Įkraunama...
Įkraunama...

Vestibiuliarinio aparato sutrikimai

Gal kas susidure su panasia problema, pasigalinkite savo patirtimi, kur ir pas ka gydetes unsure.gif
Atsakyti
man taip yra, as jau net zemagrindziu troleibusu vaziuoti nebegaliu, masinoje sedziu prieky, nes jei kelio nematau, iskart negera, bet as nvemiu o bloga skrandy ir skauda galva.,bet kazkaip gdyti, tai neesu girdejusi smile.gif
Atsakyti
Mano irgi sutrikęs Vestibiuliarinis aparatas. Nors daktarai ir neskaito kad tai liga...bet kaip tai išgyventi nežinau...gerai dar kad nedirbu, nes nuo tokios ligos net biuletenio neduoda.
Aš ir anksčiau turėjau šią problemą. Tačiau dabar po virusinio susirgimo taip paūmėjo, kad jau 3 mėnesiai iš namų neišeinu.
2,5 mėn. geriu betaserc ir bromezepan, bet nepadeda.
Buvau šiaštadienį Media klinikoj, tai ir ten patvirtino diagnozę, ir normaliai viską paaiškino. Kad reik gert betaserc ir bromezepan 3 mėn. O aš tai gerdavau, tai negerdavau....
Papildyta:
ir dar
gydytoja sakė nevengt tų situacijų kurios sukelia tą sukimąsi, kad tas aparatėlis priprastų prie to ir "nesidūrytų"...
Aišku pasakyti lengva...
Man pavyzdžiui kai tai prasidėjo tai kambarys taip sukdavosi aplink...ir taip kelias dienas. Po to, va beveik 3 mėn. kiekvieną dieną, be pertraukų, nuo ryto iki vakaro būnu kaip prisisupus ant karuselių.
Žodžiu ne gyvenimas, o košmaras
Atsakyti
na nejaugi daugiau niekas neturi problemų su Vestibiuliariniu aparatu? verysad.gif
Atsakyti
Tai va, as tikejausi isgirsti daugiau informacijos, kur ir pas ka gydotes. Man sis klausimas iskilo nes mamai pradejo labai svaigti galva ir pradejo vemti, taigi atveze i ligonine, jau galvojom, kas insultas, bet padare visus tyrimus ir insulto nenustate, bet gyg. sako, kad greiciausiai cia bus problemis del vestibiuliarinio aparato sutrikimo, na vemti jau vaistu pagalba nustojo, bet paeiti negali viena, ziauriai galva svaigsta. Rajone daugiau tyrimu padaryti negali, minejo, kad reiktu magnetinio rezonanso tyrimo. Na zodziu nezinau i kuria puse pasiduoti verysad.gif
Atsakyti
man taip buvo-viena ryta atsikeliu-visas kambarys sukasi, tai galvojau kad apsinuodijau ir gulejau daug lovoj, tai po poros dienu beveik vien tik gulejimo, beveik praejo, tik stipriau pasukus galva apsisukdavo, bet po to pora naktu neissimiegojau ir vel pradejo suktis. issikvieciau greitaja, beveik issityciojo kad nescia arba anoreksike, bet vis tiek isveze i neurologine ligonine. ligoninej turejau laukt koridoriuj atsisedus eilese...tai kol nepradejau koridoriuj vemt, tol nelabai kam rupejau...po to veze i kita ligonine, kur nusprende kad gal pervargimas ir vitaminu trukumas. tai liepe daug miegot, nesinervint, lasalines state, b vitamina leido. tai po truputi praejo. as ir pati pastebejau, kad kai maziau pamiegu tada blogesne galva buna-atrodo kad viskas aplinkui judetu...pabandykit ir jus stengtis gerai issimiegot, b vitamina pagerkit, gal pageres...tyrimu rezultatai pas mane visi geri buvo
Atsakyti
Nesuprantu kaip jus su tokiais simptomais į ligoninę guldė.
Man kai pradėjo kambarys aplinkui suktis, ir taip kelias dienas iš eilės + po peršalimo + dusulys + kažkokie priepuoliai, kurių metu atrodė širdis "užkals". Buvo jausmas, kad tuoj prarasiu sąmonę ir mirsiu-išsikviečiau greitąją, tai tik vaistukų suleido ir liepė išsikviest daktarę į namus.
Šeimos daktarė išrašė ospamox + clembuterol + bilobiloba, nes įtarė astmatinį bronchitą. Aišku tokie vaistai nepadėjo..........
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 01 23, 16:33)
Nesuprantu kaip jus su tokiais simptomais į ligoninę guldė.
Man kai pradėjo kambarys aplinkui suktis, ir taip kelias dienas iš eilės + po peršalimo + dusulys + kažkokie priepuoliai, kurių metu atrodė širdis "užkals". Buvo jausmas, kad tuoj prarasiu sąmonę ir mirsiu-išsikviečiau greitąją, tai tik vaistukų suleido ir liepė išsikviest daktarę į namus.
Šeimos daktarė išrašė ospamox + clembuterol + bilobiloba, nes įtarė astmatinį bronchitą. Aišku tokie vaistai nepadėjo..........

nezinau, siaip nepaejau pati visai, vemiau ir siaip leisgyve buvau, gal dar del to, kad buvau viena-jei butu blogiau pasidare nebutu kam padet
tiesa sakant jau geriau butu neveze, nes ten tiek prikankino...pagulde i lova tik apie 4 val, o isveze 10 ryto...iki tol tokios bukles sedejau laukiamuosiuose, veziojo, ryrimus dare, o man vienintele mintis buvo kad paliktu ramybej, arba nusibaigt greiciau, nes jausmas nepakeliamas...
Atsakyti
užjaučiu...
Bet kas iš to kad namie, jei nežinai kaip elgtis, jei namiškiai užėjus tiem priepuoliam nežino už ko stvertis. Viskas prasidėjo prieš 3 mėn, bijodavau 1 namie būt. Dar tik kokios 2 savaitės kaip išdrystu būt viena namie.
Vis atrodydavo jei apalpsiu ir nieko nebus, jau manes neatgaivins-bus per vėlu
Atsakyti
man irgi gal daugiau nei priesh metus vasara pasitajke shita liga pasigaut. o buvo taip, kad laikiausi tuo metu teises ir teko karshtu oru vazhinet su pradarytais langais. manau, jog gerokai perpute kelis kartus ir taip ihiderino tas mano vestibiuliarinis aparatas. po to pastebejau bevaikshtant, kad galva svaigsta truputi. is pirmo nelabai kreipiau ir demesi i tai, nes galvojau kad chia su kokiu pervargimu ar karshtu oru susije, bet kai gatveje pora kartu pradejo galva suktis taip, kaip kad buchiau gerokai ishgerusi, tai ir neramu pasidare. nuejau pas gydytoja, tai nusiunte pasitikrint, na ir pasirodo - umus vestibiuliarinio aparato sindromas. bet kol ta liga nustate, taj irgi kelios dienos praejo (tada jau i ligonine buvo pagulde). kai guledavau, tai visai nieko buvo, nei pykindavo, nei ka, o tik atsistok - ir vel tas pats. tai lashino man ten lashelines, kazhkokius vajstus vartojau ir kazhkajp per 2 savaichikes beveik pagijau. Tfu, tfu, kad daugiau tokios ligos nepasitaikytu ;]
Atsakyti
QUOTE(chille @ 2007 02 17, 13:43)
man irgi gal daugiau nei priesh metus vasara pasitajke shita liga pasigaut. o buvo taip, kad laikiausi tuo metu teises ir teko karshtu oru vazhinet su pradarytais langais. manau, jog gerokai perpute kelis kartus ir taip ihiderino tas mano vestibiuliarinis aparatas. po to pastebejau bevaikshtant, kad galva svaigsta truputi. is pirmo nelabai kreipiau ir demesi i tai, nes galvojau kad chia su kokiu pervargimu ar karshtu oru susije, bet kai gatveje pora kartu pradejo galva suktis taip, kaip kad buchiau gerokai ishgerusi, tai ir neramu pasidare. nuejau pas gydytoja, tai nusiunte pasitikrint, na ir pasirodo - umus vestibiuliarinio aparato sindromas. bet kol ta liga nustate, taj irgi kelios dienos praejo (tada jau i ligonine buvo pagulde). kai guledavau, tai visai nieko buvo, nei pykindavo, nei ka, o tik atsistok - ir vel tas pats. tai lashino man ten lashelines, kazhkokius vajstus vartojau ir kazhkajp per 2 savaichikes beveik pagijau. Tfu, tfu, kad daugiau tokios ligos nepasitaikytu ;]


Jei man tik gulint būtų kambarys sukęsis tai turbūt būčiau tik gulėjus ir gulėjus...bet ne... man kambarys pradėdavo suktis nepriklausomai nuo to ar stoviu ar sėdžiu ar guliu...
O ar žinai, kad šios ligos daktarai net liga nelaiko?
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 01 21, 23:04)
Gal kas susidure su panasia problema, pasigalinkite savo patirtimi, kur ir pas ka gydetes unsure.gif

Man taip buvo sesta niestumo menesi.Sugdavosi galva taip kad krisdavau....Gyditojai negalejo suprat ,o ir as pati nezinioi buvau,bijojau kad tik vaikuciui nieko blogo nebutu.Praejo kaskur po 3 sav.dar geriau tokius vaistus-Vertikohili.Ji man israse lazdynu ligonineije.
Atsakyti