Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

QUOTE(niekada @ 2007 03 22, 12:16)
Dalios tel. 8676 84706

o cia kurioj vietoj,kiek kainuoja ir ar ilgai reikia laukti uzsiregistravus ax.gif
Atsakyti
Čia yra Kaune, Žemuosiuose Šančiuose. Netoli VMI. Ima 20 Lt.Galima palikt ir daugiau, jei nori smile.gif. Bet prasėdėjau tai 2 val
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 03 22, 14:06)
Čia yra Kaune, Žemuosiuose Šančiuose. Netoli VMI. Ima 20 Lt.Galima palikt ir daugiau, jei nori smile.gif. Bet prasėdėjau tai 2 val


thumbup.gif kai jau galesiu, reiks pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 03 22, 13:06)
Čia yra Kaune, Žemuosiuose Šančiuose. Netoli VMI. Ima 20 Lt.Galima palikt ir daugiau, jei nori smile.gif. Bet prasėdėjau tai 2 val

norejau paklausti tai pasiskambini ir ka kita diena jau gali eiti ar lauk kiek nors reikia
Atsakyti
Nežinau, jau čia kaip susitarsit, ar turės laiko. Aš pasiskambinau penktadienį ar šeštadienį, o ėjau antradienį. Bet man pačiai taip tiko.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Gal kas esat girdejusios apie tokia senute is Varenos (ar kazkur salia)? Pazistama labai isgyre, bet va koordinaciu nebeturi ir kelio nebeprisimena... blink.gif Bandziau ieskot per google, tai radau interviu su ja (gal), bet ten nieko nenurodyta.
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 21, 17:25)
O tai iskur tu ja pazysti,kas tau ir ka pasakojo apie ja? g.gif

Aš jos asmeniškai nepažįstu, prieš metus pasakojo draugė, kuri pas ją lankėsi anksčiau ir pasakojo, kad ta Margarita buria iš rankos ir kortom, kad ji yra berods atvažiavus čia iš Rusijos (ar pan.). Paskambinau liepos mėn. tuo numeriu, bet atsiliepė vyriškis ir pasakė, kad ji išvažiavus ir bus už poros savaičių. Tuo metu man skubiai reikėjo patarimo, tad nuėjau pas Ritą Minsko pl., o tai Margaritai daugiau ir nebeskambinau....
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 03 22, 18:56)
Aš jos asmeniškai nepažįstu, prieš metus pasakojo draugė, kuri pas ją lankėsi anksčiau ir pasakojo, kad ta Margarita buria iš rankos ir kortom, kad ji yra berods atvažiavus čia iš Rusijos (ar pan.). Paskambinau liepos mėn. tuo numeriu, bet atsiliepė vyriškis ir pasakė, kad ji išvažiavus ir bus už poros savaičių. Tuo metu man skubiai reikėjo patarimo, tad nuėjau pas Ritą Minsko pl., o tai Margaritai daugiau ir nebeskambinau....

Tai turbut sita,ji istikruju atvaziavus is Rusijos,ir vasara ji buvo isvaziavus pas dukra i anglija bigsmile.gif Bet is kur tavo drauge ja zino,o kur ji pas ja lankesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 22, 19:05)
Tai turbut sita,ji istikruju atvaziavus is Rusijos,ir vasara ji buvo isvaziavus pas dukra i anglija bigsmile.gif Bet is kur tavo drauge ja zino,o kur ji pas ja lankesi g.gif


tai vistik is kortu ji buria, ne tik is rankos, na nuvaziuosiu pamatysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 03 23, 09:50)
tai vistik is kortu ji buria, ne tik is rankos, na nuvaziuosiu pamatysiu smile.gif

As zinau kad ji moka,bet nebure kiek anyta man pasakojo,gal anksciau,ar siaip kai praso g.gif tai jei nori,aisku paklausi,ar paprasysi,tiesa kada eini,kokia diena,kada laukt komentaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 23, 10:55)
As zinau kad ji moka,bet nebure kiek anyta man pasakojo,gal anksciau,ar siaip kai praso g.gif tai jei nori,aisku paklausi,ar paprasysi,tiesa kada eini,kokia diena,kada laukt komentaru biggrin.gif


uzsirasiau kitai savaitei, parasysiu kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 22, 18:05)
Tai turbut sita,ji istikruju atvaziavus is Rusijos,ir vasara ji buvo isvaziavus pas dukra i anglija bigsmile.gif Bet is kur tavo drauge ja zino,o kur ji pas ja lankesi g.gif


Tai nėra mano labai artima draugė, neklausiau iš kur ji pažįsta Margaritą unsure.gif Lankėsi ji pas ją bute Pilaitėj, adreso tiklsaus nesakė, tik tą numerį davė. Dabar jau negaliu detalių pasklaust, nes ji yra išvažiavus į užsienį...
Atsakyti