Įkraunama...
Įkraunama...

Vestibiuliarinio aparato sutrikimai

Bet kaip suprantu to tyrimo reikia prasyti neurologo, juk seimos daktaras nesius, nes ir po to jau atsakymo net nesupras
Atsakyti
QUOTE(chardone @ 2016 06 01, 19:11)
Bet kaip suprantu to tyrimo reikia prasyti neurologo, juk seimos daktaras nesius, nes ir po to jau atsakymo net nesupras

taip, siuntima turi duoti neurologas
o kaip papulti pas otoneurologa,kas siuntima israso?ar jie yra tik Kaune ir Vilniui,kiek zinau Siauliuose nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mable*: 01 birželio 2016 - 19:26
QUOTE(*mable* @ 2016 06 01, 20:23)
taip, siuntima turi duoti neurologas
o kaip papulti pas otoneurologa,kas siuntima israso?ar jie yra tik Kaune ir Vilniui,kiek zinau Siauliuose nera

pas otoneurologa man siuntima dave neurologas, Klaipedoje yra
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 06 01, 19:17)
butinai su kontrastu mrt daryt,nes man dare be jo verysad.gif augliu nerado,vadinasi esu sveika,kraujotakos smegenu nemate, gal ir yra svaigimo priezastis.Kakle yra uzspausta kraujagysle o kas smegenyse g.gif


Gal nesamone parasysiu taisykit. Turiu meralu aptraukta danti, kuek zinau negalima tada mrt.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 06 02, 07:13)
Gal nesamone parasysiu taisykit. Turiu meralu aptraukta danti, kuek zinau negalima tada mrt.

man yra saknyje isuktas metalinis varstelis ar kaip kitaip vadinasi,tai sake galima daryt mrt ,nes medicininis metalas nekenkia
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 06 01, 20:23)
taip, siuntima turi duoti neurologas
o kaip papulti pas otoneurologa,kas siuntima israso?ar jie yra tik Kaune ir Vilniui,kiek zinau Siauliuose nera


Jei ligos paieskoms, tai tik neurologas gali israsyt, o jei ligos kontrolei, tai ir seimos gydytojo siuntimas galioja.
Atsakyti
Nepraėjus metams nuo Menjero ligos diagnozės, nutariau pasitikrinti klausą... Deja gydytoja buvo nekalbi, pasižiūrėjus į audiogramos rezultatus tepasakė "Ne kažką" ir liepė už savaitės atvažiuot BERA tyrimui. Daugiau nieko nepaaiškino.
Ir kaip tyčia, jau ketvirtą dieną iš eilės savijauta prasta - nestabilumo jausmas, nestiprus galvos svaigimas, pykinimas, ir visą parą trunkantis spengimas ausyje. Nežinau ar nuo to spengimo, ar nuo ko - bet labai erzina bet kokie aukštesnio tono garsai - jausmas toks, tarsi būčiau kibire ir galva skambėtų kaip varpinė.
Atsakyti
Sveikos, mane irgi ištiko šitas reikalas..Šiaip pykinimas kaip toks manęs niekada negąsdino-nuo vaikystės negaliu važiuot autobusais ar plaukti laivu-pykina po kelių minučių, tiesa, su amžiumi patapo lengviau, autobusai ir mašinos bėdų nebekelia, jei kas po ranka turiu imbiero tablečių. Bet va,kada ištinka atvirkščias variantas, kai ima pirma svaigti galva, o pykinimas pareina kaip to pasėkmė nebuvo buvę. Apturėjau tokį priepuolį gal prieš 1,5 metų, patekau pas neurologą, anas ilgai mane kamavo įvairiais tyrinėjimais vizito metu, bet kažkokių rezonansų ir pan. neskyrė, nutarė,kad neturint 30metų kažkaip neturėtų tokių tyrimų reikėt, liepė pasikartojimo atveju būtinai kreiptis ir tuo pačiu nukeliaut pas endokrinologą dėl hormonų, nžn ar tai buvo sutapimas, bet endokrinologiniam rado pas mane hipofunkcinį tiroiditą, gavau vaistų visam likusiam gyvenimėliui, svaigimų nebuvo, gyvenau sau ramiai toliau ir tik šast aną savaitę, pabundu ryte ir jaučiu-sukasi.. Ne kambarys, ne grindys ar sienos, o kažkas galvoje ir pareina pykinimas, jautrumas šviesai ir garsam baisuminis..Gerai,kad kažkokių raminančių turėjau, išgėriau, po kelių val. praėjo, pasiskambiunau daktarei, gavau biuletenį, sakė būtinai ramybės reikia,nesvarbu,kad lengviau praėjo,kad gali eiti, pamiegok,atsipalaiduok. Nusipirkau Betaserc, tuo pačiu liepė vienkartiniam atvejui nusipirk Brexin ir nakčiai pagert Persen, kad būtų atsipalaidavimas miego metu.Tai keliausiu vėl ieškot,kas čia darosi, nors įtariu,kad ko gero užsispaudžia kakle, kažkaip šįkart taip nebeišgąsdino situacija kai ppirmąkart, tai prisimenu pojūčius, kad kaklas kone degė, sunku sukti, sukant svaigsta, lenkiantis irgi, lyg pakaušy kažkoks skausmas, bet tas praėjo,kai aprimo svaigimas. Sakiau reikės kokiį masažą gal kaklo pasidaryti ir pečių, nors be diagnozės biški baisoka,kad ko blogiau nepasidarytų g.gif
Atsakyti
na dėl to užspaudimo tai visai tikėtina. Nors gali būti ir migrena, jos metu gi būna jautrumas šviesai ir garsui... Apskritai, tie visi galvos svaigimai - suktas reikalas. dažnai net patys daktarai nežino kas yra... Išrašo kokia lengvesnę diagnozę ir tikisi, kad daugiau nebegrįši... Nenori jie tų rimtesnių tyrimų skirt, nors tu ką...
Va ir man, neseniai padarė audiogramą, BERA tyrimą ir pareiškė, kad jokios Menjero ligos nėra,bet yra KAŽKAS blogai, plius klausa kairėje pusėje, žemuose dažniuose tik 70dB ( kai 100 dB jau yra visiškas kurtumas). Nors prieš metus neurologai pripažino, kad man Menjeras, o ne vestibiulinė migrena. Bet pasirodo diagnozę išrašė nepadare magnetinio rezonanso. Loristai nusistebėjo, kaip galėjo taip lengva ranka įrašyti Menjerą, kai identiški požymiai gali būti rimtesnių problemų - kaip pvz akustinės neuromos. Taigi pagaliau gavau rekomendaciją atlikti MRT. Na ir žinoma vėl prasidėjo nelemta biurokratija ir laukimas. Eilė pas neurologą klinikose, kad gauti siuntimą MRT tyrimui - 3 mėn, tada eilė MRT tyrimui klinikose - pusmetis, jeigu privačiai - 2 mėn... Susidaro nemažas laiko tarpas, turint mintyje, kad nuo paskutinio klausos tyrimo per 8 mėn taip stipriai pablogėjo klausa, tai kas bus dar po pusmečio, kol sulauksiu MRT - niekas nežino... Laimei neurologė bent jau patarė kaip pasielgt, kad viskas vyktų greičiau - registruotis pas poliklinikos neurologa, gaut siuntimą MRT, tada atlikt tyrimą ir su jo rezultatais jau važiuot pas klinikų neurologus. Tai turėčiau susisukt per 3 mėn... O per tą laiką ir toliau geriu Betaserc, nors vis dažniau kankina galvos svaigimas, spengimas ausyje, pykinimas...
Papildyta:
Beja, kokias dozes Betaserc jums skiria? Nes as tai pastaruosius metus geriu 2x48mg
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2016 07 03, 14:53)

Papildyta:
Beja, kokias dozes Betaserc jums skiria? Nes as tai pastaruosius metus geriu 2x48mg


Gavau mėnesiu 1x 24mg..Anąkart prieš 1,5 metų buvo tas pats..Praėjo, daugiau ir nevartojau..šįkart tas priepuolis buvo daug lengvesnis, tik aišku, kad su neurologu pabendrauti teks nekart ur rimčiau
Atsakyti
Tai jums gerai, jei praeina... Man skirdavo 3 mėnesiams 2x24mg ir palaipsniuj mažint, bet deja mažint nepavykdavo, nes svaigimas kankindavo kasdien. Tada dozę padidino iki 2x48mg pusmečiui, ir nurodė mažint jei bent mėnesį gerai jausiuos, tačiau nebuvo periodo ilgesnio nei pora savaičių be priepuolių, o paskutiniu metu svaigimas ir pykinimas užeina bent 2-3k per savaitę, o ir likusias dienas lengvai apspangus jaučiuosi.
Dar pernai kalbėjo apie kažkokių hormonų kursą. Bet jie turi stiprius šalutinius poveikius, didelį svorio augimą, tai visai nėra noro net bandyt... Nes tik dar daugiau po to problemų bus...
Atsakyti
Sveiki,

Pats neseniai susiduriau su galvos svaigimu taip vadinamu vertigo efektu, kai atrodo, jog kamabarys sukasi aplink savo asi. Pati dazniausia to priezastis yra BVVP sindromas, tai yra vidineje ausyje atitruke kalcio drusko kristalai, kurie yra tasakingi uz gravitacijos ir pusiausvyros pojucius, atitruke ir judedami vidines ausines kanalu, smegenims siuncia signala, jog musu galva yra visai kitoje padetyje nei yra, taip atitinkamai ''statydamos'' akis i atitinkama padeti. Todel mums atrodo, kad pasaulis sukasi, seka pykinimo jausmas. DEJA pasirodo, jog vis dar yra daug daktaru, kurie nezino apie si sindroma, ir daznai priraso ivairiu vaistu, kurie net nepadeda. O sis sindromas isgydomas labai paprastai mechanisku pratimu butu. Man tai uztruko 10 min. Tuos pratimus galima atlikti ir namuose, bet rekomenduoju kreiptis i daktara (ausu, nosies, gerkles), kuris juos gali atlikti.

Sekmes.
Atsakyti