Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 2

QUOTE(MARSI @ 2007 01 30, 10:30)
Stai, sia rasite Tildes Biura 2006. Jeigu issiarchyvavusios nerasite crack,parasykite man, as idesiu ji atskirai. Tildes Biuras turi puiku zodyna. Pateikiamos anglu kalbos frazes, prie kikevieno zodzio-pavyzdziai su juo. Zodynas istaria zodzius.
Taip pat, Tildes Biuras turi vertimo vedli. Ji ijungus, jis isvers jums kiekviena internete surasta ir nesuprasta zodi. Tereiks pelyte ji paliesti  smile.gif

http://www.badongo.net/file/2121966

4u.gif
Papildyta:
Cia Tildes Biuro Crack (programos paleidimo slaptazodis). Yra instrukcija. 4u.gif

http://www.badongo.com/file/2123921
Papildyta:
O vakare, jei nenutruks perkelimas (labai ilgai keliasi, Fainulkai reikejo daug kantrybes...), idesiu Longman zodyna, apie ji jau pasakojau. Tikrai puiki mokymosi priemone su istarimu.
4u.gif  4u.gif  4u.gif



NA VISISKA GI AS BLONDINE.. ax.gif NIEKO MAN NEISEINA... schmoll.gif
Atsakyti
buciau dekingas jei ir man parasytumet slaptazodi smile.gif
Atsakyti
Marsi, Atsisiunčiau, yra ta instrukcija, bet aš nesuprantu, kaip gauti .msi failą? T.y. kaip tai ką parsisiunčiau perkelti į Crack? Na tikrai užstrigau. help.gif
Atsakyti
Marsi, ir man nieko neiseina blush2.gif
Va ka parsisiunciau:
user posted image
o toliau nesuprantu ka daryt
Atsakyti
merginos

kaip diržas angliškai (nu tas kelnėse)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
merginos

kaip diržas angliškai (nu tas kelnėse)?


iprastai vartojamas - belt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justėP @ 2007 02 02, 15:01)
Marsi, ir man nieko neiseina  blush2.gif
Va ka parsisiunciau:
user posted image
o toliau nesuprantu ka daryt

panasu kad turi issiarchyvuoti smile.gif kad gauti viena faila smile.gif
Atsakyti
crack failas issiarchyvuoja, bet tie kiti failai keisti kažkokie, ka daryt su jais neaišku
Atsakyti
Vat būtent. Neduoda tų kitų failų išarchyvuot g.gif
Atsakyti
gal žinote kokių įdomių forumų anglų kalba?
Atsakyti
Ka tik uzsiregistravau kaip nauja forumo dalyve.
Labai noriu ismokti anglu kalba.Turiu barjera -reikia kalbeti, pamirstu visus zodzius, po to aisku prisimenu.Kaip ji iveikti? Anglu kalbos pagrindus turiu ir zodziu zinau nemazai. thumbup.gif
Atsakyti
Gal galima ir man gauti slaptazodi - English Course for Beginners
Audio kursas pradedantiesiems.
Parsisiunciau programele Ez memo Booster, taciau sriftas pauksciu kalba parasytas.Niekaip neiseina pakeisti.Gal patarsite ka daryti? Bandziau ir rusu kalba pagalba naudotis, vis tiek neiseina .Meniu pasikeiciu i lietuviska, ir tiek.
Aciu, 4u.gif
Atsakyti