Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių Vilniečių pokalbiai

Sveikutės,

Bandau suburti Vilnietes supermamas į naują pokalbių skyrelį apie breketukus smile.gif Vilnietės breketininkės kooperuokimės, pasidalinkime patirtimi ir žiniomis rolleyes.gif , organizuokime susitikimus Vilniuje mirksiukas.gif - kad breketukus būtų lengviau nešioti - kai mintys kitur apie skausmą juk negalvoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Agnuzele, puiki mintis!!! Na, ziuresim, kiek cia musu bus smile.gif
Manau, apsiimsi ir vilnieciu sarasiuka sudaryt, ka? blush2.gif
Atsakyti
Bandysiu padaryti sarasiuka:) Tik pakolkas cia mes esame dviese mirksiukas.gif tai toks ten ir sarašas tongue.gif

Klausyk, o tu pas Latkauskiene kur lankaisi? Stuokos - Guceviciau sgatvej? ar kur nors kitur?
Atsakyti
sveikos, vilnietes mirksiukas.gif

na as jau anoj temoj savo nuomone isreiskiau.. ax.gif nieko pries ir sita temele, bet teks dbr abi skaityt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2007 01 26, 15:07)
Klausyk, o tu pas Latkauskiene kur lankaisi? Stuokos - Guceviciau sgatvej? ar kur nors kitur?

Na kad as ne pas Latkauskiene, o Domus dentes pas Mindauga Šarvą (www.dentes.lt).
O tu, vadinasi, esi pas Latkauskiene, ane?

e_line, tu jau su breketais ar dar tik planuoji? Ir kokia klinika esi nusiziurejusi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 26 sausio 2007 - 16:46
as dar be breketu - reikia 4 protinius rauti verysad.gif siaip BALDENTE su Pocevičium konsultuojuosi.. jis, kiek zinau, ir zalgirio poliklinikoj gydo.
Atsakyti
Man teko rauti krumini, o protinius kazkodel palieka, nors jie kazkaip i sonus isauge. Traukiausi Zalgirio klinikoje pas Zalecka, jis ten kazkoks vedejas, tipo labai geras specas - rekomendavo ji mano ortodontas g.gif Na bet vistiek po to turejau antibiotikus ryt, nes pasigavau kaulo uzdegima. Galiu tik nuramint, kad retai kam taip buna - pats gydytojas taip sake..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 27 sausio 2007 - 13:38
na man butu visus ketvirtus rove, nes vietos kitiem reikia, bet kadangi ta viena gulinti butina bet kokiais atvejais rauti, tai juos ir pasalins. ir man kazkaip ju ne taip gaila.. kiek zinau genta greit, o ir valyt sudetinga. ir nereikes su skylem sonuose vaikcsiot kaip vaikystej.. ax.gif

o mano ortodontas dvieju chirurgu telefonos dave - Povilaitytes ir Basecko. nezinau ne vieno, tad eisiu pas ta, kuris greiciau priims.
Atsakyti
Radau tavo Basecka biggrin.gif : http://www.zalgiriok.../daktarai-5/91/
Panasus i studencioka thumbup.gif

Ir mano Zaleckas yra - pirmu numeriu irasytas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 27 sausio 2007 - 14:51
vaje, koks liesas lotuliukas.gif na bet jei jau dantis rauna, tai stipria ranka turetu turet biggrin.gif reikes pas ji bandyt uzsirasyt. kazkaip man pas vyriski maloniau.. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Man 2007 m. sausio 24 d. irgi uždėjo breketus ant viršutinius.
Lankiausi pas Latkauskiene Vilniuje http://www.vicklinika.lt/lt trečiadieniais ji ten dirba.
Prieš tai aišku išoperavo, nes nebuvo idygę, du protinius, viena pašalino.
Dabar labai keistai jaučiuosi. Viena puse trina, uždedu vašką...
Ruošia apatinio žandikaulio operacijai...
Nu nežinau kaip ten toliau bus g.gif
Papildyta:
Šis puslapis puikus http://www.orthognatic.lt/
O gydytojų komanda....
Dr.Simas operavo, na jau koks mielas smile.gif)))))))))
Atsakyti
Sveika prisijungus 4u.gif
Na va, gal ir e_line bus ramiau, kai yra merginu su protiniu dantuku rovimo patirtimi ax.gif O kiek tau kainavo breketai? Siaip smalsu palyginti kliniku kainas. Man tiek virsuje, tiek apacioje po 1100 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapho: 27 sausio 2007 - 20:29