Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(mimo @ 2007 12 30, 15:08)
O as radau stai koki miniatiurini karpineli iskarpyta miniatiurinemis zirklutemis:
http://www.scherensc...32_oppliger.jpg
Nerealu... clap_1.gif:
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
Man labai reikia kokio nors darbelio su pelėda. Gal matėt kokį gražų karpinį? schmoll.gif
Atsakyti
Va mano pora karpinukų, aš tai žirklutėmis, su peiliuku man nesigauna... blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=TingiKace,2008 01 31, 15:21]
Va mano pora karpinukų, aš tai žirklutėmis, su peiliuku man nesigauna... blush2.gif

Labai idomus ir grazus darbai. Rodyk daugiau ka turi. Laukiu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiukas.... tik , kad aš visko po biškutuka turiu, nemoku ties kažkuo konkrečiai apsistoti blush2.gif
Atsakyti
TingiKace, labai dailūs karpiniai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif o žirgai lyg gyvi wub.gif labai gražiai moki karpyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 12 07, 16:53)
Fėja:
user posted image=>user posted image
Mergina:
user posted image=>user posted image




kur randate tokių paveiksliukų? kaip paskutinis? net nžn kokius paieškos žodžius vesti į google doh.gif
Atsakyti
Nuostabus zirgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2007 12 30, 15:08)
isdykelee, nuostabus darbeliai thumbup.gif

O as radau stai koki miniatiurini karpineli iskarpyta miniatiurinemis zirklutemis:
http://www.scherensc...32_oppliger.jpg


Sveikos,
pirmakart siame puslapyje. Prabegom perziurejau ir perskaiciau, kas cia buvo rasoma biggrin.gif Labai idomiu sprendimu pamaciau. Pati karpiniuose esu tikrai ne naujoke. Tad pamaciusi, kad yra tokia temele apsidziaugiau. Tik as tiesa sakant, kiek karpiau, ne karto net nepagalvojau, kad galima karpyti pagal sablona. O tai puiki iseitis toms, kurios nemoka piesti biggrin.gif O man tai turbut butu neidomu pagal jau esama kopijuoti. Kuryba - intymus dalykas. Ir pradedant piesiniu viska darau pati mirksiukas.gif Pirmadieni partempsiu is darbo savo karpinukus irpasirodysiu Jusu teismui blush2.gif Pora dideliu karpiniu istremiau i rusi, bet jeidu netingesiu - nuleksiu ir juos nufotkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2008 02 02, 19:30)
kur randate tokių paveiksliukų? kaip paskutinis? net nžn kokius paieškos žodžius vesti į google doh.gif

Pirmąjį tai radau pagal užklausą "fairy", o antrąjį - netyčia blush2.gif
Atsakyti
auksaranke, lauksim visu darbeliu smile.gif nepatingek ir iki rusio sulakstyt tongue.gif
Atsakyti