Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skausmas ten... nėštumo metu
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4
bucka
sveikos, mamytės. per paiešką žiūrėjau, tai lyg tai nėra dar tokios temelės smile.gif o jeigu aš neradau, tai gal galėtumėt nuorodėlę mestelt? ačiū 4u.gif
turiu tokią problemėlę ir nežinau, ką man daryti. vakar vakare pradėjo skaudėti vieną kirkšnį. pamaniau, kad gal taip nusėdėjau, ar šiaip kas. bet va ryte vos iš lovos galiu išlipti - skauda jau abu ir dar taip keistai, lyg temptų, lyg perštėtų. gal kuri žinot, kas tai galėtų būti? g.gif pas akušerę man antradienį - ji ir dirba tik tą dieną. net nežinau, ko dar be jūsų galėčiau pasiklausti. blink.gif
Rasvyte
QUOTE(aurutele:) @ 2006 11 02, 13:26)
sveikos, mamytės. per paiešką žiūrėjau, tai lyg tai nėra dar tokios temelės  smile.gif o jeigu aš neradau, tai gal galėtumėt nuorodėlę mestelt? ačiū  4u.gif
turiu tokią problemėlę ir nežinau, ką man daryti. vakar vakare pradėjo skaudėti vieną kirkšnį. pamaniau, kad gal taip nusėdėjau, ar šiaip kas. bet va ryte vos iš lovos galiu išlipti - skauda jau abu ir dar taip keistai, lyg temptų, lyg perštėtų. gal kuri žinot, kas tai galėtų būti?  g.gif pas akušerę man antradienį - ji ir dirba tik tą dieną. net nežinau, ko dar be jūsų galėčiau pasiklausti.  blink.gif
*

Man atrodo tau gimdos raiščius tempia. Man tai užeina kartais ir tas skausmas perina į koją. Tai gydytoja nuramino, taip gali nutikt, nes gimda didele ax.gif
En:)
ir mane kankino tokie skausmai. gal savaite negalejau istiesti koju atsigulus ant nugaros, guleti ant to sono, kur skauda.
radau knygoje ir paskui patvirtino, kad gimdos raisciai tempiasi. viskas del musu nestuke.gif
aisku, jeigu skausmas staigus, astrus, geriau pasirodyti gydytojai.
mst
Nors man dar tik pradziu pradzia 4u.gif , bet as butent jauciu toki pamaudenima kirksnyse, manau, kad tai nestuke.gif normalu.
vilmonca
Tai vadinasi: gaktinės sąvaržos disfunkcija.
Man tas pats yra, tokia jau ta nestuke.gif klinika sad.gif

"Nėštumo biblija" knygoje rašo:

"Kad kūdikiui būtų lengviau gimti, hormonas relaksinas atpalaiduoja dubens raiščius. Tačiau jie gali atsipalaiduoti per daug, sukeldami dubens judesius, ypač jei dubenį veikia svoris. Ši būklė gali išsivystyti jei ilgai nejudėjote arba buvote per daug aktyvi.
Simptomai: skausmas sustiprėja, kai svoris perkeliamas ant vienos kojos, sunkesnis vaikščiojimas.
Gydymas: Deja, nėštumo metu negydomas, nes jį sukelia hormonai. SKausmas išnyksta pagimdžius. Būtina rūpestinga priežiūra, kad nepablogėtų. Kiek galima venkite svorį perkelti vienai kojai - rengdamasi atsisėskite, lovoje versdamasi ant kito šono laikykite kelius suglaudusi."

Taigi g.gif pagimdysim viskas bus gerai wink.gif
Balande
Ir man prasidejo sitie skausmai kirksnyse. Diegliukai tokie. Paskaucius jusu info, pasidare ramiau. Bet kai stipriau padiegliuoja, tai net nezinau, kaip elgtis. Kazkaip sunerimstu, gal gydytojai pasirodyti.
Agate
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?
Zorzeta1984
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 18:01)
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?
*

La. man eina 38sav. ir taip buna,nieko cia baisaus nesigasdink. 4u.gif smile.gif
Nerytė
*

o man nepanasu i vaikelio judesius g.gif gal geriau tu pasikonsultuok su gydytoja, kad neprasidetu prieslaikinis gimdymas
Agate
Man pas daktarę už 4 dienų, tai galvoju palauksiu, bet jeigu nepraeis - šiandien pat važiuosiu į ligoninę kad pažiūretų...
Nerytė
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 19:18)
Man pas daktarę už 4 dienų, tai galvoju palauksiu, bet jeigu nepraeis - šiandien pat važiuosiu į ligoninę kad pažiūretų...
*

Zinoma, juk atsarga gedos nedaro, pasitikrinsi ir paciai ramiau ant sirdies bus mirksiukas.gif
Brunhilda
*

Man irgi buvo per visus tris nėštumus, kad taip geliančiai beveik makštyje suskausdavo, bet nuo to nieko neatsitiko. Su keliomis gydytojomis irgi konsultavausi tuo klausimu, jos man sakė, kad nieko bloga šie sugėlimai nereiškia ir aš pradėjau į juos nebekreipti dėmesio.
Belle Du Jour
man jau baiginejasi 40ta savaite,labai skauda kirksnis,toks kaip raumenu maudimas atrodo.irgi buvo neramu,bet gydytoja nuramino,kad normalu,bet man vis vien baisu. verysad.gif
Helga
Man budavo geliantis skausmas trumapalaikis nestumu pabaigoje, tai gydytoja aiskino, kad gimda spudzia pusle ir gal dar tuo metu vaikutis isiremia i ja.
O kirksnis irgi skaudedavo, kad net sunku vaikscioti budavo, bet cia irgi gydytoja sake nieko baisaus, neprisimenu kaip tai pavadino, bet buna ne vienai toks skausmas.
nesigasdinkit 4u.gif
Astee
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 17:01)
*

man irgi buna panasus jausmas makstyje ar gimdos kaklelyje. kartais taip suskausta, kad net susirieciu. bet gydytojas sako viskas gerai rolleyes.gif
mama_x2
taip taip, buna, kad slapimo pusle spaudzia, sugelia, buna gaktikauli skauda - del kaulu pletimosi, buna - kirksnis - lyg visa para prabuvus ,,virvutes" pozoj...viskas naturalu. ir kad pamaudzia kaip per menesines, ir kad duria sona kazkuri - nudiegia sekundei.
jei ilgiau suima diegliukas - jau pas gydytoja reiktu kreiptis wink.gif jei nugara pradeda periodiskai skaudet - taip pat pas gydytoja wink.gif
pukpuk
O aš tai visą skausmų paletę patyriu kasdieną thumbup.gif. Jau pripratau. biggrin.gif
Aleva
Man, kai vaikštau, keliuosi, irgi skauda kirkšnys, gaktikaulis- gydytojas sakė, kad dėl medžiagų apytakos kai kurioms moterims taip būna...
Baisu, bet tikiuosi nieko blogo
Išskyrus tai, kad vos paeinu smile.gif
loretasap
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2006 11 26, 17:07)
taip taip, buna, kad slapimo pusle spaudzia, sugelia, buna gaktikauli skauda - del kaulu pletimosi, buna - kirksnis - lyg visa para prabuvus ,,virvutes" pozoj...viskas naturalu. ir kad pamaudzia kaip per menesines, ir kad duria sona kazkuri - nudiegia sekundei.
jei ilgiau suima diegliukas - jau pas gydytoja reiktu kreiptis wink.gif jei nugara pradeda periodiskai skaudet - taip pat pas gydytoja wink.gif
*

Aciu kad nuraminai, bet zinai man skauda daugiau desinej pusej, na tikiuosi viskas susitvarkys nestuke.gif Ir dar toks klausimukas, ar cia man tik vienai taip,-kazkaip sunku judeti, o i vakara tai is vis vos paeinu ir pilvukas atrodo kietesnis... g.gif
mama_x2
aga, ir sedet skauda - reik labai rast poza biggrin.gif man jau pora savaiteliu taip wink.gif
jei nera kraujavimu, vaikuciai juda - tai normalu yra smile.gif
Bonifacija
o ar gali buti tokie diegliukai nestumo pradzioj? pora dienu yra taip, kad gimdos kaklely tarsi su adata iduria ir staigiai praeina g.gif
mama_x2
QUOTE(Aleva @ 2006 11 29, 19:31)

tai kad ne apie tai cia...apie maudima/durima, staigu skausma, o ne gaktikaulio skausma wink.gif
ramyra
Skausmai kirksnies ir gaktikaulio srityje atsiranda del to, kad gimda dideja, tempiasi jos raisciai, be to minksteja dubens kauline siule, kad vaikui lengviau butu gimti. Man sie skausmai atsirado gana anksti, apie 22-24 sav. negaledavau net apsiverst ant kito sono miegodama doh.gif Ir vaiksciot nemalonu buvo. Kai pasnigo, slidu buvo, maniau is vis isiskesiu kaip karve ant ledo blush2.gif
Aiira
QUOTE(vilmonca @ 2006 11 08, 10:39)
Tai vadinasi: gaktinės sąvaržos disfunkcija.
Man tas pats yra, tokia jau ta  nestuke.gif  klinika sad.gif

"Nėštumo biblija" knygoje rašo:

"Kad kūdikiui būtų lengviau gimti, hormonas relaksinas atpalaiduoja dubens raiščius. Tačiau jie gali atsipalaiduoti per daug, sukeldami dubens judesius, ypač jei dubenį veikia svoris. Ši būklė gali išsivystyti jei ilgai nejudėjote arba buvote per daug aktyvi.
Simptomai: skausmas sustiprėja, kai svoris perkeliamas ant vienos kojos, sunkesnis vaikščiojimas.
Gydymas: Deja, nėštumo metu negydomas, nes jį sukelia hormonai. SKausmas išnyksta pagimdžius. Būtina rūpestinga priežiūra, kad nepablogėtų. Kiek galima venkite svorį perkelti vienai kojai - rengdamasi atsisėskite, lovoje versdamasi ant kito šono laikykite kelius suglaudusi."

Taigi  g.gif pagimdysim viskas bus gerai wink.gif
*

Kaip gerai kad yra kas"apšviečia" ir iškart ramiau pasidaro mirksiukas.gif
Man tai po treniruotės užeina (baseine sportuoju) matyt reikės mažinti krūvį lotuliukas.gif .
Wovere
Na dabar viskas aisku, o as jau maniau kad man kojos cia issinarinusios smile.gif nes kai vaikstau ar nakti verciuosi jauciasi toks maudimas, na ka reikes pralaukti smile.gif
renata.o
Ir man tas pats. Prasidejo gal kokia 22-24 savaite. Ir kenciu iki siol, nakti vos galiu apsiversti nuo vieno sono ant kito. Kai pasedziu ir atsikeliu, tai nelabai skauda, bet kai paguli ir reikia atsikelt... tai priesui nepalinkesi tokio skausmo verysad.gif Negaliu sulauksti, kol pagimdysiu, o dar kaip tycia, daktarai sake, kad galiu anksciau laiko pagimdyti, nes gimdos kaklelis jau nuo 37 sav.buvo sutrumpejes ir prasiveres, o dabar jau eina 42 savaite nestuke.gif skatinti neskuba, sake pasirodyti po naujuju metu. Linksmu svenciu visoms 4u.gif
uogakr
[quote=renata.o,2006 12 28, 16:39]
Ir man tas pats. Prasidejo gal kokia 22-24 savaite. Ir kenciu iki siol, nakti vos galiu apsiversti nuo vieno sono ant kito. Kai pasedziu ir atsikeliu, tai nelabai skauda, bet kai paguli ir reikia atsikelt... tai priesui nepalinkesi tokio skausmo verysad.gif

oi kaip smagu, vis galvoju kas man cia yra. kol einu nieko, tik pasedziu ar paguliu, vsio reik atsistot skausmas nors sauk. ryt einu pas gydytoja, sakau isisaiskinsiu, bet taip bijojau, galvoju guldys i ligonine. man 24savaite jau ipusejo.
vilmonca
Mergaitės, noriu pasidžiaugt, man praėjo šitie skausmai ir žinot nuo ko? ogi mečiau sportuot, rimtai, nėjau kokias dvi savaites ir dingo tas skausmas... Matyt kiekvieną kart sportuose traumuodavau tas kirkšnis, kilnojau kojas, o tai dar labiau jautrino. Pabandykit, gal ir jums padės wink.gif
Aiira
Na va, gal ir man reikės mesti sportus. O tai jau naktimis labai nekaip miegasi nuo tų pamaudenimų.
vandene6
sako, kad gi tikrai tie raiščiai tempiasi užtat ir skauda... o man būna dar geriau- pasisuku kur nors ne taip ir ... "užstringa" vienas klubas verysad.gif gal kam irgi taip būna?
orcheja
blush2.gif Neturiu su kuo pasitarti. Pas mane jau 30 nestumo savaite. Ir staiga pradejo skaudeti lytinius organus. Kazkaip viskas maudzia, dar priklausomai nuo to kaip guliu ar siedziu, labiausiai jauciasi rytais, vos pabudus. Kartais nieko neskauda ir net neprisimini apie tai visa diena,o kartais vos pasisukti galiu, nesudejavus. Gal cia del to, kad vaikelis auga ir spaudzia ten visur ar vis del to reiketu susirupinti?
Gal dar kas nors susidure su tokia pat problema arba panasiai?Pagelbekit prasau.
Ice
QUOTE(orcheja @ 2007 01 27, 01:02)
blush2.gif Neturiu su kuo pasitarti. Pas mane jau 30 nestumo savaite. Ir staiga pradejo skaudeti lytinius organus. Kazkaip viskas maudzia, dar priklausomai nuo to kaip guliu ar siedziu, labiausiai jauciasi rytais, vos pabudus. Kartais nieko neskauda ir net neprisimini apie tai visa diena,o kartais vos pasisukti galiu, nesudejavus. Gal cia del to, kad vaikelis auga ir spaudzia ten visur ar vis del to reiketu susirupinti?
Gal dar kas nors susidure su tokia pat problema arba panasiai?Pagelbekit prasau.
*

Labai dažnai būna,kad skauda gaktinę sąvaržą, nes auga vaikelis ir plečia dubens kaulus. Nuo to gali skaudėti ir aplinkinius audinius. Jeigu labai stipriai skauda, reiktų būtinia pasitarti su savo gydytoju.
tanitausa
o man nors ir tik 14 savaiciu, bet irgi kartais skauda lytinius organus, bet gyd. sake , kad normalu, nebent sausmas labai didelis...
dzhile
Tiesa pasakius siandien norejau sukurti tokia pacia tema, nes mano 27sav. ir man tikrai daznai skauda ypac keliant viena koja. Gerai, kad suzinojau jog tai pakankamai normalu, nes jau irgi buvau pradejus nerimauti mastau.gif
jurate4
na as ir ta problema turiu. isejau net miegoti atskirai nuo vyro i kietesne lova. o gydytoja sake kad butinai dirza deciausi. nors man jau liko tik 4 max.savaites,bet vistiek ta dirza nusipirkau.paziuresiu ar padeda. nes lelius didokas ir sunkiai bevaikstau.ir dar visur skauda.
donateja
jurate4 koks leliausvsvoris?
martinna
mane taip pat kamuoja si problema blink.gif skauda gakta ir negali is lovos islipti doh.gif tai pasiklausiau savo gydytojos tai sake kad truksta kalcio tai kelias savaites teks ji pagerti tikiuosi kad skausmas sumazes rolleyes.gif
Laurelytė
Ir aš prisijungiu prie jūsų su šia problema. Dažniausiai iš tiesų tas skausmas kankina ryte, vos galiu iš lovos išlipti, bet kai prasivaikštai tai tada ir nesijaučia labai, bet vistiek nemalonu. Bet įdomu ką reiškia "labai skauda" g.gif na man skauda, bet kentėti galima, ko gero labai nerimauti neverta, iš tiesų gal tai dėl augančio leliuko?
orcheja
QUOTE(timotey @ 2007 01 29, 02:14)
jurate4 koks leliausvsvoris?
*

Dabar net nezinau, jei manes klausi, nes echoskopija man dare senokai verysad.gif o dabar eisiu tik vasario 15d., negaliu sulaukt nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(martinna @ 2007 01 29, 15:16)
mane taip pat kamuoja si problema  blink.gif  skauda gakta ir negali is lovos islipti  doh.gif  tai pasiklausiau savo gydytojos tai sake kad truksta kalcio tai kelias savaites teks ji pagerti tikiuosi kad skausmas sumazes  rolleyes.gif
*

O man daktare sian patare, kad kai guliu lovoje, kojas uzkelti ant pagalves kokios, kad auksciau butu. O del kalcio tai nieko nesake g.gif as siaip jo negeriau, tai cia gal ir man kokiu vitaminu truksta...
orcheja
QUOTE(Laurelytė @ 2007 01 29, 15:39)
Ir aš prisijungiu prie jūsų su šia problema. Dažniausiai iš tiesų tas skausmas kankina ryte, vos galiu iš lovos išlipti, bet kai prasivaikštai tai tada ir nesijaučia labai, bet vistiek nemalonu. Bet įdomu ką reiškia "labai skauda"  g.gif na man skauda, bet kentėti galima, ko gero labai nerimauti neverta, iš tiesų gal tai dėl augančio leliuko?
*

Siaip kenteti galima del skausmo, bet, kad pavyzdiui vakarais kazkodel ypac kartais uzeina skausmas, kad net jau labai skauda. Bet sian pastebejau, kad lyg taip skaudet pradeda kai vienoj pozoj, ant kair.sono guliu.
Margareta
man taip pat pradejo skaudeti gaktikauli blink.gif kaip suprantu tai nera labai geras dalykas....kazkas su tuo gaktikauliu negerai darosi...paskau gali prasiskirti kaulai gimdant verysad.gif
orcheja
QUOTE(Margareta @ 2007 01 30, 13:43)
man taip pat pradejo skaudeti gaktikauli  blink.gif kaip suprantu tai nera labai geras dalykas....kazkas su tuo gaktikauliu negerai darosi...paskau gali prasiskirti kaulai gimdant  verysad.gif
*

O cia daktare pasake del tu kaulu taip? Ar kur nors galima pasiskaityti konkreciai?
Keiti
Kai aš laukiausi man jau nuo 24 savaitės leliukas apsivertė galvyte žemyn ir taip buvo iki pat gimdymo, beje, ir pilvas labai anksti nusileido bei kaklelis nuo to laiko buvo prasivėręs per kelis pirštus. Tai gydytoja man sakė, kad būtent dėl tų priežasčių man ir labai skaudėdavo gaktikaulį.
gandriuke...
Na man ir skauda ten apačioj kaulai, ypač einant verysad.gif Skausmas atsirado prieš kokias 2 savaites. Tai šiandien gyditoja apžiūrėjus nustatė kad tai nuo sutrumpėjusiog imdos kaklelio verysad.gif Patarė atsigult į ligoninę verysad.gif
Tik kažkaip nepasakė kokios to skausmo pasekmės gali būti, nes sakė lailiui tai viskas gerai
Keiti
QUOTE(gandriukas @ 2007 01 30, 17:32)
Na man ir skauda ten apačioj kaulai, ypač einant  verysad.gif  Skausmas atsirado prieš kokias 2 savaites. Tai šiandien gyditoja apžiūrėjus nustatė kad tai nuo sutrumpėjusiog imdos kaklelio  verysad.gif  Patarė atsigult į ligoninę  verysad.gif 
Tik kažkaip nepasakė kokios to skausmo pasekmės gali būti, nes sakė lailiui tai viskas gerai
*

Dėl sutrumpėjusio gimdos kaklelio gali grėsti priešlaikinis gimdymas, o Jums dar ankstoka gimdyti, todėl patarčiau pagulėti ligoninėje.
AGNIUXX
o man ne gaktikauli skauda, o pagulejus ar ilgai atsisedus sunkiai paeinu, nes klubo kaulus kazkaip skauda, ar surakina nei pati nesuprantu.
Margareta
QUOTE(orcheja @ 2007 01 30, 18:15)
O cia daktare pasake del tu kaulu taip? Ar kur nors galima pasiskaityti konkreciai?
*

gydytoja taip nesake taciau skaiciau kad taip gali buti, nors tokia gimdymo baigtis buna tik nedideliam procentui gimdyviu....
gydytoja liepe stiprinti kaulus ir gerti kalci bei zuvu taukus...
dzhile
Sveikos, man labai skauda ypac kai itempiu raumenis versdamasi lovoje ar keliant koja, pasakiau ginekologei, taciau ji kazkaip nerimtai sureagavo, tai pasikonsultavau ir su kitais gyditojais. Taigi kelios nuomones:
1) poliklinikos ginekologe: patemti gimdos raisciai, todel skausmas atsiliepia ir ten, bet per pirma nestuma dirzo nesioti nebutina, taip pat tai reiskia kad truksta kalcio;
2) cirurge, ginekologe: jeigu skausmas nera labai stiprus ar paspaudus gaktos kaula neskauda, tai vadinasi dar nieko, bet vaikstant reiketu nesioti dirza;
3) profesore, buvusi ginekolog.katedros vedeja: butina guleti lovoje, nes sis skausmas reiskia gaktos kremzles (ar kaulo) uzdegima, galima leisti vaistus, bet geriau issiguleti ir tai praeis naturaliai, bet kuo maziau judeti itempiant raumenis.

Kazkaip as pati linkus tiketi profesores nuomone ir dabar dienas leidziu maksimaliai nejudedama, taip pat nakciai galima isgerti paracetamolio.
Ir beje taip pat sake kad reikia gerti zuvu taukus, be to jei negeriat, tai vitaminu b kompleksa (b6, b12 ir t.t.)
dzhile
O del prasiskirianciu kaulu gimdant, tai mano giminaitei labai skaudejo klubus ir nugara, o ne gaktikauli ir jai neleido naturaliai gimdyti (dare cezari), nes butu prasiskyre kaulai ir likus invalide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.