Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

Sveikos. Lankiausi ir as pas burejas. Vienu metu kaip liga apnikus buvo. blush2.gif Buvau pas Vaiva - pasake kelis malonius dalykus apie vaikus, bet toookia toooolima ateitis, kas reik ilgokai laukt, kad issipildytu. Daugiau nieko isimintino neatgaminu.
Pries tai buvau pas Azanova - labai malonus. Is to azarto dar ir horoskopa pas ji uzsisakiau - labai rupejo sirdies reikalai. Deja - nieko neissipilde. schmoll.gif Labai patiko Silvija is, berods, Lvovo gatves - pasake kelis mazai itiketinus dalyku, ir ka galvojat? - nurodytu laiku issipilde. Is pradziu atrode, kad nerealu, o dabar, praejus keliems metams, kaip prisimenu - jerguteliau, kaip tiksliai.
Na, dabar vel noreciau nueit, didesniu klausimu neturiu, bet tas nenugalimas smalsumas...
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 02 11, 01:52)
Labai patiko Silvija is, berods, Lvovo gatves - pasake kelis mazai itiketinus dalyku, ir ka galvojat? - nurodytu laiku issipilde. Is pradziu atrode, kad nerealu, o dabar, praejus keliems metams, kaip prisimenu - jerguteliau, kaip tiksliai.

O man Silvija nepatiko...
Atsakyti
Kaip asmenybe nepatiko, ar nesamoniu prisnekejo?
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 02 11, 00:52)
Sveikos. Lankiausi ir as pas burejas. Vienu metu kaip liga apnikus buvo.  blush2.gif Buvau pas Vaiva - pasake kelis malonius dalykus apie vaikus, bet toookia toooolima ateitis, kas reik ilgokai laukt, kad issipildytu. Daugiau nieko isimintino neatgaminu.

Na, dabar vel noreciau nueit, didesniu klausimu neturiu, bet tas nenugalimas smalsumas...

taip, tikrai, tas smalsumas nepasotinamas. kaip mes su draugem kalbam- burimas yra kablys, jei karta nuejai, tai eisi ir eisi. atrodo dar to nepaklausei ar ano. dabar kai einu, tai pries tai susirasau visus dominancius klausimus( uzsirasineju as juos bent savaite, nes per diena visu noru neatrenku), o nuejus irgi uzsirasau ka sako, nes kitaip vel nieko neatrenku ka sake doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 02 11, 09:48)
O man Silvija nepatiko...


Man ji taip pat nepatiko. Šneka ne į temą ir kaip žmogus nelabai cool.gif . Išėjus iš jos dar labiau viskas susipainioja...
Prisimenu, buvau neseniai susipažinusi su MB, tai paklausė zodiako ženklų mūsų. Pasakiau, o ji - ai, jis žemės ženklas, tu - vandens, tai ir gausis pliurza. Sakau, na ne - kai žemė paliejama, ji kaip tik daigelius pradeda leisti ir viskas atsigauna biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bolero @ 2007 02 11, 17:53)
Man ji taip pat nepatiko. Šneka ne į temą ir kaip žmogus nelabai cool.gif . Išėjus iš jos dar labiau viskas susipainioja...
Prisimenu, buvau neseniai susipažinusi su MB, tai paklausė zodiako ženklų mūsų. Pasakiau, o ji - ai, jis žemės ženklas, tu - vandens, tai ir gausis pliurza. Sakau, na ne - kai žemė paliejama, ji kaip tik daigelius pradeda leisti ir viskas atsigauna biggrin.gif .

drinks_cheers.gif
Nepatiko ir kaip žmogus, ir kaip būrėja. Nuėjau norėdama išsiaiškinti konkretų klausimą - visiškai aiškiau nepasidarė. Neaišku, už ką pinigus mokėjau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 02 11, 00:52)
Sveikos. Lankiausi ir as pas burejas. Vienu metu kaip liga apnikus buvo.  blush2.gif Buvau pas Vaiva - pasake kelis malonius dalykus apie vaikus, bet toookia toooolima ateitis, kas reik ilgokai laukt, kad issipildytu. Daugiau nieko isimintino neatgaminu.
Pries tai buvau pas Azanova - labai malonus. Is to azarto dar ir horoskopa pas ji uzsisakiau - labai rupejo sirdies reikalai. Deja - nieko neissipilde.  schmoll.gif Labai patiko Silvija is, berods, Lvovo gatves - pasake kelis mazai itiketinus dalyku, ir ka galvojat? - nurodytu laiku issipilde. Is pradziu atrode, kad nerealu, o dabar, praejus keliems metams, kaip prisimenu - jerguteliau, kaip tiksliai.
Na, dabar vel noreciau nueit, didesniu klausimu neturiu, bet tas nenugalimas smalsumas...

Ir kiek pinigėlių tokiems dalykams išleidai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 11, 17:58)
Ir kiek pinigėlių tokiems dalykams išleidai?  doh.gif


O kam svetimus pinigus skaičiuot? g.gif

Yra svarbesnių dalykų, negu pinigai. Tarkim, žinojimas, sielos ramybė ir pan. Vat ir siekia jo kiekvienas savais būdais ir metodais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 02 11, 19:45)
O kam svetimus pinigus skaičiuot? g.gif

Yra svarbesnių dalykų, negu pinigai. Tarkim, žinojimas, sielos ramybė ir pan.

Bet pinigai suteikia laisvę... mirksiukas.gif O žinojimas - tik išrinktųjų privilegija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepOŽKA: 11 vasario 2007 - 19:36
Mano gera pažįstama thumbup.gif buria Taro, runom ir visom kitom. Man tai viską pasako ot - do
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 02 11, 21:12)
Mano gera pažįstama  thumbup.gif buria Taro, runom ir visom kitom. Man tai viską pasako ot - do

smagu, kad turi tokia pazistama thumbup.gif , o ne pazistamiems ji buria?
Atsakyti
Buria. Viskas per AŽ
Atsakyti