Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 2

QUOTE(FAINulka@ @ 2007 06 27, 14:45)
panasu kad nesusitiksim ir siandien - labai visi vasaros miegu uzmige  ax.gif

Panašu. Na tai atidėsim...
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2007 06 27, 15:57)
Panašu. Na tai atidėsim...

dar po savaiteles atsilaisvinsiu prisesiu naujos medziagytes sudet, manau pagauses besilankanciu ir tada... biggrin.gif
Atsakyti
Panasu, kad susitikimo nebuvo unsure.gif
Na, gal ateity, visgi, kaip nors susimatysim wink.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kas nors turit New English File Pre-intermediate Workbook-key knygą? Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt, nes čia radau tik Student book ir Workbook ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 06 27, 23:32)
Panasu, kad susitikimo nebuvo  unsure.gif
Na, gal ateity, visgi, kaip nors susimatysim  wink.gif  smile.gif

tai vat vat - ateity tikekimes ax.gif ir oras vakar buvo brrr
siaip pagalvojau galim praktikuotis ir cia SM'e, ka jus manot apie tai jei pvz sukurciau kokia temele kurioje deciau ivairiu lygiu testus pvz ir kiekvienas rinktumet taskus, kas atsako operatyviausiai ir tiksliausiai, o tada uz menesi ar keleta menesiuku isteigtume koki priziuka - pvz irasyciau anglu mokymosi knygutes i kompakta ar kazka tokio? g.gif
taip galetume pasitikrinti gramatika/zodyna/supratima ir t.t. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Gulcan @ 2007 06 28, 16:07)
Sveikos smile.gif  Gal kas nors turit New English File Pre-intermediate Workbook-key knygą? Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt, nes čia radau tik Student book ir Workbook ax.gif

o workbooko gale nera atsakymu?
Atsakyti

Fainulka, tavo mintis- thumbup.gif, manau ir kitom patiks.
Jaučiu ir man reiktų pasitikrint žinių lygį, o tai nuo balandžio nedirbu, tai kaži kaip čia būtų g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš šiame forume pirmą kartą, nes vasarą nusprendžiau pasimokinti savarankiškai anglų kalbos. blush2.gif
Nustebau, kad bendravimas čia vyksta lietuvių kalba. Ar nebuvo minties bendrauti angliškai? Juk taip galėtume ir vienos kitų klaidas pataisyti, ir teorines žinias pritaikyti praktiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediutka: 30 birželio 2007 - 13:04
QUOTE(ediutka @ 2007 06 30, 13:03)
Sveikutės. Aš šiame forume pirmą kartą, nes vasarą nusprendžiau pasimokinti savarankiškai anglų kalbos.  blush2.gif
Nustebau, kad bendravimas čia vyksta lietuvių kalba. Ar nebuvo minties bendrauti angliškai? Juk taip galėtume ir vienos kitų klaidas pataisyti, ir teorines žinias pritaikyti praktiškai.

yra kita tema, jei nori "Let's talk in English" prašom kalbėk, čia tik savo resursais ir patirtim dalinamės. O aš vasaros miegu užmigus iki pusės tell me more intermediate įkirtau ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ediutka @ 2007 06 30, 14:03)
Sveikutės. Aš šiame forume pirmą kartą, nes vasarą nusprendžiau pasimokinti savarankiškai anglų kalbos.  blush2.gif
Nustebau, kad bendravimas čia vyksta lietuvių kalba. Ar nebuvo minties bendrauti angliškai? Juk taip galėtume ir vienos kitų klaidas pataisyti, ir teorines žinias pritaikyti praktiškai.

sveikute tiktai tokia tema parasynejimams angliskai yra, sio puslapiuko ideja sudeti turima medziaga kad ir nemokantis suprastu apie ka kalba kur kokia knygute ir t.t. ir patyres si ta sau rastu smile.gif
o sekanti ideja yra susimeetint besimokantiems kad gyvai pabendraut thumbup.gif bet kolkas tai atidejom veliasniam laikui, nes panasu kad vasara isbarsete besimokancius unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

as tai paciam darbymetyje buvau "uzmigus"...o dabar atostogausiu, kur nera kompo ir interneto.
Fainulka@ gal ir nieko mintis, bet cia jei nuolat buni salia kompo, tai gerai, gali likti sparti,o kitaip tai nelabai zinau..
Atsakyti
O gal si treciadieni Lakstingoje susitinkame? ir orai pagerejo siek tiek ax.gif
as irgi mokausi savarankiskai, bet kaip ir Fainulka suprantu daug, bet kalbeti tai schmoll.gif niekaip nepersilauziu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(babble @ 2007 07 02, 10:15)
O gal si treciadieni Lakstingoje susitinkame? ir orai pagerejo siek tiek  ax.gif
as irgi mokausi savarankiskai, bet kaip ir Fainulka suprantu daug, bet kalbeti tai  schmoll.gif  niekaip nepersilauziu  verysad.gif

jei musu susirinktu bent 4 as netgi ketvirtadienio koncerta ismainyciau i susitikima anglu kalbai lavint smile.gif
ar butu be musu dvieju prisidedanciu? bandom ekspromtu jumi visas sukviest biggrin.gif
rasykit merginos - nes man reik pasireguliuot tada del koncerto is anksto ax.gif
Atsakyti