Įkraunama...
Įkraunama...

Afrikietiškos kasytės

Noriu afrikietisku kasyciu! Gal kas jau pynetes? Jei taip, tai ar nepakenke plaukams, kiek kainavo ir kur pynetes?
Atsakyti
pyna bet kurioje geresneje kirpykloje,kaina nuo 160 lt.
plaukams nelabai gerai,mano drauge pynesi,jos buvo plaukai iki peciu,bet jai pridejo sruogu,kad kasytes gavosi iki juosmens,atrode tikrai thumbup.gif
bet kai viska ispyne turejo gerokai galus patrumpint.
plauti galva reikes spec sampunu ir tik 1 kartaper dvi savaites, tokia sukuosena laikosi apie pora menesiu,na gal 3... huh.gif
as irgi noriu tokiu kasyciu wink.gif
Atsakyti
Oi oi, o as plaunu dazniausiai kasdiena. Tai kaip istverciau tas 2 savaites g.gif
Ir kazi kas plauku galiukams atsitinka, jei reikia daug po to nukirpti? g.gif Reikes paskambinti i kokia kirpykla, pasikonsultuoti.
Atsakyti
turiu dvi drauges kurios sitaip pynesi plaukus-abi dare tai po keleta kartu, tik viena su tokia sukuosena parvaziavo is JAV o kita is Vokietijos...
beje, Asta bu,o kokio tipo sukuosenos tu noretum? tra keli variantai laugh.gif gali tau supinti paprastas afrikietiskas kasytes, gali tau supinti i kaseles ipinant dirbtines iv spalvos plauku sruogas, galima ipinti ivairiu spalvu siulu rolleyes.gif drauges daresi ir taip ir taip...man bent jau maciusiai visus siuos draugiu eksperimentus labiausiai patiko kai i tamsius plaukus ipinami sviesus siulai....grazu, ispudinga, deja sad.gif po to kai ishipinsi berasi tik puse savo turetu plauku ohmy.gif deja jau taip yra, nes ispinant kad ir kaip besistengtum ir butum atsargus visgi isipesa tie plaukai,beje daznai reik plauti, nes i tokias kasytes greit prisirenka dulkiu ir ivairiu nesvarumu...

p.s abar rasau rasau ir pagalvojau, o gal tu cia klausi apie dredus? tai apie dredus ar kasytes? wink.gif
Atsakyti
Man tai kirpeja nepatare darytis tokiu kasyciu dar ir del to, kad sako jog graziausiai atrodo jos tada kai supinamos gan itemptai, t.y. galvos oda kazkiek tempiama gaunasi (nezinau ar labai aishkiai as cia ishsireishkiau, bet ta prasme kad daugeliu atveju kasytes neshiojamos surishtos i uodega ne todel kad grazu taip, o todel kad sumazinti tempima, nes nera labai malonu kai diena ir nakti jauti tas kasytes.
Atsakyti
kasytes ir mano svajone.....oj kaip noreciau, tik ziuriu sia vasara vel tos svajones nebeigyvendinsiu, bet gal ateinancia kaip nors wub.gif ...man kasytes tai TIK vasariska sukuosena...girdejau Turkijoje ten beveik kiekviena mergyte su kasytem vaiksto, tai ten tikrai papigiai supynimas butu, cia pas mus nerealiai ispustos kainos- as Kaune klausiau , tai vien darbas 300Lt kainuotu...sake reiktu pinti 12 val blink.gif ....ir tai pati galus tureciau padeti susipint, kad greiciau butu.....
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 07 19, 17:34)
turiu dvi drauges kurios sitaip pynesi plaukus-abi dare tai po keleta kartu, tik viena su tokia sukuosena parvaziavo is JAV o kita is Vokietijos...
beje, Asta bu,o kokio tipo sukuosenos tu noretum? tra keli variantai laugh.gif gali tau supinti paprastas afrikietiskas kasytes, gali tau supinti i kaseles ipinant dirbtines iv spalvos plauku sruogas, galima ipinti ivairiu spalvu siulu rolleyes.gif drauges daresi ir taip ir taip...man bent jau maciusiai visus siuos draugiu eksperimentus labiausiai patiko kai i tamsius plaukus ipinami sviesus siulai....grazu, ispudinga, deja sad.gif po to kai ishipinsi berasi tik puse savo turetu plauku ohmy.gif deja jau taip yra, nes ispinant kad ir kaip besistengtum ir butum atsargus visgi isipesa tie plaukai,beje daznai reik plauti, nes i tokias kasytes greit prisirenka dulkiu ir ivairiu nesvarumu...

p.s abar rasau rasau ir pagalvojau, o gal tu cia klausi apie dredus? tai apie dredus ar kasytes? wink.gif

As tai noreciau afrikietisku kaseliu ir, kad ipintu dirbtinius plaukus. Na, bet jei sakote, kad labai jau nukencia plaukai, tai g.gif , net nebezinau..... Gaila man savo plaukeliu, nes jau ir taip juos nuvarginau bedazydama sad.gif
Atsakyti
Kiek issiaiskinau tik darbas kainuoja nuo 300 iki 400 Lt, priklausomai nuo kasyciu kiekio. Pripinami plaukai kainuoja apie 100 Lt, galima ir su siulais, ju reiktu 500 - 600 gramu. Girdejau, kad nelabai nukencia plaukai, tik ispynus vaizdas buna baisus, kadangi is karto labai daug plauku iskrenta, nes juk siaip kasdiena ju nemazai iskrenta, o cia taip pora menesiu ir kaupsis kaselese tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
kolegos sunus su dredais vaiksciojo, po to kai issipyne, labai daug plauku isslinko. neaisku tik, ar jie cia ir taip naturaliai turejo iskristi, ar sukuosena prie to "prisidejo"
Atsakyti
aisku, kad del sukuosenos, grazu gal kazkam ir grazu, bet jau kenkia tai...isivaizduokit kaip tas plaukas susukamas ir suveliamas rolleyes.gif jei jau nebenori dredu, neikaip kitaip neisipinsi, vienintelies kelias- skustis plikai unsure.gif
vabale, neisivaizduoju kaip tavo kolegos sunus dredus issipyne, nes to padaryti praktiskai neimanoma wink.gif
Atsakyti
Dėl kenksmingumo - vieni kirpėjai sako, kad gerai plaukam - kiti, kad atseip po tų afro šukuosenų paskui reikia smarkiai nusitrumpinti plaukus, nes jie labai nušiūra unsure.gif
Atsakyti
Zinau viena kirpeja Kaune, ji pina kasytes su naturaliais plaukais, ir tai pakankamai brangu - apie 600 lt kainuoja. Siaip 1 kasyte - 1 lt plius plaukai, jei turesi savo - mokesi tik uz pinima. Dirba ji labai gerai ir pakankamai greitai, mano drauge pinesi pas ja jau 2 ar 3 kartus ir atvaziuoa net i Vilniaus. Atrodo thumbup.gif Gaila pas mane plaukai per trumpi blink.gif
Jei reikia koordinaciu - rasykit! wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 11 lapkričio 2004 - 08:47