Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

dėkui už gražius žodžius, perduosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Mano naujas (naudosiu kaip trafaretą dekoravimui):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 15, 11:24)
Mano naujas (naudosiu kaip trafaretą dekoravimui):
user posted image


kaip grazu...o ka dekoruosi, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 21, 02:58)
kaip grazu...o ka dekoruosi, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif  wub.gif
Prisižiūrėjau internete pavyzdžių kaip dekoruoti tualeto dangtį... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 21, 09:36)
Prisižiūrėjau internete pavyzdžių kaip dekoruoti tualeto dangtį... blush-anim-cl.gif

kaip idomu!! thumbup.gif vasariska...o su kokiais dazais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 09 21, 10:12)
kaip idomu!! thumbup.gif vasariska...o su kokiais dazais? g.gif
Au aliejiniais dariau... Tik, kad trafaretas iš popieriaus, tai šiek tiek problemėlių buvo, bet nieko - dabar džiūsta. Pasirodysiu, kai viskas bus baigta.
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 21, 10:15)
Au aliejiniais dariau... Tik, kad trafaretas iš popieriaus, tai šiek tiek problemėlių buvo, bet nieko - dabar džiūsta. Pasirodysiu, kai viskas bus baigta.


na bet kaip idomu thumbup.gif lauksim rezultato drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės,
Man labai reikia jūsų pagalbos 4u.gif Gal kas turite karpinių Kalėdoms, kad tiktų langus darželyje papuošti. Kokių namukų, eglučių, ar pan., na, kad būtų kažkas įdomaus. Siūlykite viską, ką tik rasite. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminė @ 2008 10 25, 15:04)
Sveikos, darbštuolės,
Man labai reikia jūsų pagalbos 4u.gif Gal kas turite karpinių Kalėdoms, kad tiktų langus darželyje papuošti. Kokių namukų, eglučių, ar pan., na, kad būtų kažkas įdomaus. Siūlykite viską, ką tik rasite. Ačiū 4u.gif

mano angelai
Atsakyti
Gražūs angelai yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo augustep: 26 spalio 2008 - 17:48
Merginos, cia pas jus tiesiog pasaku kampelis, ir kaip jus taip rankas valdot tokius kruopscius darbeliu padarot bigsmile.gif bet as cia ziurinedama, jau ir pasimeciau, man labai reiketu plunksnu paveiksliuku, karpiniu ar trafaretu, bet kazkaip nesiseka rast doh.gif gal ka tuirt savo lobynuose, pasidalinkite prasau ax.gif reiktu kokiu fainesniu plunksneliu, svelniu, pukiniu, tik ne povo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2008 10 26, 10:43)

Koks grožis wub.gif Ačiū labai 4u.gif
Gal dar kuri nors kokių karpinių turite ax.gif
Atsakyti