Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Popieriaus pjaustiniai-karpiniai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sirenute
ruci prašymu atidarau temą apie karpinius.
nuoroda kuria atrado ruci http://www.stencil-library.com/
ruci
Ačiū thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif Truutį vėliau įdėsiu kelias schemas ir lauksiu kitų minčių ir schemų.
Stiuardese
ruci, puikūs tavo karpiniai thumbup.gif Vis atsiverčiu ir dar, ir dar kartą peržiūriu wub.gif

Man reikėjo dukrai į mokyklą kalėdoms angelus pjaustyt, aišku įrankio tai jokio padoraus neturėjau, bet pats procesas labai užkabino blush2.gif Tai vat noriu paklaust gal gali papasakot ar prodyt kokiu daiktu naudojiesi? O gal kas matėt bent kokį rusišką saitą apie tai, nes su anglų taip smarkiai dar nedraugauju, kad suprasčiau subtilybes blush2.gif O popierių paprastą naudoji ar kokį įpatingą, o gal kokias plėveles?
ruci
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 12:44)
ruci, puikūs tavo karpiniai  thumbup.gif Vis atsiverčiu ir dar, ir dar kartą peržiūriu  wub.gif
*
Ačiū wub.gif
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 12:44)
Man reikėjo dukrai į mokyklą kalėdoms angelus pjaustyt, aišku įrankio tai jokio padoraus neturėjau, bet pats procesas labai užkabino  blush2.gif  Tai vat noriu paklaust gal gali papasakot ar prodyt kokiu daiktu naudojiesi? O gal kas matėt bent kokį rusišką saitą apie tai, nes su anglų taip smarkiai dar nedraugauju, kad suprasčiau subtilybes  blush2.gif  O popierių paprastą naudoji ar kokį įpatingą, o gal kokias plėveles?
*
Pjaustau su specialiu peiliuku, kurį galima laisvai nusipirkti raštinės prekės - vėliau įkelsiu nuotrauką. Pjaustiniui perku fakturinį popierių, nes paprastas, skirtas spausdinimui plyšta. Kartą bandžiau pjaustyti iš lipnios plėvelės - nepasisekė, nes smulkios dalys iš karto atsiklijuoja. Šiaip su internetiniais ištekliais anglų kalba šiek tiek problematiška, bent jau man kol kas blush2.gif , nes realiai tai radau tik vieną nemokama psl. (žr. nuorodą pirmame post'e), o kitur arba labiai maži arba mokami. Rusiškuose ieškoti nebandžiau, nes truputį yra problemų su kalba... blush2.gif O ir nežinau, kaip šiuos rankdarbius pavadinti... blush2.gif Help!
bugyte
Niu pagaliau sulaukiau šios temos clap_1.gif
Aš jau spėjau visą krūvą schemučių prisirinkti, tai tik laukiu progos į parduotuvę išlėkti popieriaus nusipirkti assa.gif assa.gif assa.gif
sizike
QUOTE(ruci @ 2007 01 25, 12:49)
Ačiū  wub.gif
Pjaustau su specialiu peiliuku, kurį galima laisvai nusipirkti raštinės prekės - vėliau įkelsiu nuotrauką. Pjaustiniui perku fakturinį popierių, nes paprastas, skirtas spausdinimui plyšta. Kartą bandžiau pjaustyti iš lipnios plėvelės - nepasisekė, nes smulkios dalys iš karto atsiklijuoja. Šiaip su internetiniais ištekliais anglų kalba šiek tiek problematiška, bent jau man kol kas  blush2.gif , nes realiai tai radau tik vieną nemokama psl. (žr. nuorodą pirmame post'e), o kitur arba labiai maži arba mokami. Rusiškuose ieškoti nebandžiau, nes truputį yra problemų su kalba...  blush2.gif O ir nežinau, kaip šiuos rankdarbius pavadinti... blush2.gif Help!

*

tai kad tas stencils-library mokamas unsure.gif ar tu tiesiog issitrauki paveiksleli, ji isdidini ir pagal tai karpai?
bugyte
Aš tai "nusikopinu" ir persikeliu į word'ą, o tada belieka tik atsispausdinti mirksiukas.gif Labai thumbup.gif nuoroda.
Papildyta:
Beje radau labai gražų tigrą, tik nemoku čia paveiksliuko įkelt, tai rašau nuorodą blush2.gif

http://www.papercutters.org/gallery.html

O ten dar įlindus į "links and references", manau, ir daugiau galima ko rasti mirksiukas.gif
Diniuks
Labai geras puslapis, grąžūs karpiniai.
Aš irgi buvau susižavėjusi karpiniais, grąžiai galima papuošti namus pvz. Kalėdoms. Ieškojau karpinių internetinių puslapių, bet kažkaip nieko gero nepavyko surasti, o šis puslapiukas tikrai vertingas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Džiugu, kad ne vien mezgimas ir nėrimas rankdarbių temoje gyvas lotuliukas.gif
ruci
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 12:54)
Niu pagaliau sulaukiau šios temos   clap_1.gif Aš jau spėjau visą krūvą schemučių prisirinkti, tai tik laukiu progos į parduotuvę išlėkti popieriaus nusipirkti  assa.gif  assa.gif  assa.gif
*
Tai rodyk paveiksliukus arba dėk nuorodas biggrin.gif thumbup.gif Kaune perku popierių Daukšos g.-vėje.
bugyte
Tai kad dauguma iš tavo parašytos nuorodos ax.gif
O kitus radau tame kur įkėliau nuorodą mirksiukas.gif

Tu, ruci, gal įmesk ir šioj temoj savo darbelius, manau čia užsukę mamytės ir pamatę tas grožybes iškart "kablį" pagautų lotuliukas.gif
ruci
QUOTE(sizike @ 2007 01 25, 12:57)
tai kad tas stencils-library mokamas  unsure.gif ar tu tiesiog issitrauki paveiksleli, ji isdidini ir pagal tai karpai?
*
Taip, dauguma karpinių yra mokami, bet kai kurie yra tinkamo dydžio. Aš spaudžiu dešinįjį pelės klavišą ant patikusio piešinio, pasirenku "Save as..." išsisaugau, o paskui atsispausdinu. Kartais pati darau schemą pagal patikusį paveiksliuką, tačiau tai šiek tiek sudėtingiau...
Čia mano pjaustinių įrankis:
user posted image
bugyte
Aš dar dėl popieriaus noriu pasiklausti: sakei perki faktūrinį popierių - tai čia tą tokį plonytį? Aš kaip tik galvojau kad storą reikia pjaustinėti... g.gif
ruci
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 13:05)
Beje radau labai gražų tigrą, tik nemoku čia paveiksliuko įkelt, tai rašau nuorodą blush2.gif http://www.papercutters.org/gallery.html
*
Nebloga nuoroda thumbup.gif
Popierių perku storesnį nei spausdinimo, o rašydama faktūrinį, turėjau omenyje, kad jis nėra lygaus paviršiaus, t.y. su kokiu nors paveiksliuku. Ar aiškiai parašiau?

Papildyta:
Keli mano jau matyti karpiniai:
user posted imageuser posted image
bugyte
Su paveiksliuku??? mmm.. nelabai supratau... rolleyes.gif Ta prasme ne vienspalvį?
Papildyta:
Ir dar išduok vieną paslaptį... friends.gif o kaip tu pjaustinėji ant juodo popieriaus? Turiu galvoje, kaip ant jo schema atsispausdini? Ar darai dvigubą darbą - iš pradžių išpjaustai baltą, o po to jį naudoji kaip trafaretą?
sainara
Sveiki,
Aš norėjau dar dėl popieriaus paklaust. Gal bent maždaug galit pasakyt kokios gramatūros popierių patogiausia rinktis karpiniams, nes faktūrinio kiek mačiau yra ir labai plono ir kaip kartono. blush2.gif
ruci
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 13:56)
Su paveiksliuku??? mmm.. nelabai supratau...  rolleyes.gif Ta prasme ne vienspalvį?
*
Ne, vienspalvį. Jis būna su iškiliu paveiksliuku... blink.gif
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 13:56)
Ir dar išduok vieną paslaptį... friends.gif  o kaip tu pjaustinėji ant juodo popieriaus? Turiu galvoje, kaip ant jo schema atsispausdini? Ar darai dvigubą darbą - iš pradžių išpjaustai baltą, o po to jį naudoji kaip trafaretą?
*
Galima daryti ir taip. Šiaip dažniausiai jaustau iš balto, raudono popieriaus... Schemą ant jo persipiešiu per langą,prieš šviesą... thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(sainara @ 2007 01 25, 13:57)
Sveiki, Aš norėjau dar dėl popieriaus paklaust. Gal bent maždaug galit pasakyt kokios gramatūros popierių patogiausia rinktis karpiniams, nes faktūrinio kiek mačiau yra ir labai plono ir kaip kartono. blush2.gif
*
Na, aš naudoju šiek tiek storesnį nei spausdinimui. Galima imti plonesnį kartoną, jei karpinys bus naudojamas kaip šablonas, pvz. puškimui...
Schemos Kalėdoms (nors ir pavėluotai sad.gif blush2.gif ):
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
krita
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 13:47)
Aš dar dėl popieriaus noriu pasiklausti: sakei perki faktūrinį popierių - tai čia tą tokį plonytį? Aš kaip tik galvojau kad storą reikia pjaustinėti... g.gif
*

Čia priklauso, ką nori kirpti. Pav. atvirukus, ar paveikslus, tai tada geriau plonas tinka,o vitražams, erdviniams karpiniams tinka storas popierius.
ruci
Faktūrinio popieriaus pvz.
user posted image
Moterų schemos:
originalas:user posted image->pjaustinys: user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Sorry, kad tokie dideli paveiksliukai... blush2.gif
krita
Karpiniai mano gyvenimas. Jeigu kam įdomu galit man išsiust savo el.pašto adresą išsiusiu asmeniškai. Nes esu naujokė ir man dar negalima šiame puslapyje rodyt savo karpinius. Butent tą temą vedu seminarus,praktinius užsiemimus. Nuolat dalyvauju parodose ir t.t. Galyt kreiptis
bugyte
Na va dabar viskas aišku dėl popieriaus aciuks.gif
O tos damos bigsmile.gif čia mano silpnybė wub.gif
sizike
as tikriausiai fool.gif bet paaiskinkit jus man, kaip vyksta pats procesas? issikarpai viena pvz balta popieriu, o po juo kisi po to juoda ir atrodo tarsi butu paveikslas karpytas is balto ir juodo ar karpot ir klijuojat ar kaip? doh.gif wacko.gif
bugyte
krita, aš tau išsiunčiau savo el. pašto adresą, bet po to pagalvojau, kad tikriausiai visoms būtų įdomu pamatyti tavo darbelius, tad gali kuriai mamytei (kuri turi teisę dėdi čia paveiksliukus) išsiųsti, na o ji patalpintų juos šičia mirksiukas.gif ir tada visos galėtų pasigrožėti bigsmile.gif
krita
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 14:53)
krita, aš tau išsiunčiau savo el. pašto adresą, bet po to pagalvojau, kad tikriausiai visoms būtų įdomu pamatyti tavo darbelius, tad gali kuriai mamytei (kuri turi teisę dėdi čia paveiksliukus) išsiųsti, na o ji patalpintų juos šičia mirksiukas.gif  ir tada visos galėtų pasigrožėti  bigsmile.gif
*

Taip bet matau čia visos tokios dar jaunos.Cha -cha.Užpuolet netikėtai visos iškart pameginsiu atsiust. el.paštu
jurginėlis
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 15:05)
Taip bet matau čia visos tokios dar jaunos.Cha -cha.Užpuolet netikėtai visos iškart pameginsiu atsiust. el.paštu
*

kadangi esi pati mokyčiausia iš čia esančių(bent jau taip supratau iš žinutės) ax.gif , todėl ir užpuolėm, nes norim visos mokėt biggrin.gif biggrin.gif
dabar prašom mokyt cool.gif
Monada
Ruci, as jau apsikreciau drinks_cheers.gif Vakar prisispausdinau kalna sablonu is tavo nurodyto tinklapio. MB visai apstulbes... blink.gif Nu bet as zinau, kad ne spietna esu: mezgu, neriu, dekupazint mokinuos, o dabar dar ir pjaustyt imsiu.

Vakar vis mislijau, kaip cia graziau yra. Ar kai ispjaustai po dalele ir suklijuoji i paveiksliuka, ar kai padarai sablona ir is kitos puses priklijuoji kitos spalvos popieriu (kazkas panasaus i vitraza)? g.gif

Man is spalvotu patiko sitas (iatriu, kad cia nupurksta), bet galima ispjaustyt ir is spalvoto popieriuko. Ane?

user posted image user posted image

Arba va dar kas patiko:

Jetaus kokios mazos gavos... Nu bet ideja aiski smile.gif
krita
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 14:53)
krita, aš tau išsiunčiau savo el. pašto adresą, bet po to pagalvojau, kad tikriausiai visoms būtų įdomu pamatyti tavo darbelius, tad gali kuriai mamytei (kuri turi teisę dėdi čia paveiksliukus) išsiųsti, na o ji patalpintų juos šičia mirksiukas.gif  ir tada visos galėtų pasigrožėti  bigsmile.gif
*

gavai?
bugyte
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 15:45)
gavai?
*

Aha gavau bigsmile.gif nuostabu thumbup.gif
jutute
Dėkui už temą, 4u.gif nes prieš kalėdas norėjau karpytų angelų, bet niekur neradau šablonų, o čia tikrai rasiu įdomių įdėjų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ligičiukas
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 14:46)
Na va dabar viskas aišku dėl popieriaus  aciuks.gif
O tos damos  bigsmile.gif  čia mano silpnybė  wub.gif
*

Atsiūsk kokių gražių pvz.Valentino dienai ar Vėlykoms. Mano paštas galiciniene@gmail.com
Ačiū
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 14:32)
Karpiniai mano gyvenimas. Jeigu kam įdomu galit man išsiust savo el.pašto adresą išsiusiu asmeniškai. Nes esu naujokė ir man dar negalima šiame puslapyje rodyt savo karpinius. Butent tą temą vedu seminarus,praktinius užsiemimus. Nuolat dalyvauju parodose ir t.t. Galyt kreiptis
*

Atsiprašau ne tos prašiau pvz.Prašau tavęs galiciniene@gmail.com
bugyte
Pabandysiu įmesto vieną schemutę, kuri tiktų valentino dienai, bet jei nesigaus, nesijuokit - niekada to nedariau blush2.gif

user posted image

Papildyta:
Valio clap.gif clap.gif clap.gif
diora
Kaip gražu.. Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus biggrin.gif ...ž
bugyte
QUOTE(diora @ 2007 01 25, 17:25)
Kaip gražu.. Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus  biggrin.gif ...ž
*

Aš tai dar nebandžiau, tik schemučių prisirinkau blush2.gif
krita
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 17:06)
Pabandysiu įmesto vieną schemutę, kuri tiktų valentino dienai, bet jei nesigaus, nesijuokit - niekada to nedariau blush2.gif

user posted image
Papildyta:
Valio  clap.gif  clap.gif  clap.gif
*

Paaiškink kaip tu įkėliai nuotrauką,aš dar nemoku.O gal ir išeitu.Nežinau kaip tai daroma.Turiu savo kompe.
Monada
Krita, atsiusk man i elektronini pasta ir as ikelsiu. As tau rasiau jau i az, ar gavai?
ruci
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 15:30)
Ruci, as jau apsikreciau  drinks_cheers.gif Vakar prisispausdinau kalna sablonu is tavo nurodyto tinklapio. MB visai apstulbes...  blink.gif Nu bet as zinau, kad ne spietna esu: mezgu, neriu, dekupazint mokinuos, o dabar dar ir pjaustyt imsiu.
*
Na, bet tu ir auksarankė drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Vakar vis mislijau, kaip cia graziau yra. Ar kai ispjaustai po dalele ir suklijuoji i paveiksliuka, ar kai padarai sablona ir is kitos puses priklijuoji kitos spalvos popieriu (kazkas panasaus i vitraza)?  g.gif
*
Aš pjaustau baltą/kt. spalvos popierių, o po pjaustiniu dedu kitą spalvą. Neklijuoju schmoll.gif
Man is spalvotu patiko sitas (iatriu, kad cia nupurksta), bet galima ispjaustyt ir is spalvoto popieriuko. Ane? user posted image user posted imageArba va dar kas patiko:
*
Tas juodas/nuspalvintas dalis išpjauni ir gautą rezultatą dedi ant kitos spalvos popieriaus.

Papildyta:
QUOTE(diora @ 2007 01 25, 17:25)
Klausimas, o ant ko pjaustai su peiliuku, ka po apačia pasidedi kad lengviau būtų? Norėčiau bent kiek pjaustymo technologijos sužinoti... Reiks bandyti, nieko nebus  biggrin.gif ...ž
*
Pjaustau ant seno linoleumo gabalo. Jis minkštesnis nei mediena ar kt. todėl lengviau laviruoti peiliuku.

Papildyta:
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 17:06)
*
bugyte, puikiai gavos thumbup.gif . Šioje schemoje reikėtų išpjaustyti baltas dalis.
krita
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 18:57)
Krita, atsiusk man i elektronini pasta ir as ikelsiu. As tau rasiau jau i az, ar gavai?
*

No,ar matei? Žinok paukščiukai visada į tėmą , čia ne angelai, kad praėjo šventės ir viskas. Jos galima iškirpt ir ant siuliuko pakabint kur nori, ant šakų, langų erdvėje ir t.t.
Monada
QUOTE(krita @ 2007 01 25, 19:08)
No,ar matei? Žinok paukščiukai visada į tėmą , čia ne angelai, kad praėjo šventės ir viskas. Jos galima iškirpt ir ant siuliuko pakabint kur nori, ant šakų, langų erdvėje ir t.t.
*

blink.gif blink.gif Tu cia apie ka? As prasiau, kad daugiau schemu atsiustum...

Va itariu siandien pameginsiu kazka tokio pasidaryt ir virtuvej pasikabint smile.gif

user posted image
ruci
QUOTE(Monada @ 2007 01 25, 20:20)
Va itariu siandien pameginsiu kazka tokio pasidaryt ir virtuvej pasikabint smile.gif
user posted image
*
Gera idėja!

Papildyta:
Mano labai senas pjaustinys:
user posted image
sigita
Oi, kol perverciau pirmus 3 lapus, ziuriu ir ketvirta priraset lotuliukas.gif Pries kokius 8 metus ir as domejausi sia sritimi, bet tuomet dar nebuvo priejimo prie interneto (kalbu apie save)- tai schemas teko piesti paciai. Tai keli darbai dar kabo pas mama ax.gif As megau karpyti medzius, dazniausiai liaudiskais motyvais. karpydavau su smailiom manikiūrinem zirklutem.
ruci
QUOTE(sigita @ 2007 01 25, 20:37)
Oi, kol perverciau pirmus 3 lapus, ziuriu ir ketvirta priraset  lotuliukas.gif  Pries kokius 8 metus ir as domejausi sia sritimi, bet tuomet dar nebuvo priejimo prie interneto (kalbu apie save)- tai schemas teko piesti paciai. Tai keli darbai dar kabo pas mama  ax.gif  As megau karpyti medzius, dazniausiai liaudiskais motyvais. karpydavau su smailiom manikiūrinem zirklutem.
*
Kaip šaunu! O gal kokių schemų dabar turi? Būtų šaunu, jei pasidalintum...
Stiuardese
va kokia įdomi temelė, nuo ryto visus 4 psl prirašėt thumbup.gif

QUOTE(ruci @ 2007 01 25, 12:44)
Čia mano pjaustinių įrankis:

Tokį pas vyra įrankių dėžėj mačiau naują bigsmile.gif Vadinas teks vyreliui atsisveikint su juo lotuliukas.gif O angelą pjausčiau su peiliu, geležtę tai vyras nusmailinęs ir naudoja šiaip ūkyje, tai aštrumo tikrai pritrūko unsure.gif

QUOTE(krita @ 2007 01 25, 13:32)
*

thumbup.gif Dabar pasigyrei, tai laikykis mirksiukas.gif Mes, pradedančiosios, tuoj apmėtysim kvailais klausimais tongue.gif Ačiū, kad esi 4u.gif

Tai jei aš teisingai suprantu, imam lapą, nusipaišom, išpjaustom, tada dedam tą lapą su išpjaustytom ertmėm ant kitos spalvos lapo ir į rėmelius, ar taip? Arba išpjaustom detales ir jas klijuojam ant kitos spalvos lapo, ar gerai suprantu? Jei ką galit apmėtyt daržovėm jei kokią nesąmonę parašiau, o paskui atsakyt blush2.gif
Stiuardese
Pasižvalgykit Čia Nors nežinau ar čia vertinga kas yra, nes dar "žalia" esu blush2.gif
krita
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 23:21)
Pasižvalgykit Čia Nors nežinau ar čia vertinga kas yra, nes dar "žalia" esu  blush2.gif
*

Taip gerai supratot.Tik patarimas ne kopijot,o pačiai stengtis kurt ir tada turėsi savo grožį.Pradėt nuo nesudetingų elementų.
ruci
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 22:53)
Tai jei aš teisingai suprantu, imam lapą, nusipaišom, išpjaustom, tada dedam tą lapą su išpjaustytom ertmėm ant kitos spalvos lapo ir į rėmelius, ar taip? Arba išpjaustom detales ir jas klijuojam ant kitos spalvos lapo, ar gerai suprantu? Jei ką galit apmėtyt daržovėm jei kokią nesąmonę parašiau, o paskui atsakyt  blush2.gif
*
Aš tai neklijuoju, o išpjaustau ir dedu ant kitos spalvos popieriaus, bet idėja panaudoti likusias dalis labai gera thumbup.gif .
Beje, nuoroda verta dėmesio drinks_cheers.gif
jurginėlis
stiuardese, nebloga nuoroda, gražių širdelių yra valentino dienai
Ruci, gražus darbas thumbup.gif
ruci
QUOTE(krita @ 2007 01 26, 07:45)
Taip gerai supratot. Tik patarimas ne kopijot,o pačiai stengtis kurt ir tada turėsi savo grožį. Pradėt nuo nesudetingų elementų.
*
Aš tai pati retai piešiu, geriau prisirenku idėjų iš interneto ar žurnalų ir pjaustau... Tai gaunasi šioks toks kopijavimas blush2.gif . Gerai toms, kurios moka piešti ir turi daug idėjų... thumbup.gif mirksiukas.gif Pas mane šioje srityje kartais būna "juodųjų dėmių" blink.gif lotuliukas.gif
augustep
Pažiūrėjau ir aš jūsų temą. Liuks thumbup.gif Čia grožybių yra, kas supranta vokiškai: vokiškas psl.
Papildyta:
O čia karpiniai su dekupažu smile.gif 2in1 lotuliukas.gif
Papildyta:
Labai gera idėja dviejų sluoksnių karpiniui:
user posted image
ruci
QUOTE(augustep @ 2007 01 26, 09:30)
Pažiūrėjau ir aš jūsų temą. Liuks  thumbup.gif Čia grožybių yra, kas supranta vokiškai: vokiškas psl.
*
Man iš to psl. patiko štai kas:
user posted image
augustep
Šituos darbus turbūt jau matėt, bet man tai jie nerealūs...
karpiniai
ruci
augustep, tikrai labai įspūdingi karpiniai.
O aš radau dar vieną neblogą internet psl., bet karpinių schemos mokamos... verysad.gif doh.gif Kaip visur... doh.gif Bet, galima naudoti ir fantazuoti smile.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif http://www.stencilease.com/stencils.htm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.