Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

QUOTE(Gytarė @ 2007 01 31, 13:55)
Pas Valentiną nevažiuočiau net jei man primokėtų. biggrin.gif
Dėl Zojos visiškai pritariu. 4u.gif
Virginija pasakė pakankamai konkrečiai, nes ir klausiau aš konkrečiai. Išsipildyti turėtų vasarą. Taigi, kol kas niekas neaišku.

na kodel pas valentina nevaziuotum? negaleciau sakyt kad nepasako teisybes, pasako ir labai toli i ateiti. bet kad uz tokia kaina labai jau mazai
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 01 31, 18:06)
O tai kiek ima ir vardas koks,perskaiciau senoi temoi keleta puslapiu,kaip supratau is Vilniaus dar Virginija nieko,ar jau geresne atradot bigsmile.gif

pries Virginija nieko neturiu,tai labai individualu, del gelezinio vilko g./gerosios vilties g. man labiau patiko, trumpai ir aiskiai, zinoma mano problema buvo konkreti, apie likima pasake kelis zodzius(tema buvo ne apie tai) ,kurie siai dienai nelabai realus , pagyvensime-pamatysime smile.gif (ima 20lt)


p.s prisiminiau dar viena jos fraze, ji turetu neuzilgo issipildyti smile.gif laukiam smile.gif nekantriai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 01 vasario 2007 - 15:22
QUOTE(ataner @ 2007 02 01, 16:21)
pries Virginija nieko neturiu,tai labai individualu, del gelezinio vilko g./gerosios vilties g. man labiau patiko, trumpai ir aiskiai, zinoma mano problema buvo konkreti, apie likima pasake kelis zodzius(tema buvo ne apie tai) ,kurie siai dienai nelabai realus , pagyvensime-pamatysime smile.gif (ima 20lt)
p.s prisiminiau dar viena jos  fraze, ji turetu neuzilgo issipildyti smile.gif laukiam smile.gif nekantriai smile.gif

Tai paskui parasyk ar issipilde mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 01, 16:31)
Tai paskui parasyk ar issipilde mirksiukas.gif  biggrin.gif

butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 01 31, 12:54)
Sveikos,tik atradau jusu tema,tai ir paklausiu cia,gal kas zinot ar gyva dar ta bobute kur gyveno Nemeziu keliu vaziuojant,prie pat kelio netoli,ten pas ja toks bardakas,smarve,bet ji man taip isbure kad nerealiai esu apstulbinus,nejau taip bus visada,ji kazka paprognazavo ax.gif noreciau dar nuvaziuoti,bet lyg mama sako girdejo kad ji mire g.gif
Papildyta:
Kai turesiu laiko eisiu sena tema paskaityt,nes reikia apsilankiti jau ,pribrendo laikas doh.gif Tiesa is cia perskaitytu bureju zinau tik viena Zoja is stoties rajono,daug kartu pas ja buvau,bet kad kazko isiminciau apie ateity,tai nieko g.gif Daug sneka,daug buria,bet ir isejus visada suprasdavau kad tai pamirsau paklaust kuo norejau,tai dar kas nors ax.gif

Dabar ten kur gyveno bobutė Nemėžių kelių važiuojant , yra kita burėja jos giminaitė Rita . Ž monių pas ja irgi daug bet man nepatiko kad reikėjo ilgai laukt o skyrė tik 15 min. O dėl burimo net nežinau, ko man reikėjo nieko nesužinojau . Išėjau dar labiau susirūpinusi. Tiesa ji dar užkalbinėjaa vandenį.
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 02 01, 15:21)
pries Virginija nieko neturiu,tai labai individualu, del gelezinio vilko g./gerosios vilties g. man labiau patiko, trumpai ir aiskiai, zinoma mano problema buvo konkreti, apie likima pasake kelis zodzius(tema buvo ne apie tai) ,kurie siai dienai nelabai realus , pagyvensime-pamatysime smile.gif (ima 20lt)
p.s prisiminiau dar viena jos  fraze, ji turetu neuzilgo issipildyti smile.gif laukiam smile.gif nekantriai smile.gif


Buvau pas ta moteriske gelezinio vilko/gerosios vilties g., kuri ima 20 lt. Ta moteriske buria kiek pamenu tai paprastom kortom. Tikrai labai trumpai ir aiskiai. Ejau daugiau konkreciu klausimu (ar vaziuot i kelione ir kaip seksis), tai viska tiksliai pasake. Ir kelionej pabuvojau ir sekes kaip sake biggrin.gif Tik kad va su tais gyvenimo vyrais man ten primaise ji galva doh.gif Tai sviesus, tamsus, kitas toks anoks, bet taip konkreciai ir nesupratau, kuris cia man jau ruosias aukso zieda siulyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 02 01, 21:30)
Dabar ten kur gyveno bobutė Nemėžių kelių važiuojant , yra kita burėja jos giminaitė Rita . Ž monių pas ja irgi daug bet man nepatiko kad reikėjo ilgai laukt o skyrė tik 15 min. O dėl burimo net nežinau, ko man reikėjo nieko nesužinojau . Išėjau dar labiau susirūpinusi. Tiesa ji dar užkalbinėjaa vandenį.

Tokia irgi sena gal?As karta pas kazkokia buvau,laukiau atsimenu pas Tonia o kaikurios ejo pas ta,ji ten netoliese buvo atsisedus ir bure,tai lyg ir sake kad ji sese,absoliuciai nieko nepasake,visiskas pievas,o vat Tonia man buvo wub.gif Ji man taip sake kad iki siol pamenu ka ateiciai bure taip aiskiai sake,gaila kad jos jau ner.
Tiesa kas buvot pas Tonia parasykit savo atsiliepimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 01 31, 22:34)
na kodel pas valentina nevaziuotum? negaleciau sakyt kad nepasako teisybes, pasako ir labai toli i ateiti. bet kad uz tokia kaina labai jau mazai

Jau rašiau praeitoj temoj - labai tingiu kartotis. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 02, 08:55)
Tokia irgi sena gal?As karta pas kazkokia buvau,laukiau atsimenu pas Tonia o kaikurios ejo pas ta,ji ten netoliese buvo atsisedus ir bure,tai lyg ir sake kad ji sese,absoliuciai nieko nepasake,visiskas pievas,o vat Tonia man buvo wub.gif Ji man taip sake kad iki siol pamenu ka ateiciai bure taip aiskiai sake,gaila kad jos jau ner.
Tiesa kas buvot pas Tonia parasykit savo atsiliepimus g.gif

ax.gif As pas ja buvau,tai man kai kas po truputi pildosi...bet kai ka ir nepataike unsure.gif Tik mano draugei Tonia pasake,kad jinai turi iki rudens isteketi,o jau 4 metai praejo,o ta drauge iki siol neistekejusi,nors kitus dalykus tai pataike blink.gif
Atsakyti
Ji man kai buvau paskutini karta viena toki dalyka pasake kad nustebau,tikrai buvau maloniai nustebinta ir ka eidama "po zizni"as vis dazniau pradedu prisimint ta pranasavima,nejau ji neklydo rolleyes.gif
Atsakyti
Na taip, jei ateini pas Virginiją be konkretaus klausimo, tai galvą tikrai paskausta biggrin.gif , bet jei su konkrečiu klausimu, tai neblogai.
Iš viso, prieš važiuojant pas būrėją, reikia intensyviai galvoti, ką nori sužinoti, tada ir apie kortos krenta geriau.
Geležinio vilko g. buvau vieną kartą, be konkretaus klausimo, tai nieko ypatingo nepasakė, nors aplinką, kuri mane supa, nupasakojo tiksliai ir dar su vyrais galvą subalamutijo rolleyes.gif . (kaip ir Vaidai)
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2007 02 02, 02:22)
Buvau pas ta moteriske gelezinio vilko/gerosios vilties g., kuri ima 20 lt. Ta moteriske buria kiek pamenu tai paprastom kortom. Tikrai labai trumpai ir aiskiai. Ejau daugiau konkreciu klausimu (ar vaziuot i kelione ir kaip seksis), tai viska tiksliai pasake. Ir kelionej pabuvojau ir sekes kaip sake biggrin.gif Tik kad va su tais gyvenimo vyrais man ten primaise ji galva  doh.gif  Tai sviesus, tamsus, kitas toks anoks, bet taip konkreciai ir nesupratau, kuris cia man jau ruosias aukso zieda siulyt  biggrin.gif

tai reikejo klausti, kuris arciau taves smile.gif
kai ateini burtis, reikia nebijoti klausti, nes iseini ir minciu su klaustuku "n" smile.gif
jeigu dar kada eisi klausk smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bolero @ 2007 02 02, 14:29)
Na taip, jei ateini pas Virginiją be konkretaus klausimo, tai galvą tikrai paskausta  biggrin.gif , bet jei su konkrečiu klausimu, tai neblogai.
Iš viso, prieš važiuojant pas būrėją, reikia intensyviai galvoti, ką nori sužinoti, tada ir apie kortos krenta geriau.
Geležinio vilko g. buvau vieną kartą, be konkretaus klausimo, tai nieko ypatingo nepasakė, nors aplinką, kuri mane supa, nupasakojo tiksliai ir dar su vyrais galvą subalamutijo rolleyes.gif . (kaip ir Vaidai)

na jeigu aplinkui sukasi daug vyru smile.gif reikia pasidometi, kokio mazdaug amziaus, ar geras zmogus ,arti sirdies ir pan., pasikartosiu-reikia jos klausyneti, nepalikti "ant klaustuko" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bolero @ 2007 02 02, 14:29)
Na taip, jei ateini pas Virginiją be konkretaus klausimo, tai galvą tikrai paskausta  biggrin.gif , bet jei su konkrečiu klausimu, tai neblogai.
Iš viso, prieš važiuojant pas būrėją, reikia intensyviai galvoti, ką nori sužinoti, tada ir apie kortos krenta geriau.
Geležinio vilko g. buvau vieną kartą, be konkretaus klausimo, tai nieko ypatingo nepasakė, nors aplinką, kuri mane supa, nupasakojo tiksliai ir dar su vyrais galvą subalamutijo rolleyes.gif . (kaip ir Vaidai)

pamenu, kai buvau pas Virginija, ji sako; yra galimybe vaziuoti i kelione, kada palankiausias metas , sugalvoji laika ir trauki korta, jeigu tada taip ir taip ,jeigu tada taip ir taip.... zodziu jos manymu mano konkreciai datai geriau nevaziuoti o atideti, kelione jau buvo numatyta ir jokiu datos pakeitimu negalejo buti, o gelezinio vilko/ger.vilt. iskart pasake vaziuoji i kelione. taip vaziavau ,datos nekeiciau viskas ok biggrin.gif ,tad nezinau merginos, nieko negaliu patarti ,kuri geresne, tik is savo patirties, jeigu vel susiruosciau eiti, tai tik i gelz.vilk. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 02 vasario 2007 - 13:35