Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestibiuliarinio aparato sutrikimai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2
Mupi
Gal kas susidure su panasia problema, pasigalinkite savo patirtimi, kur ir pas ka gydetes unsure.gif
ursule
man taip yra, as jau net zemagrindziu troleibusu vaziuoti nebegaliu, masinoje sedziu prieky, nes jei kelio nematau, iskart negera, bet as nvemiu o bloga skrandy ir skauda galva.,bet kazkaip gdyti, tai neesu girdejusi smile.gif
furyy
Mano irgi sutrikęs Vestibiuliarinis aparatas. Nors daktarai ir neskaito kad tai liga...bet kaip tai išgyventi nežinau...gerai dar kad nedirbu, nes nuo tokios ligos net biuletenio neduoda.
Aš ir anksčiau turėjau šią problemą. Tačiau dabar po virusinio susirgimo taip paūmėjo, kad jau 3 mėnesiai iš namų neišeinu.
2,5 mėn. geriu betaserc ir bromezepan, bet nepadeda.
Buvau šiaštadienį Media klinikoj, tai ir ten patvirtino diagnozę, ir normaliai viską paaiškino. Kad reik gert betaserc ir bromezepan 3 mėn. O aš tai gerdavau, tai negerdavau....
Papildyta:
ir dar
gydytoja sakė nevengt tų situacijų kurios sukelia tą sukimąsi, kad tas aparatėlis priprastų prie to ir "nesidūrytų"...
Aišku pasakyti lengva...
Man pavyzdžiui kai tai prasidėjo tai kambarys taip sukdavosi aplink...ir taip kelias dienas. Po to, va beveik 3 mėn. kiekvieną dieną, be pertraukų, nuo ryto iki vakaro būnu kaip prisisupus ant karuselių.
Žodžiu ne gyvenimas, o košmaras
furyy
na nejaugi daugiau niekas neturi problemų su Vestibiuliariniu aparatu? verysad.gif
Mupi
Tai va, as tikejausi isgirsti daugiau informacijos, kur ir pas ka gydotes. Man sis klausimas iskilo nes mamai pradejo labai svaigti galva ir pradejo vemti, taigi atveze i ligonine, jau galvojom, kas insultas, bet padare visus tyrimus ir insulto nenustate, bet gyg. sako, kad greiciausiai cia bus problemis del vestibiuliarinio aparato sutrikimo, na vemti jau vaistu pagalba nustojo, bet paeiti negali viena, ziauriai galva svaigsta. Rajone daugiau tyrimu padaryti negali, minejo, kad reiktu magnetinio rezonanso tyrimo. Na zodziu nezinau i kuria puse pasiduoti verysad.gif
fake
man taip buvo-viena ryta atsikeliu-visas kambarys sukasi, tai galvojau kad apsinuodijau ir gulejau daug lovoj, tai po poros dienu beveik vien tik gulejimo, beveik praejo, tik stipriau pasukus galva apsisukdavo, bet po to pora naktu neissimiegojau ir vel pradejo suktis. issikvieciau greitaja, beveik issityciojo kad nescia arba anoreksike, bet vis tiek isveze i neurologine ligonine. ligoninej turejau laukt koridoriuj atsisedus eilese...tai kol nepradejau koridoriuj vemt, tol nelabai kam rupejau...po to veze i kita ligonine, kur nusprende kad gal pervargimas ir vitaminu trukumas. tai liepe daug miegot, nesinervint, lasalines state, b vitamina leido. tai po truputi praejo. as ir pati pastebejau, kad kai maziau pamiegu tada blogesne galva buna-atrodo kad viskas aplinkui judetu...pabandykit ir jus stengtis gerai issimiegot, b vitamina pagerkit, gal pageres...tyrimu rezultatai pas mane visi geri buvo
furyy
Nesuprantu kaip jus su tokiais simptomais į ligoninę guldė.
Man kai pradėjo kambarys aplinkui suktis, ir taip kelias dienas iš eilės + po peršalimo + dusulys + kažkokie priepuoliai, kurių metu atrodė širdis "užkals". Buvo jausmas, kad tuoj prarasiu sąmonę ir mirsiu-išsikviečiau greitąją, tai tik vaistukų suleido ir liepė išsikviest daktarę į namus.
Šeimos daktarė išrašė ospamox + clembuterol + bilobiloba, nes įtarė astmatinį bronchitą. Aišku tokie vaistai nepadėjo..........
fake
QUOTE(furyy @ 2007 01 23, 16:33)
Nesuprantu kaip jus su tokiais simptomais į ligoninę guldė.
Man kai pradėjo kambarys aplinkui suktis, ir taip kelias dienas iš eilės + po peršalimo + dusulys + kažkokie priepuoliai, kurių metu atrodė širdis "užkals". Buvo jausmas, kad tuoj prarasiu sąmonę ir mirsiu-išsikviečiau greitąją, tai tik vaistukų suleido ir liepė išsikviest daktarę į namus.
Šeimos daktarė išrašė ospamox + clembuterol + bilobiloba, nes įtarė astmatinį bronchitą. Aišku tokie vaistai nepadėjo..........
*

nezinau, siaip nepaejau pati visai, vemiau ir siaip leisgyve buvau, gal dar del to, kad buvau viena-jei butu blogiau pasidare nebutu kam padet
tiesa sakant jau geriau butu neveze, nes ten tiek prikankino...pagulde i lova tik apie 4 val, o isveze 10 ryto...iki tol tokios bukles sedejau laukiamuosiuose, veziojo, ryrimus dare, o man vienintele mintis buvo kad paliktu ramybej, arba nusibaigt greiciau, nes jausmas nepakeliamas...
furyy
užjaučiu...
Bet kas iš to kad namie, jei nežinai kaip elgtis, jei namiškiai užėjus tiem priepuoliam nežino už ko stvertis. Viskas prasidėjo prieš 3 mėn, bijodavau 1 namie būt. Dar tik kokios 2 savaitės kaip išdrystu būt viena namie.
Vis atrodydavo jei apalpsiu ir nieko nebus, jau manes neatgaivins-bus per vėlu
chille
man irgi gal daugiau nei priesh metus vasara pasitajke shita liga pasigaut. o buvo taip, kad laikiausi tuo metu teises ir teko karshtu oru vazhinet su pradarytais langais. manau, jog gerokai perpute kelis kartus ir taip ihiderino tas mano vestibiuliarinis aparatas. po to pastebejau bevaikshtant, kad galva svaigsta truputi. is pirmo nelabai kreipiau ir demesi i tai, nes galvojau kad chia su kokiu pervargimu ar karshtu oru susije, bet kai gatveje pora kartu pradejo galva suktis taip, kaip kad buchiau gerokai ishgerusi, tai ir neramu pasidare. nuejau pas gydytoja, tai nusiunte pasitikrint, na ir pasirodo - umus vestibiuliarinio aparato sindromas. bet kol ta liga nustate, taj irgi kelios dienos praejo (tada jau i ligonine buvo pagulde). kai guledavau, tai visai nieko buvo, nei pykindavo, nei ka, o tik atsistok - ir vel tas pats. tai lashino man ten lashelines, kazhkokius vajstus vartojau ir kazhkajp per 2 savaichikes beveik pagijau. Tfu, tfu, kad daugiau tokios ligos nepasitaikytu ;]
furyy
QUOTE(chille @ 2007 02 17, 13:43)
man irgi gal daugiau nei priesh metus vasara pasitajke shita liga pasigaut. o buvo taip, kad laikiausi tuo metu teises ir teko karshtu oru vazhinet su pradarytais langais. manau, jog gerokai perpute kelis kartus ir taip ihiderino tas mano vestibiuliarinis aparatas. po to pastebejau bevaikshtant, kad galva svaigsta truputi. is pirmo nelabai kreipiau ir demesi i tai, nes galvojau kad chia su kokiu pervargimu ar karshtu oru susije, bet kai gatveje pora kartu pradejo galva suktis taip, kaip kad buchiau gerokai ishgerusi, tai ir neramu pasidare. nuejau pas gydytoja, tai nusiunte pasitikrint, na ir pasirodo - umus vestibiuliarinio aparato sindromas. bet kol ta liga nustate, taj irgi kelios dienos praejo (tada jau i ligonine buvo pagulde). kai guledavau, tai visai nieko buvo, nei pykindavo, nei ka, o tik atsistok - ir vel tas pats. tai lashino man ten lashelines, kazhkokius vajstus vartojau ir kazhkajp per 2 savaichikes beveik pagijau. Tfu, tfu, kad daugiau tokios ligos nepasitaikytu ;]
*

Jei man tik gulint būtų kambarys sukęsis tai turbūt būčiau tik gulėjus ir gulėjus...bet ne... man kambarys pradėdavo suktis nepriklausomai nuo to ar stoviu ar sėdžiu ar guliu...
O ar žinai, kad šios ligos daktarai net liga nelaiko?
ingridukas
QUOTE(Asio @ 2007 01 21, 23:04)
Gal kas susidure su panasia problema, pasigalinkite savo patirtimi, kur ir pas ka gydetes unsure.gif
*

Man taip buvo sesta niestumo menesi.Sugdavosi galva taip kad krisdavau....Gyditojai negalejo suprat ,o ir as pati nezinioi buvau,bijojau kad tik vaikuciui nieko blogo nebutu.Praejo kaskur po 3 sav.dar geriau tokius vaistus-Vertikohili.Ji man israse lazdynu ligonineije.
furyy
QUOTE(ingridukas @ 2007 02 22, 16:09)
Man taip buvo sesta niestumo menesi.Sugdavosi galva taip kad krisdavau....Gyditojai negalejo suprat ,o ir as pati nezinioi buvau,bijojau kad tik vaikuciui nieko blogo nebutu.Praejo kaskur po 3 sav.dar geriau tokius vaistus-Vertikohili.Ji man israse lazdynu ligonineije.
*

Aš visada po ranka juos turiu - Vertigoheel. Jei kas - sučiulpiu ir viskas.
Paslaptingoji
gera diena visom! 4u.gif
noriu jusu patarimo unsure.gif
gal padetumet man nustatyt diagnoze doh.gif
galvos svaigimas kamuoja jau seniai,tai stipriau tai susilpneja,as ji megau nurasyt zemam kraujo spaudimui.bet paskutiniu metu eme dar ir pykint.jauciuos labai silpna,svaigsta vis galva,namie,lauke,masinoj tai isvis tragedija vaziuoju tik atsidarius langa.rytais pykina,jauciuos mieguista ir apatiska.nesuprantu kas su manim darosi,del tokios savijautos emiau depresuot,nieko nenoriu veikt.kraujo tyrimai geri.paskoky gid.reiketu kreiptis?zadu pagert viatminus vitamax,perskaiciau kad jie labai tonizuoja.gal pades kazkiek...bet tas pykinimas doh.gif net nakty per miegus bloga...ale kam pasaku nelabai supranta...gal jus kuom padesit 4u.gif
rjolancikas
labas visoms.problema gali buti raumenyse.kaklo raumenys uzspaude kraujagysles,i galva nepatenka pakankamai kraujo,ko pasekoj pykina,svaigsta.tai yra raumenu itampa.man viskas tas pats darosi.ir taip jau 1 metai.
Papildyta:
dar gali buti vandens trukumas.kiek gryno vandens isgeri/
furyy
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 03 11, 18:28)
gera diena visom! 4u.gif
noriu jusu patarimo unsure.gif
galvos svaigimas kamuoja jau seniai,tai stipriau tai susilpneja,as ji megau nurasyt zemam kraujo spaudimui.bet paskutiniu metu eme dar ir pykint.jauciuos labai silpna,svaigsta vis galva,namie,lauke,masinoj tai isvis tragedija vaziuoju tik atsidarius langa.rytais pykina,jauciuos mieguista ir apatiska.nesuprantu kas su manim darosi,del tokios savijautos emiau depresuot,nieko nenoriu veikt.kraujo tyrimai geri.paskoky gid.reiketu kreiptis?zadu pagert viatminus vitamax,perskaiciau kad jie labai tonizuoja.gal pades kazkiek...bet tas pykinimas  doh.gif net nakty per miegus bloga...ale kam pasaku nelabai supranta...gal jus kuom padesit 4u.gif
*

Va va ir man panašiai doh.gif Išbandžiau viską. Aš tai jaučiuosi labai išsekus, miegusta, pavargus, lyg kokių vitaminų organizmui trūktų...o kraujas geras.
Galvoju gal reiktų pabandyt jonažolės ekstraktą...gal kokia depresija...nors jos daktarai irgi neranda doh.gif
rjolancikas
bet reikia vandeni gerti su druska.ji lastelej sulaiko vandeni.2.5l ir puse arbt saukstelio druskos.pries geriant vandeni po truputi ta druska suciulpti per diena. g.gif
Prula
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 03 11, 18:28)
galvos svaigimas kamuoja jau seniai,tai stipriau tai susilpneja,as ji megau nurasyt zemam kraujo spaudimui.bet paskutiniu metu eme dar ir pykint.jauciuos labai silpna,svaigsta vis galva,namie,lauke,masinoj tai isvis tragedija vaziuoju tik atsidarius langa.rytais pykina,jauciuos mieguista ir apatiska.nesuprantu kas su manim darosi,del tokios savijautos emiau depresuot,nieko nenoriu veikt.kraujo tyrimai geri.paskoky gid.reiketu kreiptis?zadu pagert viatminus vitamax,perskaiciau kad jie labai tonizuoja.gal pades kazkiek...bet tas pykinimas  doh.gif net nakty per miegus bloga...ale kam pasaku nelabai supranta...gal jus kuom padesit 4u.gif
*

su tokiais pat simptomais kreipiausi pas daktarus.... rado kiaušidžių cistą verysad.gif
rjolancikas
QUOTE(Prula @ 2007 04 14, 23:06)
su tokiais pat simptomais kreipiausi pas daktarus.... rado kiaušidžių cistą  verysad.gif
*

ir po to pagerejo?
Prula
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 14, 22:11)
ir po to pagerejo?
*

mėnesį prasikankinau, dabar kai kurie simptomai dingo, pvz. kaip pykinimas ir beprotiškas nuovargis. Kai priežastį žinau, tai kažkiek lengviau pasidarė blush2.gif
furyy
o tau prula ką nors skaudėjo? Kodėl siuntė pas ginekologą, juk turėjo būt dar kokia priežastis, ne tik svaigimas, nuovargis g.gif
Prula
QUOTE(furyy @ 2007 04 18, 08:47)
o tau prula ką nors skaudėjo? Kodėl siuntė pas ginekologą, juk turėjo būt dar kokia priežastis, ne tik svaigimas, nuovargis g.gif
*

galvos svaigimas, siaubingas nuovargis, pykinimas 24 val. per parą, ir šiek tiek virš bambos paspaudus skaudėdavo unsure.gif
furyy
QUOTE(Prula @ 2007 04 18, 17:39)
galvos svaigimas, siaubingas nuovargis,  pykinimas 24 val. per parą, ir šiek tiek virš bambos paspaudus skaudėdavo  unsure.gif
*

Na mane irgi pykindavo dažnai, bet be vėmimo. Bet man nieks niekur nespaudė kažkodėl g.gif
rjolancikas
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 11:03)
Na mane irgi pykindavo dažnai, bet be vėmimo. Bet man nieks niekur nespaudė kažkodėl g.gif
*

o man ir skaudejo virs bambos,bet su moteriskom lyg ir viskas gerai. g.gif
furyy
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 19, 10:07)
o man ir skaudejo virs bambos,bet su moteriskom lyg ir viskas gerai. g.gif
*

O gal tik taip atrodo kad gerai.
Aidulia
QUOTE(Prula @ 2007 04 14, 22:06)
su tokiais pat simptomais kreipiausi pas daktarus.... rado kiaušidžių cistą  verysad.gif
*

Ar tau ją išoperavo?
Papildyta:
Kažin ar ta vestibiuliarinė liga pagydoma? Manęs važiuojant nepykina, bet negaliu atsitūpti ir staiga atsistoti. Staigiau galvos pasukioti. Fenu plaukus džiovinu, aukščiau rankas pakėlusi, tuoj ima galva suktis unsure.gif . O neseniai sugalvojau vaikams parodyti, kaip aš maža ant karstyklių ( tų dekiams dulkinti) vartydavausi, blemba vieną kartą apiverčiau, po to dvi dienas namie gulėjau: pykino, galvos skausmai už-ėjo, o kol grįžau taip į šonus mėtė blink.gif . Kieme turim supynes, tai vienintelį kartą pasisiupau, kai nusipirkau unsure.gif , daugiau ko tais, nebesinori, nes vėl sviruodama vos namo per duris pataikiau
furyy
QUOTE(Elina @ 2007 04 19, 10:22)
Ar tau ją išoperavo?
Papildyta:
Kažin ar ta vestibiuliarinė liga pagydoma? Manęs važiuojant nepykina, bet negaliu atsitūpti ir staiga atsistoti. Staigiau galvos pasukioti. Fenu plaukus džiovinu, aukščiau rankas pakėlusi, tuoj ima galva suktis unsure.gif . O neseniai sugalvojau vaikams parodyti, kaip aš maža ant karstyklių ( tų dekiams dulkinti) vartydavausi, blemba vieną kartą apiverčiau, po to dvi dienas namie gulėjau: pykino, galvos skausmai už-ėjo, o kol grįžau taip į šonus mėtė blink.gif . Kieme turim supynes, tai vienintelį kartą pasisiupau, kai nusipirkau unsure.gif , daugiau ko tais, nebesinori, nes vėl sviruodama vos namo per duris pataikiau
*

Man irgi atrodo, kad ji nepagydoma. Turiu tą pačią problemą. Net nesugalvočiau suptis ant supynių doh.gif
Kai vaikai prašo eit ant karuselių, man darnesisupus bloga pasidaro doh.gif
Aidulia
o neseniai buvau naktiniame klube, bloga pasidarė nuo tų besikeičiančių neoninių šviesų, maniau, kad išvirsiu unsure.gif . Nu ir šokau atitinkamai biggrin.gif , tik rankas palengva judinau unsure.gif
furyy
QUOTE(Elina @ 2007 04 19, 10:49)
o neseniai buvau naktiniame klube, bloga pasidarė nuo tų besikeičiančių neoninių šviesų, maniau, kad išvirsiu unsure.gif . Nu ir šokau atitinkamai biggrin.gif , tik rankas palengva judinau unsure.gif
*

Man kai prasidėjo tie vestibiuliarinio aparato negalavimai, tai jau 5 mėn, ne tik kad į klubą kokį negaliu eit, bet net ir į parduotuvę, džiaugiuosi, kad kartais po namus galiu vaikščiot, kaip man to atsikratyt doh.gif
Aidulia
QUOTE(furyy @ 2007 04 19, 10:56)
Man kai prasidėjo tie vestibiuliarinio aparato negalavimai, tai jau 5 mėn, ne tik kad į klubą kokį negaliu eit, bet net ir į parduotuvę, džiaugiuosi, kad kartais po namus galiu vaikščiot, kaip man to atsikratyt doh.gif
*

Furry, buvo ir man toks periodas, kai alpdavau, bet nenualpdavau, viena nė negalvodavau kur nors eiti. Ar buvai pas neurologus? Ar gėrei vaistukus?
furyy
QUOTE(Elina @ 2007 04 19, 11:04)
Furry, buvo ir man toks periodas, kai alpdavau, bet nenualpdavau, viena nė negalvodavau kur nors eiti. Ar buvai pas neurologus? Ar gėrei vaistukus?
*

Buvau pas neurologą, 3 mėn. geriau betaserc. Nepadėjo.
lorax
Oi merginos ,kaip aš jus užjaučiu .
Man pačiai prieš dvi dienas taip buvo .Jau nuo ryto kaip tai vienoj ausy toks ūžesys buvo, kad net garsą girdėjau su ta ausim kažkur galvoje . Na o vakare atsistojau prieiti prie telefono tai kol nuėjau vos nenugriuvau ,taip sumėtė mane . Na tada ir prasidėjo ,visas kambarys tik sukas ,grindys juda ir pykina (vien žo savijauta tokia tarsi labai būčiau padauginus alkocholio).Vyras supanikavo ,tuoj visiems skambint pradėjo ,ir į greitąją paskambino .Tai ten pasakė ,kad būtinai atvažiuoti ir pasirodyti neurlogui.Tai kol nuvažiavom ,kol palaukėm daktaro tai man viskas ir praėjo.Taigi išrašė BETASERC, ir visą kaltę suvertė permainingam orui ir virusinei infekcijai ( nirs jau 4mėn net slogos neturėjau).Tai gerai ,kad niekur eiti nereikia nes ir dabar truputį susvaigus .Ir negaliu paaiškinti kodėl ,bet prisibijau tuos vaistus gerti.
Taip ir nesuprantu ar čia tokia liga nuo kurios nepasveikstama ar galima pasveikti ir pamiršti?
rjolancikas
QUOTE(lorax @ 2007 04 23, 14:09)
Man pačiai prieš dvi dienas taip buvo .Jau  nuo ryto kaip tai vienoj ausy toks ūžesys buvo, kad net garsą girdėjau su ta ausim kažkur galvoje . Na o vakare atsistojau prieiti prie telefono tai kol nuėjau vos nenugriuvau ,taip sumėtė mane . Na tada ir prasidėjo ,visas kambarys tik sukas ,grindys juda ir pykina (vien žo savijauta tokia tarsi labai būčiau padauginus alkocholio).Vyras supanikavo ,tuoj visiems skambint pradėjo ,ir į greitąją paskambino .Tai ten pasakė ,kad būtinai atvažiuoti ir pasirodyti neurlogui.Tai kol nuvažiavom ,kol palaukėm daktaro tai man viskas ir praėjo.Taigi išrašė BETASERC, ir visą kaltę suvertė permainingam orui ir virusinei infekcijai ( nirs jau 4mėn net slogos neturėjau).Tai gerai ,kad niekur eiti nereikia nes ir dabar truputį susvaigus .Ir negaliu paaiškinti kodėl ,bet prisibijau tuos vaistus gerti.
Taip ir nesuprantu ar čia tokia liga nuo kurios nepasveikstama ar galima pasveikti ir pamiršti?
*

labas.nuo viruso tai tikrai taip nebuna.kai neturi ka pasakyti tai sako-kaltas virusas.prizasciu gali buti daug,del ko galva svaigsta.manau kad cia kraujotakos sutrikimai. g.gif pasiskaitinek-svaista galva ir uzia joje,ten mes daug prirase,gal ka nors naudingo rasi. mirksiukas.gif
lorax
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 23, 13:16)
labas.nuo viruso tai tikrai taip nebuna.kai neturi ka pasakyti tai sako-kaltas virusas.prizasciu gali buti daug,del ko galva svaigsta.manau kad cia kraujotakos sutrikimai. g.gif pasiskaitinek-svaista galva ir uzia joje,ten mes daug prirase,gal ka nors naudingo rasi. mirksiukas.gif
*

AČIŪ 4u.gif
furyy
QUOTE(lorax @ 2007 04 23, 13:09)
Man pačiai prieš dvi dienas taip buvo .Jau  nuo ryto kaip tai vienoj ausy toks ūžesys buvo, kad net garsą girdėjau su ta ausim kažkur galvoje . Na o vakare atsistojau prieiti prie telefono tai kol nuėjau vos nenugriuvau ,taip sumėtė mane . Na tada ir prasidėjo ,visas kambarys tik sukas ,grindys juda ir pykina (vien žo savijauta tokia tarsi labai būčiau padauginus alkocholio).Vyras supanikavo ,tuoj visiems skambint pradėjo ,ir į greitąją paskambino .Tai ten pasakė ,kad būtinai atvažiuoti ir pasirodyti neurlogui.Tai kol nuvažiavom ,kol palaukėm daktaro tai man viskas ir praėjo.Taigi išrašė BETASERC, ir visą kaltę suvertė permainingam orui ir virusinei infekcijai ( nirs jau 4mėn net slogos neturėjau).Tai gerai ,kad niekur eiti nereikia nes ir dabar truputį susvaigus .Ir negaliu paaiškinti kodėl ,bet prisibijau tuos vaistus gerti.
*

Man ir taip buvo kad kambarys aplinkui sukosi, o tai nuo vienintelės ligos-vestibiuliarinio aparato. Nebijok gert to betaserc. Man asmeniškai jis nepadėjo, o kitiem sako -gerai. Tik atmink, jį reikia gert 3 mėn, nors nevisada daktarai tai pasako.
Arba pabandyk homeopatinių vertigoheel, visai neblogi
Polė
Apturėjau aš tą malonumą prieš 4 metus doh.gif Atsisėdau namie ant fotelio apsisuko galva ir nebepakilau schmoll.gif Nuspręndžiau,kad pamiegosiu per naktį ir praeis. Miegojau viena poza ir nei negalėjau nei krustelt, nes tada sukdavausi su visa lova. Ryte nuspręndžiau,kad man jau geriau ir bandžiau stotis, kur tau nei paeiti, nei apsirengti, pykinimas ir vėmimas baisus unsure.gif Išsikviečiau greitąją, felčerė liepė važiuot į ligoninę, tai vyras nunešė iki greitosios, o ligoninėjė tai vežiojo su ratukais blush2.gif Greitai padarė visus tyrimus dar priimamąjam ir paguldė. Išgulėjau su lašinėm savaitę paskui namo išsiprašiau, bet gailėjausi grįžusi doh.gif Paskutiniu laiku pykina mačiau, bet negaliu važiuoti autobusu, dirbti pasilenkusi. Išeinant iš ligoninės neišrašė jokių vaistų nusipirkau savo nuožiūrą Pezam, lygtai toks pavadinimas blush2.gif Bet padėjo ax.gif
rjolancikas
QUOTE(singarela @ 2007 04 27, 22:44)
Apturėjau aš tą malonumą prieš 4 metus  doh.gif Atsisėdau namie ant fotelio apsisuko galva ir nebepakilau  schmoll.gif Nuspręndžiau,kad pamiegosiu per naktį ir praeis. Miegojau viena poza ir nei negalėjau nei krustelt, nes tada sukdavausi su visa lova. Ryte nuspręndžiau,kad man jau geriau ir bandžiau stotis, kur tau nei paeiti, nei apsirengti, pykinimas ir vėmimas baisus  unsure.gif Išsikviečiau greitąją, felčerė liepė važiuot į ligoninę, tai vyras nunešė iki greitosios, o ligoninėjė tai vežiojo su ratukais  blush2.gif Greitai padarė visus tyrimus dar priimamąjam ir paguldė. Išgulėjau su lašinėm savaitę paskui namo išsiprašiau, bet gailėjausi grįžusi  doh.gif Paskutiniu laiku pykina mačiau, bet negaliu važiuoti autobusu, dirbti pasilenkusi. Išeinant iš ligoninės neišrašė jokių vaistų nusipirkau savo nuožiūrą Pezam, lygtai toks pavadinimas  blush2.gif Bet padėjo  ax.gif
*

o kokia ligoninej diagnoze nustate?
Polė
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 27, 20:52)
o kokia ligoninej diagnoze nustate?
*

Kaip ir jokios, padarė visus tyrimus, viskas atrodo gerai ir diagnozės nežinau iki šiol blush2.gif Bet paskutiniu laiku vėl galva svaigsta unsure.gif
furyy
O kas ten per vaistai pezam, ieškojau per google, bet neradau g.gif
So Lucky
oi merginos, pasiskaičiau šitą temelę ir išsigandau. Man tas sutrikimas jau nuo vaikystės. Tik reiškiasi ne vienodai stipriai. Staigiai stotis jau beveik atpratau. Kaip ir prisiderinau prie sios ligos. Daktarai man jos net nenustatė, o jau nuo paauglystės, kai buvo paaštrėjimas, vaikščiojau pas daktarus, tai buvo ne kartą tiesiai švieisia pasakę, kad ligų ieškau ir tiek, kad jauna esu ir negaliu sirgti. Man įdomu kokius tyrimus jums darė, kurie parodė vestibiuliarinio aparato sutrikimą, koks specialistas jį nustatė? Nes mano kraujas irgi geras, o daugiau jokių tyrimų neskiria. Dabartinis daktaras suverčia visą kaltę žemam spaudimui. O aš pastebėjau, kad kai man svaigsta galva ir pykina, tai net spaudimas pagal man įprastą būna gana geras. Dabar išrašė vit.B, tai geriu jau beveik antras mėnuo ir jaučiu žymų pagerėjimą.
Autobusu važiuojant ar net maršrutiniu kartais supykina, tai po to gali kelias valandas ar net dienas nepraeiti. Jei jaučiu, kad tuoj vemsiu, išlipu anksčiau laiko. Bet juk ne visada tai įmanoma. Pastebėjau, kad galva svaigti pradeda nuo įvairių stiprių vaistų, tai nuo paskutinio paaštrėjimo stebėdavau savo organizmą ir tuom esu tikrai įsitikinusi, todėl visuomet stengiuosi gydytis homeopatiniais vaistais. Mano taktika gyvenant ir prisitaikant prie šios ligos:
> vairuoju pati arba sedziu priekyje,
> jei tenka vaziuoti autobusu, lipu tik i geresni, kuriame tikimybe mazesne , kad mane supykins,
> vengiu staigiai atsistoti,
> negeriu stiprių vaistų, ypač nuo peršalimo ( THera Flue, gripostat c, netgi apap), tačiau žalios pakuotės koldrex kartais išgeriu. Jei tenka gerti juos, geriu mažesnėm dozėm.
> stengiuosi gydytis homeopatiniais vaistais, nes nežinau kaip mano organizmas sureguos i cheminius,
> stengiuosi pakankamai ilsėtis.
So Lucky
Beje, mano mama turedavo paauglystej panasiu nusiskundimu, ir dar dabar vaziuojant autobusu kartais supykina. As galvoju, kad tai paveldima. Tik deja pas mane viskas reiskiasi stipriau.
Kai buna paastrejimas, tai staigiai pasukus galva atrodo, kaip suletintam filme viskas, toks ispudis , kad kadrai atsilieka. Dar akiu vyzdziai buna issiplete ir sunku sutelkti zvilgsni i viena objekta. Apie skaityma, mezgima net kalbos nera, o ir televizoriaus geriau neziuret, nes suintensyveja pykinimas.
Va tada tai tikrai baisu buna vienai pasilikti ir jautiesi kaip invalide verysad.gif

Bet nenusiminkit, gyventi su sia liga galima tik reikia suzinoti, ko reikia vengti. Gal kiekvienai skirtingu dalyku.

As pvz.: keltu galiu keltis, bet laiveliu plaukti -ne(ypac juroje). Galvoju gerai, kad dar liftu galiu keltis.
Esu vaziavus i Cekija autobusu su vyru ir beveik nepykino. Taip , kad gyvenimu pasidziaugt dar galima thumbup.gif
Polė
QUOTE(furyy @ 2007 05 03, 08:42)
O kas ten per vaistai pezam, ieškojau per google, bet neradau g.gif
*

Atsiprašau, parašiau su klaidomis blush2.gif , ieškok PHEZAM tikrai yra daug informacijos ir vaisto aprašų. Bet gal verčiau pasitarti su gydytoju savo, nes aš tai irgi gėriau vaistininkės patarta, bet padėjo ax.gif
rjolancikas
as kaip tik siandien pirkau vyro mociutei israsyta-phezam.cia yra pleciantys.
Papildyta:
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 03, 15:46)
Beje, mano mama turedavo paauglystej panasiu nusiskundimu, ir dar dabar vaziuojant autobusu kartais supykina. As galvoju, kad tai paveldima. Tik deja pas mane viskas reiskiasi stipriau.
  Kai buna paastrejimas, tai staigiai pasukus galva atrodo, kaip suletintam filme viskas, toks ispudis , kad kadrai atsilieka. Dar akiu vyzdziai buna issiplete ir sunku sutelkti zvilgsni i viena objekta. Apie skaityma, mezgima net kalbos nera, o ir televizoriaus geriau neziuret, nes suintensyveja pykinimas.
  Va tada tai tikrai baisu buna vienai pasilikti ir jautiesi kaip invalide  verysad.gif

Bet nenusiminkit, gyventi su sia liga galima tik reikia suzinoti, ko reikia vengti. Gal kiekvienai skirtingu dalyku.

As pvz.: keltu galiu keltis, bet laiveliu plaukti -ne(ypac juroje). Galvoju gerai, kad dar liftu galiu keltis.
  Esu vaziavus i Cekija autobusu su vyru ir beveik nepykino. Taip , kad gyvenimu pasidziaugt dar galima  thumbup.gif
*

skaitau ir save matau.man viskas tas pats darosi.ypac apie metus.tas pats ir man su vyzdziais-tik man daugiau desines akies buna issipletes.ilgai ieskojau ligos-pasirodo tai nuo raumenu itampos ir pervargimo.darausi spec.masaza,geriu daug vandens su druska.po truputi atsigaunu-o buvau kaip lavonas. schmoll.gif
furyy
QUOTE(singarela @ 2007 05 03, 17:36)
Atsiprašau, parašiau su klaidomis  blush2.gif , ieškok PHEZAM tikrai yra daug informacijos ir vaisto aprašų. Bet gal verčiau pasitarti su gydytoju savo, nes aš tai irgi gėriau vaistininkės patarta, bet padėjo  ax.gif
*

Čia tie vaistai iš cinnarizino giminės rolleyes.gif
Man viena gydytoja po betaserc kurso išrašius buvo cinnarizin, tai kai juos gėriau tai po kelių dienų pagerėjo, bet nežinau kodėl aš jų daugiau negėriau...gal be reikalo g.gif nes stovi dar beveik visa pakuotė...gal vėl reiktų pradėt g.gif
Bet dabar naudoju nemažai raminamų tai net nežinau ar paskui tie vaistai nesipjaus doh.gif
Polė
QUOTE(furyy @ 2007 05 05, 08:42)
Čia tie vaistai iš cinnarizino giminės rolleyes.gif
Man viena gydytoja po betaserc kurso išrašius buvo cinnarizin, tai kai juos gėriau tai po kelių dienų pagerėjo, bet nežinau kodėl aš jų daugiau negėriau...gal be reikalo g.gif nes stovi dar beveik visa pakuotė...gal vėl reiktų pradėt g.gif
Bet dabar naudoju nemažai raminamų tai net nežinau ar paskui tie vaistai nesipjaus doh.gif
*

Su raminamaisiais reikia atsargiai unsure.gif Man tai jie padėjo tikrai, ir kai vėl užeina svaigulys, kurį laiką pageriu ir vėl ramu. ax.gif
So Lucky
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 03, 16:50)

skaitau ir save matau.man viskas tas pats darosi.ypac apie metus.tas pats ir man su vyzdziais-tik man daugiau desines akies buna issipletes.ilgai ieskojau ligos-pasirodo tai nuo raumenu itampos ir pervargimo.darausi spec.masaza,geriu daug vandens su druska.po truputi atsigaunu-o buvau kaip lavonas. schmoll.gif
*

o masaza tau daktaras skyre? Cia turbut spranda tau masazuoja?
rjolancikas
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 09, 01:55)
o masaza tau daktaras skyre? Cia turbut spranda tau masazuoja?
*

na neurologas lyg ir uzsimine kad reiktu masazo,bet niekas man jo neskyre.zinai kaip gyd.i viska pro pirstus ziuri-dar pasivelki-reiskia sveika,tuo labiau tokiam amziuj sirgti negali.per pazistamus radau gera manualista,nusimananti ne tik apie masaza[kaip daugelis],bet ir ismanantis gerai zmogaus anatomija.tuo labiau jis per visa sits perejes...........man daro tailandietiska masaza.arba daugiau masazuoja kaire puse nugaros[nes tos puses raumenys pas mane itampoj],kakla.daro karta i savaite. mirksiukas.gif
furyy
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 09, 10:10)
na neurologas lyg ir uzsimine kad reiktu masazo,bet niekas man jo neskyre.zinai kaip gyd.i viska pro pirstus ziuri-dar pasivelki-reiskia sveika,tuo labiau tokiam amziuj sirgti negali.per pazistamus radau gera manualista,nusimananti ne tik apie masaza[kaip daugelis],bet ir ismanantis gerai zmogaus anatomija.tuo labiau jis per visa sits perejes...........man daro tailandietiska masaza.arba daugiau masazuoja kaire puse nugaros[nes tos puses raumenys pas mane itampoj],kakla.daro karta i savaite. mirksiukas.gif
*

tavo tas manualistas pačiame vilniuje ar prie vilniaus?
rjolancikas
QUOTE(furyy @ 2007 05 09, 11:13)
tavo tas manualistas pačiame vilniuje ar prie vilniaus?
*

vilniuj paciam senamiestyje gyvena. bigsmile.gif
Mupi
QUOTE(Asio @ 2007 01 23, 13:18)
Tai va, as tikejausi isgirsti daugiau informacijos, kur ir pas ka gydotes. Man sis klausimas iskilo nes mamai  pradejo labai svaigti galva ir pradejo vemti, taigi atveze i ligonine, jau galvojom, kas insultas, bet padare visus tyrimus ir insulto nenustate, bet gyg. sako, kad greiciausiai cia bus problemis del vestibiuliarinio aparato sutrikimo, na vemti jau vaistu pagalba nustojo, bet paeiti negali viena, ziauriai galva svaigsta. Rajone daugiau tyrimu padaryti negali, minejo, kad reiktu magnetinio rezonanso tyrimo. Na zodziu nezinau i kuria puse pasiduoti verysad.gif
*

Santariskese pasidarem tuzina tyrimu, nieko nerado, nei vestibiuliarinio aparato sutrikimo, nei insulto, israse 3 menesius gerti Tanakana ir ka jus manote, jau 3 menesiai eina i pabaiga ir pagerejimas akivaizdus, dar kartais susislaisto, bet jau viena ir i parduotuve nueina. Taip ir nezinau, kas ar laikas ar tanakanas isgyde g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.