Įkraunama...
Įkraunama...

Į kokį darželį eina Jeruzalės vaikučiai?

Mamytės,

klausimas opus kaip reta... Dukriukui jau tuoj du metukai, reikia labai intensyviai galvot apie darželį, į kurį eitų nuo šio arba nuo kito rudens... Baltupiuose esantys Gintarėlis ir Šermukšnėlė nevilioja kaip reta-kol buvau motinystės atostogose, vis pasivaikščiodavau aplink, įspūdį paliko neišdildomą schmoll.gif

Sūnų vežiojome į darželį Justiniškėse, gavom žodinį pažadą, kad priims ir dukrą, bet taip norėtųsi arčiau namų doh.gif
Pasidalinkit sava patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyvenam Jeruzalėje, paminėti "priklausantys" pagal gyvenamąją vietą darželiai labai neviliojo tiek po girdėtų kalbų, tiek po pažįstamų mamų patirties, tai vežiojam į kitą darželį. Dirbu Šeškinėje, tai Šeškinėje ir vaikui darželį pasirinkau ax.gif
Atsakyti
[quote=mama laura,2007 01 24, 11:59]Mamytės,

klausimas opus kaip reta... Dukriukui jau tuoj du metukai, reikia labai intensyviai galvot apie darželį, į kurį eitų nuo šio arba nuo kito rudens... Baltupiuose esantys Gintarėlis ir Šermukšnėlė nevilioja kaip reta-kol buvau motinystės atostogose, vis pasivaikščiodavau aplink, įspūdį paliko neišdildomą schmoll.gif

Sūnų vežiojome į darželį Justiniškėse, gavom žodinį pažadą, kad priims ir dukrą, bet taip norėtųsi arčiau namų doh.gif
Pasidalinkit sava patirtimi mirksiukas.gif
[/quote



Labai pazistamos ir mums labai aktualios problemos verysad.gif Siulyciau pasiskambinti i Svietimo ministerija i Ikimokyklinio ugdymo skyriu ir paklausti, ka gali pasiulyti... As ten neseniai paskambinusi suzinojau, kad kelioms Jeruzales gatvems priskirtas darzelis Zirmunuose, Zirmunu g. "Ramunele". Na, jei kuris nors is teveliu ten netoli dirba, gal ir patogu tuomet... O gal duos kokiu nors jums tinkamu pavyzdziu... Tiesa, Trinapolio g. (cia pakankamai dar netoli nuo Jeruzales) irgi turetu buti darzelis, bet, kiek zinau, privatus. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korka: 25 sausio 2007 - 00:22
oi oi kokia aktuali tema, gal dar per anksti galvoti, bet mūsų rajono mokyklos irgi nevilioja baisu, namus stato, o kita nerūpi!

aš galvoju sunytį į Justiniškių darželį vežioti, ten kaip tik šalia ir vyras dirba, o ką daryt, kai nieko geresnio šalia nėr.

bet jei kas turi geresnių pasiūlymų būtu malonu išgirsti.
Atsakyti
Sveikos,mamytės,

Aš taip pat susiduriau su šia problemyte.Kiek skambinausi į Baltupių darželius tai ojojoi doh.gif


Nori iš anksto užrašyti,o neturi kur.....

Tai ka daryti Jeruzalės vaikučiams????? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie dejuojančių smile.gif
tikra bėda, tiek vaikų, o daržo nė vieno šalia doh.gif
tiesa, yra toks privatus pievų gatvėj, bet nuėjau aš ten ir radau moteriškę (auklytę ar virėją) užgėrusią (grįžus namo dar svarsčiau- gal pasivaideno? tokia prisimerkus ir nerišlia kalba bandė dėstyti auklėjimo metodus)
o užsirašėm mes i "Šermukšnėlę", dabar laukiam rudens. Bet kuo toliau, tuo labiau nesinori ten vaiko leist.
Dar su kaimynėm svarstėm variantą pasisamdyt porą auklių ir suvest visus vaikus į vienus namus.
Atsakyti
o Stanevičiaus g. esantis darželis nepriklauso Jaruzalei?(neprisimenu pavadinimo).
Buvau kažkada tam daržely Pievų gatvėj, tai lyg ir patiko, jau svarstėm ten leisti mažylę, bet dabar po paskutinio komentaro esu apšalusi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2007 02 11, 15:07)
Prisijungiu ir aš prie dejuojančių  smile.gif
tikra bėda, tiek vaikų, o daržo nė vieno šalia  doh.gif
tiesa, yra toks privatus pievų gatvėj, bet nuėjau aš ten ir radau moteriškę (auklytę ar virėją) užgėrusią (grįžus namo dar svarsčiau- gal pasivaideno? tokia prisimerkus ir nerišlia kalba bandė dėstyti auklėjimo metodus)
o užsirašėm mes i "Šermukšnėlę", dabar laukiam rudens. Bet kuo toliau, tuo labiau nesinori ten vaiko leist.
Dar su kaimynėm svarstėm variantą pasisamdyt porą auklių ir suvest visus vaikus į vienus namus.

Ir man panasiai buvo, norejau leisti i ta darzeli Pievu gatveje. Tai buvau pries kaledas, tai irgi radau abi aukletojas isgerusiais, nu pagalvojau,kad gal tik pries sventes, bet uzkliuvo man kazkaip...
O del "Šermukšnėlės", tai tas darzelis palyginus su "Gintarėliu" tai tikra pasaka. Vien ka reiskia kai palygini vedejas...
Atsakyti
paatstovausiu Santariškių esamas ir būsimas mamytes. mūsų rajone irgi nėra darželio verysad.gif vėl parašiau laiškelį SMM su klausimu, ar planuoja statyti naują darželį. kiek domėjausi prieš kelis mėnesius, savivaldybė atrašė, kad planų jokių nėra, statys naują darželį Bajoruose (prie Bajorų kalvų namų) ir Balsiuose. Bet kokiu atveju susisiekimas liūdnas verysad.gif gal sakau pasikooperuojam ir kokį kreipimąsi parašom su parašiukais? Utopija, bet problemą reikia spręsti kažkaip unsure.gif
Atsakyti
Aš sutinku,kad kažkokį kreipimąsį su parašiukais reikėtų paorganizuoti,tik kas tuo norėtų pasirūpinti???? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2007 03 19, 20:50)
o Stanevičiaus g. esantis darželis nepriklauso Jaruzalei?(neprisimenu pavadinimo).


Labas, mamos,
Taip pat gyvenu Jeruzalėje.
Praėjusią savaitę skambinau į Vilniaus savivaldybės švietimo skyrių - man pasakė, kad mums pagal gyvenamąją vietą priklauso darželis/lopšelis "Jovarėlis" Fabijoniškėse, Stanevičiaus g. 21.
Skaičiau apie šį darželį SM - atsiliepimai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi ieškom darželio aplink Jeruzalę doh.gif Jei tik apsiimate rengti kokią "peticiją" darželių klausimu, nedvejodama prisijungiu lithuania.gif

Atsakyti