu kur, tačiau yra keletas dalykų, na, pvz tamsi spalva (pvz riešuto, šokoladinė) pietinėje pusėje, jei krenta tiesioginiai saulės spinduliai, atrodys negražiai, bus tokia neryški, išblukusi. o tiesiogiai saulės spindulių neapšviestoje vietoje atrodys gražiai.
saulėtame kambaryje gražiai atrodo šaltų tonų tapetai/dažai. nors tai nėra taisyklės - galima dėti gelsvus, ir sukursite dar stipresnį efektą - nelygu, kas jums patinka.

kambarį šiaurėje geriausia "sušildyti" pasirenkant šiltų tonų atspalvius.

apskritai tai geriausiai vietoje yra viską "tikrinti" - nusivežus spalvų paletes, tapetų pavyzdžius ir t.t.

čia tiesiog iš savo patirties sakau ax.gif nes salone nusižiūrėti tapetai vietoje man iškart atkrito - buvo per blyškūs, nesimatė ornamento visai. o kiti patikę per žiauriai spindėjo tame apšvietime. o vietoje išsirinkau visai iki tol nekritusius "į akį".

QUOTE(giedre.v @ 2009 05 09, 14:28)
as uz balta arba jai artima spalva  smile.gif ir sviesesni kambariai tada buna, ir erdves ispudis, ir lengviau taikyti veliau kokius aksesuarus, paveikslus ar pan...  smile.gif

sutinku drinks_cheers.gif
Papildyta:
Štai šis neblogas straipsnis apie spalvas
pradžioje gana ilgas įvadas, o paskui prie konkretesnių spalvų prieinama ir jų panaudojimo interjere 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2009 05 10, 14:17)
dar ne mamyte, bet aciu uz komplimenta 4u.gif  taip ieksua tikrai ne uz 300lt o pigiau...nepazistu kaune jokio zmogaus dirbancio su medziu verysad.gif



gal kokiuose sendaikciuose buna tokiu dalyku?.. g.gif
Atsakyti
as irgi pagavojau apie sendaikciu pardes, tik vat problema bus ratsi tokio dydzio 50x80. reix ieskot..
Atsakyti
Kodel tema nebeaktyvi?Mergaites padekit uzsimaniau ryskios virtuves, nes visi kiti kambariai pasteliniu spalvu. virtuve nedidele. Bet bijau, kad ta ryski spalva greit nusibost gali. Ka patartumet?Ryskia oranzine, raudona, geltona?Kokia virtuvei spalva geriausia?
Atsakyti
Esu maciusi ekspozicijoje ryskiai geltona blizgios plokstes virtuve - atrode ispudingai ir graziai.
Rinkdamasi korpusa ir stalvirsi, pagalvok apie ta krastutini varianta - jei atsibos ryski spalva, pasirink taip, kad galetum pakeisti tik fasadines dureles i kita neutralia spalva derancia prie jau turimo korpuso ir turetum neryskia virtuve minimaliom islaidom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2009 05 22, 22:44)
Kodel tema nebeaktyvi?Mergaites padekit uzsimaniau ryskios virtuves, nes visi kiti kambariai pasteliniu spalvu. virtuve nedidele. Bet bijau, kad ta ryski spalva greit nusibost gali. Ka patartumet?Ryskia oranzine, raudona, geltona?Kokia virtuvei spalva geriausia?


dar atkreipciau demesi i tai kurioje puseje virtuve randasi. jei pietineje tada rinkciausi saltas spalvas (kitaip uztroksi), jei siaurineje - tada siltas.
Atsakyti
Virtuve siaurineje puseje. joje saules nedaug. aciu zu praktiskus patarimus gituliai thumbup.gif
Atsakyti