Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

QUOTE(BlackDee @ 2007 03 13, 01:36)
Gal kas žino Margaritos iš Pilaitės koordinates? Girdėjau, kad ji gerai iš rankos buria  g.gif



QUOTE(Ulanakė @ 2007 03 13, 21:16)
Gal čia ta pati Margarita kur Halės turguj akmenėlius parduoda? Jeigu ta pati tai turiu jos vizitinę , ten parašyta kad buria taro kortom , runom, parapsichologė...Šitos Margaritos adresas:Vilnius, Ūmėdžių g.3-8
Tel. 852-32-26-03, mobil.8-671-61072. Tik gal kas ir pasikeitė ,nes jos vizitinę gavau prieš 2 metus, kai ji dar Kalvarijų turguj pardavinėjo akmenėlius.

Čia tikrai ne Pilaitėje.
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 03 13, 00:36)
Gal kas žino Margaritos iš Pilaitės koordinates? Girdėjau, kad ji gerai iš rankos buria  g.gif

Is kur ja pazysti?ka dar sake apie ja?

Kas zino Stanislava?Vilniuje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 13, 22:05)
Is kur ja pazysti?ka dar sake apie ja?




Aš jos nepažystu unsure.gif Mano pažįstama pas ją lankėsi reguliariai praeitais metais ir pasakodavo, kad labai gerai iš rankos buria. Bet radau pati jos numerį bigsmile.gif 868090262. ryt gal pabandysiu paskambint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 03 12, 22:07)
Ir žavus vyriškis .

4u.gif Parasiau tau klausima Taro kortu temoje,bet pagalvojau,kad nukripsime ne i ta tema ,tai pasikartosiu cia... Ar daznai pas ji lankaisi?Kokia tavo asmenine nuomone? bigsmile.gif

QUOTE(ataner @ 2007 03 13, 19:55)
o pas Polina is Traku, taip niekas ir nebuvote?

Papildyta:
Marfa, o pas Vincenta, regis toks jos vardas, is seskines, jau kalbejome apie ja anksciau, norejau paklausti ar tu  pas ja buvai, ar issipylde jos pranasystes.



drinks_cheers.gif Aha, ir man smalsu,ar kas nors buvo pas Polina? Ir kur tu Prikolnaja bureisi ir su kokiomis kortomis tau bure? g.gif
4u.gif Ataner, as pas ja buvau daug kartu,siaip kai kuriuos dalykus pataike,bet dabar kai pagalvoju,tai daugiau nusisnekejo,nes sake,kad mano mama (budama 45metu)dar pagimdys pateviui sunu-nieko panasaus(mamai jau 50metu),veliau sake,kad as turesiu dukra nuo savo pirmo vyro,o nuo draugo-sunu:siai dienai turiu dukra,bet nuo kito vyro(nors vizualiai jis labai panasus i mano buvusi(amzina atilsi verysad.gif )),o tas nuo kurio sunu tureciau tureti irgi si rudeni zuvo(tai belieka galvoti,kad turesiu ateity sunu nuo kazkokio vyro,kuris bus panasus i si drauga g.gif ).
QUOTE(BlackDee @ 2007 03 13, 22:31)
Aš jos nepažystu  unsure.gif  Mano pažįstama pas ją lankėsi reguliariai praeitais metais ir pasakodavo, kad labai gerai iš rankos buria. Bet radau pati jos numerį  bigsmile.gif  868090262. ryt gal pabandysiu paskambint  g.gif

4u.gif Butinai parasyk kaip tau sekesi... blush2.gif

Papildyta:
4u.gif O as mergaites zinokit..... uzsisakiau pas Juruze horoskopa sau ir vaikui kosmograma,tai esu kolkas soke blink.gif blink.gif .... kai kurie dalykai ,kaip pirstu i aki,bet kas man baisiausia blink.gif ,kad mano toks likimas pagal zvaigzdes,kad kuo ramiau as stengsiuos gyventi,tuo labiau mane baus likimas,tuo daugiau nelaimiu atsitiks ir dar planetos rode artimo zmogaus(gimines ar draugo) mirti,avarijas,o abu mano mineti vyrai ir zuvo autoavarijose doh.gif blink.gif
Todel dabar blaskausi,pas ka nueiti ar pas Malinauska ar pas Azanova... blush2.gif Beje,ACIU GUTE-PINKUTE 4u.gif uz Viktoro kontaktus,skambinausi ana savaite,bet neprisiskambinau jo sekretorei,gal sia pasiseks.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 03 14, 11:11)
4u.gif Parasiau tau klausima Taro kortu temoje,bet pagalvojau,kad nukripsime ne i ta tema ,tai pasikartosiu cia... Ar daznai pas ji lankaisi?Kokia tavo asmenine nuomone? bigsmile.gif

Todel dabar blaskausi,pas ka nueiti ar pas Malinauska ar pas Azanova...  blush2.gif

Jau kokį dešimtą kartą darau L.Malinauskui reklamą. 4u.gif (Jis man už reklamą nemoka, jei ką. ax.gif ) Aš aplankiau daug būrėjų blush2.gif , bet Malinauskas patiko labiausiai. Todėl dabar patarimo kreipiuosi tik pas jį. 4u.gif
Aš, žinoma, rinkčiausi L.Malinauską. Pas V.Azanovą irgi esu buvusi. Labiausiai nepatiko, kad laikas griežtai ribotas. Valanda, ir taškas. Jei nespėjai kažko paklausti - tavo problemos.
Atsakyti
Kaip jau anksciau rasiau, buvau Antakalnyje pas Regina. Po kiek laiko nuejo mano drauge, kuriai pribure, kad jos draugas mirs, santykiai be perspektyvos ir t. t. Ji viska jam papasakojo. Taigi draugas nuejo pas ta pacia bureja po keliu dienu, o jam nupasakojo grazia ateiti su ta mano drauge.... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Siaubekas man tai su tais burimais kai sako kad mirs,as buriau pas Polina,tai panasiai isbure ji ,kaip ir sakiau kaip ir magija.taro,bet man nelabai kaip ji buria,nelabai moka teisingai issireikst,ilgai galvoja...nors labai miera,rami moteriske,bet as miegstu kai man aiskiai,tvirtai,greitai sako ka mato...
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 14, 22:35)
Siaubekas man tai su tais burimais kai sako kad mirs,as buriau pas Polina,tai panasiai isbure ji ,kaip ir sakiau kaip ir magija.taro,bet man nelabai kaip ji buria,nelabai moka teisingai issireikst,ilgai galvoja...nors labai miera,rami moteriske,bet as miegstu kai man aiskiai,tvirtai,greitai sako ka mato...
o tu mokejai uz burima pas taro.magija?
Atsakyti
Sveiki, gal kokiu atsiliepimu turite apie Vaiva? (kur daznai i eteri lenda) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angiukas @ 2007 03 15, 13:35)
Sveiki, gal kokiu atsiliepimu turite apie Vaiva? (kur daznai i eteri lenda) smile.gif

Turime. Neigiamų. blush2.gif
Atsakyti
Tai gal galite pasidalinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Angiukas @ 2007 03 15, 13:45)
Tai gal galite pasidalinti?  blush2.gif

Galim. 4u.gif Tikrų tikriausia verslininkė, pasidariusi reklamą. Burti visai nemoka. Niekada pas ją neičiau. schmoll.gif
Atsakyti