Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 2

Fainulka,
Buvai man atsiuntusi slaptazodi pries kelis menesius,parsisiunciau kelias knygutes,psimokinau ir noreciau toliau tobulintis...Bet susiduriau su problema,nes raso,kad slaptazodis ne toks...
Gal gali padeti?Ar gali vel slaptazodi atsiusti...Buciau labai dekinga...
Atsakyti
Sveikos merginos,

atsisiunciau viena knyga is pirmosios temos. Ir labai noreciau slaptazodzio.. cia vienas visoms tinka? gal padetumet? 4u.gif

Jus dideles saunuoles visos wub.gif


Ir dar, gal ka nors turit su statybu pagrindais? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantuska: 10 gegužės 2007 - 15:50
Merginos jau issiunciau slaptazodzius - pasitikrinkit AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiutaite @ 2007 05 04, 17:42)
Labas mamytes, pabandysiu ideti QUICK TEACHER programa,gal kam vis dar reikia g.gif.(Atidarineti su Daemon tools.)

http://rapidshare.co...ACHER.part1.rar
http://rapidshare.co...ACHER.part2.rar
Papildyta:
Tiesa nepaminejau cia LT-EN



Gal gali parasyti registracijos numeri, nes pas mane jo praso ir kitaip neisidiegia programele.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2007 05 12, 10:54)
Gal gali parasyti registracijos numeri, nes pas mane jo praso ir kitaip neisidiegia programele.

registracijos numeris turėtų būti kažkuriame iš parsiųstų failiukų scipt'e. paieškok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2007 05 12, 11:54)
Gal gali parasyti registracijos numeri, nes pas mane jo praso ir kitaip neisidiegia programele.

Nesu parsisiuntus sios programos bet kaip jau rase joreta ieskok .txt arba .nfo failiuku - kuriuose jie buna talpinami ax.gif
Atsakyti
susiradau .txt failiuka, bet irasius jame nurodyta koda, raso kad neteisingas. verysad.gif Tai ar pavyko kuriai nors merginai instasliuotis sia programele?
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2007 05 13, 09:42)
susiradau .txt failiuka, bet irasius jame nurodyta koda, raso kad neteisingas.  verysad.gif  Tai ar pavyko kuriai nors merginai instasliuotis sia programele?

Man pasileido, dariau copy ir paste ir viskas gavos thumbup.gif 0000-5515-027136 pas mane toks yra gal tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 05 13, 11:08)
Man pasileido, dariau copy ir paste ir viskas gavos thumbup.gif 0000-5515-027136 pas mane toks yra gal tiks  g.gif


Pas mane ir toks kodas. As taip pat dariau copy ir paste, bet kazkodel man vistiek raso, kad netinka registracijos kodas verysad.gif Nesuprantu ka dar ne taip darau. Be to kaip jus ta prgrama pasileidziat per DAEMON ar i kompaktus isarusios esat? As tai i kompaktus, nes su Daemon kazkaip pas mane neina, net nezinau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2007 05 13, 10:58)
Pas mane ir toks kodas. As taip pat dariau copy ir paste, bet kazkodel man vistiek raso, kad netinka registracijos kodas  verysad.gif  Nesuprantu ka dar ne taip darau. Be to kaip jus ta prgrama pasileidziat per DAEMON ar i kompaktus isarusios esat? As tai i kompaktus, nes su Daemon kazkaip pas mane neina, net nezinau.  verysad.gif

tai gal bandyk dar kartą parsisiųsti daugiau net nežinau ką patart, tiesiog su ta programa susirandi tą vietą kur yra parsiųsta programa kompe is ji sukuria virtualų - netikrą diską ir veikia, nors kai kas rašos ir į diskus
Atsakyti
Jau regis pagaliau pavyko instaliuoti. O klaidele buvo zioploka doh.gif , kadangi koda kopijavau, tai per daug uzsizymejau as ji ir taip kelis kartus biggrin.gif Pasirodo po paskutinio skaiciau tarpa palikau, tai del to ir netiko. Bet kazkaip netycia apsiziurejau, istryniau ir viskas liux thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien radau gerą psl. kuriame galima mokytis anglų kalbos nuo elementary iki upper-entermediate lygio. Pati iš tokios Natural English knygos mokiausi kursuose, bet žiūriu, kad ir internete nemažai ko galima rasti - visokie testukai, žaidimukai ir t.t thumbup.gif
sėkmingo mokymosi: http://www.oup.com/e...naturalenglish/
4u.gif
Atsakyti