Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(krita @ 2007 01 25, 19:08)
No,ar matei? Žinok paukščiukai visada į tėmą , čia ne angelai, kad praėjo šventės ir viskas. Jos galima iškirpt ir ant siuliuko pakabint kur nori, ant šakų, langų erdvėje ir t.t.



blink.gif blink.gif Tu cia apie ka? As prasiau, kad daugiau schemu atsiustum...

Va itariu siandien pameginsiu kazka tokio pasidaryt ir virtuvej pasikabint smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 20:20)
Va itariu siandien pameginsiu kazka tokio pasidaryt ir virtuvej pasikabint smile.gif
user posted image
Gera idėja!

Papildyta:
Mano labai senas pjaustinys:
user posted image
Atsakyti
Oi, kol perverciau pirmus 3 lapus, ziuriu ir ketvirta priraset lotuliukas.gif Pries kokius 8 metus ir as domejausi sia sritimi, bet tuomet dar nebuvo priejimo prie interneto (kalbu apie save)- tai schemas teko piesti paciai. Tai keli darbai dar kabo pas mama ax.gif As megau karpyti medzius, dazniausiai liaudiskais motyvais. karpydavau su smailiom manikiūrinem zirklutem.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 25, 20:37)
Oi, kol perverciau pirmus 3 lapus, ziuriu ir ketvirta priraset  lotuliukas.gif  Pries kokius 8 metus ir as domejausi sia sritimi, bet tuomet dar nebuvo priejimo prie interneto (kalbu apie save)- tai schemas teko piesti paciai. Tai keli darbai dar kabo pas mama  ax.gif  As megau karpyti medzius, dazniausiai liaudiskais motyvais. karpydavau su smailiom manikiūrinem zirklutem.
Kaip šaunu! O gal kokių schemų dabar turi? Būtų šaunu, jei pasidalintum...
Atsakyti
va kokia įdomi temelė, nuo ryto visus 4 psl prirašėt thumbup.gif

QUOTE(ruci @ 2007 01 25, 12:44)
Čia mano pjaustinių įrankis:


Tokį pas vyra įrankių dėžėj mačiau naują bigsmile.gif Vadinas teks vyreliui atsisveikint su juo lotuliukas.gif O angelą pjausčiau su peiliu, geležtę tai vyras nusmailinęs ir naudoja šiaip ūkyje, tai aštrumo tikrai pritrūko unsure.gif

QUOTE(krita @ 2007 01 25, 13:32)
Karpiniai mano gyvenimas. Jeigu kam įdomu galit man išsiust savo el.pašto adresą išsiusiu asmeniškai. Nes esu naujokė ir man dar negalima šiame puslapyje rodyt savo karpinius. Butent tą temą vedu seminarus,praktinius užsiemimus. Nuolat dalyvauju parodose ir t.t. Galyt kreiptis


thumbup.gif Dabar pasigyrei, tai laikykis mirksiukas.gif Mes, pradedančiosios, tuoj apmėtysim kvailais klausimais tongue.gif Ačiū, kad esi 4u.gif

Tai jei aš teisingai suprantu, imam lapą, nusipaišom, išpjaustom, tada dedam tą lapą su išpjaustytom ertmėm ant kitos spalvos lapo ir į rėmelius, ar taip? Arba išpjaustom detales ir jas klijuojam ant kitos spalvos lapo, ar gerai suprantu? Jei ką galit apmėtyt daržovėm jei kokią nesąmonę parašiau, o paskui atsakyt blush2.gif
Atsakyti
Pasižvalgykit Čia Nors nežinau ar čia vertinga kas yra, nes dar "žalia" esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 23:21)
Pasižvalgykit Čia Nors nežinau ar čia vertinga kas yra, nes dar "žalia" esu  blush2.gif

Taip gerai supratot.Tik patarimas ne kopijot,o pačiai stengtis kurt ir tada turėsi savo grožį.Pradėt nuo nesudetingų elementų.
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 22:53)
Tai jei aš teisingai suprantu, imam lapą, nusipaišom, išpjaustom, tada dedam tą lapą su išpjaustytom ertmėm ant kitos spalvos lapo ir į rėmelius, ar taip? Arba išpjaustom detales ir jas klijuojam ant kitos spalvos lapo, ar gerai suprantu? Jei ką galit apmėtyt daržovėm jei kokią nesąmonę parašiau, o paskui atsakyt  blush2.gif
Aš tai neklijuoju, o išpjaustau ir dedu ant kitos spalvos popieriaus, bet idėja panaudoti likusias dalis labai gera thumbup.gif .
Beje, nuoroda verta dėmesio drinks_cheers.gif
Atsakyti
stiuardese, nebloga nuoroda, gražių širdelių yra valentino dienai
Ruci, gražus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 01 26, 07:45)
Taip gerai supratot. Tik patarimas ne kopijot,o pačiai stengtis kurt ir tada turėsi savo grožį. Pradėt nuo nesudetingų elementų.
Aš tai pati retai piešiu, geriau prisirenku idėjų iš interneto ar žurnalų ir pjaustau... Tai gaunasi šioks toks kopijavimas blush2.gif . Gerai toms, kurios moka piešti ir turi daug idėjų... thumbup.gif mirksiukas.gif Pas mane šioje srityje kartais būna "juodųjų dėmių" blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau ir aš jūsų temą. Liuks thumbup.gif Čia grožybių yra, kas supranta vokiškai: vokiškas psl.
Papildyta:
O čia karpiniai su dekupažu smile.gif 2in1 lotuliukas.gif
Papildyta:
Labai gera idėja dviejų sluoksnių karpiniui:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(augustep @ 2007 01 26, 09:30)
Pažiūrėjau ir aš jūsų temą. Liuks  thumbup.gif Čia grožybių yra, kas supranta vokiškai: vokiškas psl.
Man iš to psl. patiko štai kas:
user posted image
Atsakyti