Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 2
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
FAINulka@
QUOTE(rencė @ 2007 04 08, 22:44)
Labutis, su šventėmis sveikinu visas! mirksiukas.gif
Ačiū FAINulka, už naujas nuorodas, bet atrodo aš ir vėl pavėlavau-nuorodos nebeveikia, o gal aš ką nors ne taip darau?  ax.gif
*

veikia jos veikia - o kaip siustis is rapidshare serverio buvo ideta senojoje temoje - paieskok okiz mirksiukas.gif
Scarlett
Turiu Activity book for children 2. Atrodo kaip spalvinimo knygelė. jei kam reikia, rašykit į AŽ, atsiųsiu.
ingrise
gal kokiu audio knygu nuorodu imestumet, kad nebutu labai dideles apimties iki 1MB...
FAINulka@
QUOTE(Slyvutė @ 2007 02 11, 18:34)
http://www.bartleby.com/59/3/ yra patarlių su paaiškinimais. Gal rasi tinkamų.

Dar, man patinka:
http://www.soundsgood.com/searchresult.asp...atname=Children
Tai knygos audio formatu. Įėjus į knygą, galima paspausti Hear a sample ir paklausyti knygos anglų kalba. Labai gerai lavinti klausymo įgūdžius. Ir įdomu. smile.gif
*

Ingrise vat cia merginos buvo ideje del audio.. siaip po 1mb rimtu klausymo knyguciu nelabai rasi.. kokybisko igarsinimo uzima daug.. senojoj temoj buvo nuorodu.. ax.gif
zappy
Jau kaip apsidžiaugiau radus šią temukę clap.gif Labai aktualu pasidarė,nes nusprendžiau''dasimokyt''ko nemoku,o ir vyrui nepakenktų bigsmile.gif JAu maniau teks plonint piniginę knygyne 4u.gif Didelis AČIŪ mamytei atidariusiai šią temukę ir visoms čia rašančioms yess.gif friends.gif
FAINulka@
QUOTE(TITŪŠKA @ 2007 04 13, 14:15)
Jau kaip apsidžiaugiau radus šią temukę clap.gif Labai aktualu pasidarė,nes nusprendžiau''dasimokyt''ko nemoku,o ir vyrui nepakenktų  bigsmile.gif JAu maniau teks plonint piniginę knygyne  4u.gif  Didelis AČIŪ mamytei atidariusiai šią temukę ir visoms čia rašančioms yess.gif  friends.gif
*

sveika prisijungus - jei turesi pati kokios medziagos - pasidalink su mumis mirksiukas.gif
Scarlett
man labai praverstų kokia grožinės literatūros knyga su išrinktais visokiais literary devices (pvz. metaphor, simile, epithet ir t.t. ) ar iš vis įmanomas toks dalykas? bigsmile.gif
FAINulka@
QUOTE(Scarlett @ 2007 04 13, 19:05)
man labai praverstų kokia grožinės literatūros knyga su išrinktais visokiais literary devices (pvz. metaphor, simile, epithet ir t.t. ) ar iš vis įmanomas toks dalykas?  bigsmile.gif
*

gal biggrin.gif tik reik ieskot rolleyes.gif
Eglentina
nežinau, gal jau buvo, bet čia radau gerų kygučių paskaitymui http://manybooks.net
FAINulka@
Labs diens matau kad apsileidau - zadu pataisyti stuacija - tema baigia apmirt ax.gif

***Headway

New_Headway_Pronunciation_Course_Elementary (Book_Audio)

user posted image

audio
knyga

***Headway

New_Headway_Pronunciation_Course_Pre-Intermediate (Book_Audio)

user posted image

audio
knyga

Papildyta:

***Headway

New_Headway_Pronunciation_Course_Intermediate (Book_audio(no))

user posted image

knyga

***Headway

New_Headway_Pronunciation_Course_Upper-Intermediate (Book_Audio)

user posted image

audio 1
audio 2
knyga

*

[/quote]
litavkasam
Kur čia apmirt, visos tiesiog jau moka anglų, arba labai mokosi tongue.gif
Ačiū, kad vis papildai 4u.gif
FAINulka@
QUOTE(litavkasam @ 2007 04 19, 10:02)
Kur čia apmirt, visos tiesiog jau moka anglų, arba labai mokosi tongue.gif
Ačiū, kad vis papildai 4u.gif
*

gerai kad mokos, o as taip apsileidau... blush2.gif niekaip nebeprisiruosiu pasimokyt, prisimint... o dar tas pavasaris uz lango lotuliukas.gif ax.gif
burbuliuxxx
sveikutes visos mokinukes 4u.gif as neseniai atradau si foruma ir lb tuo dziaugiuosi bigsmile.gif man aktuali jusu temele apie anglu k. nes dabar su draugu gyvenam norgej, buvau nusprendus mokytis norvegu k., bet apsigalvojau, nes cia norgej kiekvienas norvegas oka kalbet angliskai, tad manau geriau test ka jau truputi moku(mokykloj mokiaus). nezinau ar kuom pati galesiu padet jum, nes nieko neturiu, del to ir ieskausi info po interneta ax.gif turiu viena nuoroda, kur yra visokiu pratimuku, bet cia gal labiau pradedanciom, nes lengvoki tokie smile.gif www..manythings.org/fg/index.html
Papildyta:
sorry meginos, nemoku normaliai nuorodos ikelt 4u.gif
FAINulka@
***Medicine

Medical English

user posted image

knyga

domaskaro
sveikutes, as ka tik prisiregistravau, dar nieko nezinau.Bet mane labai domina anglu kalbos mokinimasis.dziaugsiuos, jei galesite padeti.
FAINulka@
QUOTE(domaskaro @ 2007 05 01, 22:29)
sveikutes, as ka tik prisiregistravau, dar nieko nezinau.Bet mane labai domina anglu kalbos mokinimasis.dziaugsiuos, jei galesite padeti.
*

tai zinok ne labai cia ir reikia zinoti - tik surinkti virs 10 zinuciu ir kreiptis i az kad gauti slaptazodi smile.gif
lapiutaite
Labas mamytes, pabandysiu ideti QUICK TEACHER programa,gal kam vis dar reikia g.gif.(Atidarineti su Daemon tools.)

http://rapidshare.com/files/29444803/QUICH_TEACHER.part1.rar
http://rapidshare.com/files/29447722/QUICH_TEACHER.part2.rar

Papildyta:
Tiesa nepaminejau cia LT-EN
FAINulka@
QUOTE(lapiutaite @ 2007 05 04, 17:42)
Labas mamytes, pabandysiu ideti QUICK TEACHER programa,gal kam vis dar reikia g.gif.(Atidarineti su Daemon tools.)

Papildyta:
*

Saunuole Lapiutaite thumbup.gif na merginos kam reikejo - griebkit drinks_cheers.gif
vittie
Tai pasirodo ir Quick Teacher įmanoma nulaužt tongue.gif labai ačiū Lapiutaitei 4u.gif siunčiuosi ir bandysiu mokytis...
kadangi kaip tik po mėnesio keičiu darbą, kur dažniau reikės anglų kalbos, tai reikia patobulinti žodyną.
Beje, tikiuosi, Fainulk@ galės man pasakyti tą ypatingąjį slaptažodį, nes parsisiunčiau ir norėčiau atsidaryti verslo knygų failiukus.
liola
Kaip faina kad radau šia temą. Aš kaip tik dabar vėl noriu pradėti anglų mokintis. smile.gif
FAINulka@
QUOTE(liola @ 2007 05 05, 22:58)
Kaip faina kad radau šia temą. Aš kaip tik dabar vėl noriu pradėti anglų mokintis.  smile.gif
*

Sveika, dar poros zinuciu truksta ir slaptazodi issiusiu i AZ smile.gif turim siokias tokias taisykles - jei skaitei tema ax.gif
ermelinda
Sveikos,mamytės 4u.gif noriu ir aš mokytis anglų kalbos,nes turiu truputėlį laisvo laiko,tai manau reikia jį išnaudoti,deja,mokykloje mokinaus vokiečių,tai neturiu net pagrindų.Turiu tokią mėlyną knygutę -anglų kalbos gramatika-,dar radau tokį mokyklinį žodyną caro maro laikų,gal pravers,nes jame dar yra paaiškinta,, kaip tarti garsus,o tai man tamsus miškas.Dar radau,kad galima mokytis kompiuteriu,reikia pirkt englich+diskus,jų kaina60lt,o gal kaip nors juos galima už dyką parsisiųsti.
FAINulka@
QUOTE(ermelinda @ 2007 05 08, 16:21)
Sveikos,mamytės 4u.gif noriu ir aš mokytis anglų kalbos,nes turiu truputėlį laisvo laiko,tai manau reikia jį išnaudoti,deja,mokykloje mokinaus vokiečių,tai neturiu net pagrindų.Turiu tokią mėlyną knygutę -anglų kalbos gramatika-,dar radau tokį mokyklinį žodyną caro maro laikų,gal pravers,nes jame dar yra paaiškinta,, kaip tarti garsus,o tai man tamsus miškas.Dar radau,kad galima mokytis kompiuteriu,reikia pirkt englich+diskus,jų kaina60lt,o gal kaip nors juos galima už dyką parsisiųsti.
*

Jei kalbam apie ta pacia melynu virseliu lietuviska gramatine knygute- - tai ir as nuo jos pradejau - joje labai aiskiai lietuviskai isdestytos esmines taisykles.. sekantis etapas buvo anglu kompaktai - taip pat tavo minimieji - bet gal nera taip paprasta is ju pradet mokytis jei nera pagrindu.. naudinga tarimui.. ir kai jau siek tiek susipazinsi su pagrndiniais zodziais tada ir pratimukai eisis .. nes pamenu pradzioj buvo sunku..
galeciau irasyti - jei esi vilniuj - bet kainuos - kompaktus smile.gif
beje siulyciau pabandyti parsisiusti opportunities elementary knyga su audio - tikrai neblogas pradziamoksliukas smile.gif arba headway - bet man pirmoji labiau patiko..
na sekmes pradejus dometis - slaptazodi issiunciau i az smile.gif mirksiukas.gif
liola
http://www.oup.com/elt/global/products/headway
Gal žinot kaip atsakymus pažiureti po testų . Nes aš daugiau 70 % negaliu surinkti. Noriu sužinoti savo klaidas blush2.gif
Papildyta:
[quote=FAINulka@,2007 05 08, 22:47]

beje siulyciau pabandyti parsisiusti opportunities elementary knyga su audio -
o IŠ KUR GALIMA PARSISIUSTI ax.gif . IR AŠ NORIU blush2.gif
FAINulka@
[quote=liola,2007 05 08, 23:32]
http://www.oup.com/elt/global/products/headway
Gal žinot kaip atsakymus pažiureti po testų . Nes aš daugiau 70 % negaliu surinkti. Noriu sužinoti savo klaidas blush2.gif
Papildyta:
[quote=FAINulka@,2007 05 08, 22:47]

beje siulyciau pabandyti parsisiusti opportunities elementary knyga su audio -
o IŠ KUR GALIMA PARSISIUSTI ax.gif . IR AŠ NORIU blush2.gif
*

[/quote]
senojoj temoj paieskok - rasi mirksiukas.gif
liola
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 05 08, 23:55)
senojoj temoj paieskok - rasi mirksiukas.gif
*

bigsmile.gif DIDELIS AČIŪ 4u.gif . kaip faina, na dabar reikia tik pastangų viską išmokti ax.gif
ermelinda
Ačiū už slaptažodį smile.gif bandysiu pirma tą knygutę mėlyną įveikt,pabandysiu parsisiųst ir rekomenduotas knygutes,tai va kimbam į mokslus good.gif
ermelinda
galeciau irasyti - jei esi vilniuj - bet kainuos - kompaktus
ne vilniete,is siauliu,bet vistiek aciu,kad nori padeti
ingeborga
Fainulka,
Buvai man atsiuntusi slaptazodi pries kelis menesius,parsisiunciau kelias knygutes,psimokinau ir noreciau toliau tobulintis...Bet susiduriau su problema,nes raso,kad slaptazodis ne toks...
Gal gali padeti?Ar gali vel slaptazodi atsiusti...Buciau labai dekinga...
Mantuska
Sveikos merginos,

atsisiunciau viena knyga is pirmosios temos. Ir labai noreciau slaptazodzio.. cia vienas visoms tinka? gal padetumet? 4u.gif

Jus dideles saunuoles visos wub.gif

Ir dar, gal ka nors turit su statybu pagrindais? blush2.gif
FAINulka@
Merginos jau issiunciau slaptazodzius - pasitikrinkit AZ 4u.gif
Forz
QUOTE(lapiutaite @ 2007 05 04, 17:42)

Papildyta:
*

Gal gali parasyti registracijos numeri, nes pas mane jo praso ir kitaip neisidiegia programele.
jokubaite
QUOTE(Forz @ 2007 05 12, 10:54)
Gal gali parasyti registracijos numeri, nes pas mane jo praso ir kitaip neisidiegia programele.
*

registracijos numeris turėtų būti kažkuriame iš parsiųstų failiukų scipt'e. paieškok mirksiukas.gif
FAINulka@
QUOTE(Forz @ 2007 05 12, 11:54)
*

Nesu parsisiuntus sios programos bet kaip jau rase joreta ieskok .txt arba .nfo failiuku - kuriuose jie buna talpinami ax.gif
Forz
susiradau .txt failiuka, bet irasius jame nurodyta koda, raso kad neteisingas. verysad.gif Tai ar pavyko kuriai nors merginai instasliuotis sia programele?
jokubaite
QUOTE(Forz @ 2007 05 13, 09:42)
susiradau .txt failiuka, bet irasius jame nurodyta koda, raso kad neteisingas.  verysad.gif  Tai ar pavyko kuriai nors merginai instasliuotis sia programele?
*

Man pasileido, dariau copy ir paste ir viskas gavos thumbup.gif 0000-5515-027136 pas mane toks yra gal tiks g.gif
Forz
QUOTE(joreta @ 2007 05 13, 11:08)
Man pasileido, dariau copy ir paste ir viskas gavos thumbup.gif 0000-5515-027136 pas mane toks yra gal tiks  g.gif
*

Pas mane ir toks kodas. As taip pat dariau copy ir paste, bet kazkodel man vistiek raso, kad netinka registracijos kodas verysad.gif Nesuprantu ka dar ne taip darau. Be to kaip jus ta prgrama pasileidziat per DAEMON ar i kompaktus isarusios esat? As tai i kompaktus, nes su Daemon kazkaip pas mane neina, net nezinau. verysad.gif
jokubaite
QUOTE(Forz @ 2007 05 13, 10:58)
Pas mane ir toks kodas. As taip pat dariau copy ir paste, bet kazkodel man vistiek raso, kad netinka registracijos kodas  verysad.gif  Nesuprantu ka dar ne taip darau. Be to kaip jus ta prgrama pasileidziat per DAEMON ar i kompaktus isarusios esat? As tai i kompaktus, nes su Daemon kazkaip pas mane neina, net nezinau.  verysad.gif
*

tai gal bandyk dar kartą parsisiųsti daugiau net nežinau ką patart, tiesiog su ta programa susirandi tą vietą kur yra parsiųsta programa kompe is ji sukuria virtualų - netikrą diską ir veikia, nors kai kas rašos ir į diskus
Forz
Jau regis pagaliau pavyko instaliuoti. O klaidele buvo zioploka doh.gif , kadangi koda kopijavau, tai per daug uzsizymejau as ji ir taip kelis kartus biggrin.gif Pasirodo po paskutinio skaiciau tarpa palikau, tai del to ir netiko. Bet kazkaip netycia apsiziurejau, istryniau ir viskas liux thumbup.gif lotuliukas.gif
vittie
Šiandien radau gerą psl. kuriame galima mokytis anglų kalbos nuo elementary iki upper-entermediate lygio. Pati iš tokios Natural English knygos mokiausi kursuose, bet žiūriu, kad ir internete nemažai ko galima rasti - visokie testukai, žaidimukai ir t.t thumbup.gif
sėkmingo mokymosi: http://www.oup.com/elt/global/products/naturalenglish/
4u.gif
rencė
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 04 10, 20:56)
veikia jos veikia - o kaip siustis is rapidshare serverio buvo ideta senojoje temoje - paieskok okiz mirksiukas.gif
*

Sveikutės, pagaliau parsisiunčiau ir aš. Ačiū. Dabar tik mokytis belieka. biggrin.gif
litavkasam
AŠ kažkaip visai mokslus apleidau... Pradedu pamiršti ką mokėjau verysad.gif Kaip gauti motyvacijos, priminkit man ax.gif
FAINulka@
QUOTE(litavkasam @ 2007 05 16, 14:13)
AŠ kažkaip visai mokslus apleidau... Pradedu pamiršti ką mokėjau verysad.gif Kaip gauti motyvacijos, priminkit man ax.gif
*

lio su ta motyvacija - velniava.. tai uzeina, tai praeina lotuliukas.gif per darbus visus kitus uzsiemimus esu apleidus.. tame tarpe ir anglu...
bet vat ryt-poryt turiu mokymus anglu kalba, tai sian spirgu ir puolu stresuot, kad tiek laiko ne knygos i rankas nepaemiau blush2.gif
Adera777
Sveikutės, 4u.gif labai dziaugiuosi, kad radau tokią šaunią temą, pati jau kurį laiką savarankiškai mokausi anglų kalbos. Paskaičiusi radau nemažai gerų patarimų ir nuorodų. Pasistengsiu greičiau užsidirbti slaptazodį, kad galėciau naudotis knygelemis. Labai aciu visoms, kurios draugiskai dalinasi bet kokia informacija, saunuolės drinks_cheers.gif . O tu Fainulka tai pavarai thumbup.gif
FAINulka@
QUOTE(Adera777 @ 2007 05 19, 18:21)
Sveikutės,  4u.gif labai dziaugiuosi, kad radau tokią šaunią temą, pati jau kurį laiką savarankiškai mokausi anglų kalbos. Paskaičiusi radau nemažai gerų patarimų ir nuorodų. Pasistengsiu greičiau užsidirbti slaptazodį, kad galėciau naudotis knygelemis. Labai aciu visoms, kurios draugiskai dalinasi bet kokia informacija, saunuolės drinks_cheers.gif . O tu Fainulka tai pavarai  thumbup.gif
*

na tau nebedaug teliko - tetruksta 2 zinuciu smile.gif bet manau vienas juokas bus jas surinkti ir isitraukti i besimokanciu buri... mirksiukas.gif
jau grizau po mokymu - tos dvi dienos su anglakalbiu lektorium buvo super - dziauges sirdis kad suprantu viska, ka jis pasakoja, bet baigiu save uzgriauzt, kad supratimas tai kaip supratimas, bet as vis nenugaliu baimes kalbeti ir dar reik mokytis mokytis ir dar karta mokytis kas kalbejimo zinios neatsiliktu nuo "supratimo" ax.gif
litavkasam
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 05 19, 23:36)
na tau nebedaug teliko - tetruksta 2 zinuciu smile.gif bet manau vienas juokas bus jas surinkti ir isitraukti i besimokanciu buri...  mirksiukas.gif
jau grizau po mokymu - tos dvi dienos su anglakalbiu lektorium buvo super -  dziauges sirdis kad suprantu viska, ka jis pasakoja, bet baigiu save uzgriauzt, kad supratimas tai kaip supratimas, bet as vis nenugaliu baimes kalbeti ir dar reik mokytis mokytis ir dar karta mokytis kas kalbejimo zinios neatsiliktu nuo "supratimo" ax.gif
*

Ech... man irgi panašiai su tuo supratimu g.gif O kad būtų su kuo pašnekėt kasdien, tai ir vadovėlių nereikėtų biggrin.gif
Pasaulė
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 05 19, 22:36)
na tau nebedaug teliko - tetruksta 2 zinuciu smile.gif bet manau vienas juokas bus jas surinkti ir isitraukti i besimokanciu buri...  mirksiukas.gif
jau grizau po mokymu - tos dvi dienos su anglakalbiu lektorium buvo super -  dziauges sirdis kad suprantu viska, ka jis pasakoja, bet baigiu save uzgriauzt, kad supratimas tai kaip supratimas, bet as vis nenugaliu baimes kalbeti ir dar reik mokytis mokytis ir dar karta mokytis kas kalbejimo zinios neatsiliktu nuo "supratimo" ax.gif
*

Tai kad visada suvokimas (skaitymo ir klausymo) būna aukštesnio lygio negu produkavimas (kalbėjimas ir rašymas). Tokiu principu remiantis net užsienio kalbų egzaminai sudaromi. Tad siūlau nusiraminti ir nebijoti kalbėti. Teko sutikti ne vieną žmogų, kuris bijo kalbėti, nes, neva, blogai tai daro. Bet tas jų kalbėjimas visada yra pakankamai geras, tik tinkamai neįvertintas. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(litavkasam @ 2007 05 20, 21:43)
Ech... man irgi panašiai su tuo supratimu g.gif O kad būtų su kuo pašnekėt kasdien, tai ir vadovėlių nereikėtų biggrin.gif
*

Tai gal reiktų kurti kokį nors anglų kalbos klubą, kur gyvai susirinktume ir diskutuotume angliškai. Teko ir man pačiai viename dalyvauti, tik jam vadovavo užsienietis. Būdavo labai faina, nors susirinkdavo labai įvairaus lygio žmonių, bet visi sugebėdavo pasakyti ką norėdavo, kartais su kitų pagalba.
Jeigu atsirastų norinčių ir vietos tai daryti, galėčiau padėti. mirksiukas.gif
FAINulka@
QUOTE(Pasaulė @ 2007 05 21, 20:52)
Tai kad visada suvokimas (skaitymo ir klausymo) būna aukštesnio lygio negu produkavimas (kalbėjimas ir rašymas). Tokiu principu remiantis net užsienio kalbų egzaminai sudaromi. Tad siūlau nusiraminti ir nebijoti kalbėti. Teko sutikti ne vieną žmogų, kuris bijo kalbėti, nes, neva, blogai tai daro. Bet tas jų kalbėjimas visada yra pakankamai geras, tik tinkamai neįvertintas.  mirksiukas.gif
Papildyta:

Tai gal reiktų kurti kokį nors anglų kalbos klubą, kur gyvai susirinktume ir diskutuotume angliškai. Teko ir man pačiai viename dalyvauti, tik jam vadovavo užsienietis. Būdavo labai faina, nors susirinkdavo labai įvairaus lygio žmonių, bet visi sugebėdavo pasakyti ką norėdavo, kartais su kitų pagalba.
Jeigu atsirastų norinčių ir vietos tai daryti, galėčiau padėti.  mirksiukas.gif
*

naturalu, kad supratimas geresnis nei kalbejimo zinios, bet kai tas skirtumas zenklus - tai reik smarkiai pasitempti ax.gif
o del klubo - gal visai smagu butu susiorganizuoti cia besimokanciu meetuka kur vilniuj, gal net pavyktu pabandyti pasikalbeti angliskai, pasidalinti mokymosi patirtimi, medziaga, patarimais ir t.t. tik faktas, kad reikalingas butu moderatorius, kuris pagelbetu uzstrigus, pataisytu, kai daromos klaidos... Pasaule ideja superine, gal patalkininkautum drinks_cheers.gif thumbup.gif o gal paskui is to issirutulios ir dar kas nors rimciau biggrin.gif

p.s.s vakar kazka panasaus rasiau, bet kazkodel zinute dingo g.gif
Adera777
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 05 22, 16:56)
naturalu, kad supratimas geresnis nei kalbejimo zinios, bet kai tas skirtumas zenklus - tai reik smarkiai pasitempti  ax.gif
o del klubo - gal visai smagu butu susiorganizuoti cia besimokanciu meetuka kur vilniuj, gal net pavyktu pabandyti pasikalbeti angliskai, pasidalinti mokymosi patirtimi, medziaga, patarimais ir t.t. tik faktas, kad reikalingas butu moderatorius, kuris pagelbetu uzstrigus, pataisytu, kai daromos klaidos... Pasaule ideja superine, gal patalkininkautum  drinks_cheers.gif  thumbup.gif o gal paskui is to issirutulios ir dar kas nors rimciau biggrin.gif

p.s.s vakar kazka panasaus rasiau, bet kazkodel zinute dingo g.gif
*

Is tiesu saunu butu pabendrauti, tik labai jau nedrasu, blush2.gif bent jau pradzioje, nes kiek suprantu ivairiu lygiu esame, bent jau as, tai net vidurineje anglu k.nesimokiau, o ir bendrauti angliskai neteko. Na bet pirmuosius ledus vistiek gerai butu pralauzti thumbup.gif

Fainulka, kai galesi, parasyk slaptazodi, is anksto labai aciu. smile.gif
FAINulka@
QUOTE(Adera777 @ 2007 05 22, 17:22)
Is tiesu saunu butu pabendrauti, tik labai jau nedrasu,  blush2.gif bent jau pradzioje, nes kiek suprantu ivairiu lygiu esame, bent jau as, tai net vidurineje anglu k.nesimokiau, o ir bendrauti angliskai neteko. Na bet pirmuosius ledus vistiek gerai butu pralauzti  thumbup.gif

Fainulka, kai galesi, parasyk slaptazodi,  is anksto labai aciu. smile.gif
*

slaptazodis jau pas tave 4u.gif
o del baimes kad lygiai skirias - tai manau kad nepabande nesuzinosim lotuliukas.gif pradesim lietuviskai o baigsim kaip iseis rolleyes.gif
idomu kiek butu susiomejusiu tokiu susitikimu? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.