Įkraunama...
Įkraunama...

„Komisaras Reksas“

sveikos 4u.gif taigi, ar žiūrite šį serialą? radau temą apie Muchtarą, bet apie Reksą - ne sad.gif man šis serialas - pats nerealiausias iš visų šiuo metu rodomų thumbup.gif o kaip jums?
Atsakyti
Pasiziuriu rytais, nieko visai , yra idomiu seriju ax.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko, žiūrėjau jį nuo pirmų jo serijų, kai dar Richardas buvo... tik nutraukiau žiūrėjimą dėl vieno dalyko unsure.gif kai jau su Reksu vaidino Aleksas, praleidau porą serijų, nes buvau išvykus į užsienį, o kai jau įsijungiau žiūrėti savo mylimą serialą - nesupratau bajerio doh.gif su Reksu vaidino jau kitas aktorius, toks irgi truputį ilgesniais plaukais, jau net vardo nepamenu g.gif o kur dingo Aleksas - jokios užuominos blink.gif ar žuvo, ar šiaip kažkas... nerodė, kad ir Reksas liūdėtų unsure.gif taigi likau nieko nesupratus, o tas naujas aktorius man toks be charizmos pasirodė, toks pilka masė... ir nebežiūrėjau to serialo rolleyes.gif
gal kas pasakys kas atsitiko su Aleksu? ax.gif
Atsakyti
kiekvieną rytą su vaiku žiūrim. Mažasis pirštu rodo ir sako "Au Au" tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi su mažiuku rytais vis pasižiūrim šį serialą.Labai fainas ir protingas tas Reksiukas smile.gif
Atsakyti
Tą filmą jau ir anksčiau buvau žiūrėjusi, bet dabar dar ir mano mažius jį labai mėgsta, tai kai būnam namuose nepraleidžiam nei vienos serijos ax.gif
Atsakyti
o gal žinot kokia ten daina, kuri groja pradžioje ir gale filmo? g.gif
Atsakyti
Jau nebežiūriu- mano atmintyje, šį serialą LTV jau rodo gal 3 ar 4 kartą. Šiaip, kiek esu skaičiusi, paskutiniai Rexo šeimininkai- mergina ir vaikinas- labai numušė serialo reitingus ir todėl jis buvo išvis nutrauktas...

O kur dingo Aleksas- ir man klausimas, nes 2 kartus tikrai sąžiningai žiūrėjau, bet taip ir neradau atsakymo. Gal, kaip visad, tetrūko tos vienos nepažiūrėtos serijos? ax.gif

Beje, tik antrą kartą žiūrėdama pamačiau, kad Alexas vaidino nusikaltėlį vienoje iš serijų, kai šeimininku dar buvo Richardas... rolleyes.gif
Atsakyti
Ziurejau gal pries 5 metus, ir dabar kartais pasiziuriu, ypac, kai turejom toki pat suni.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 01 30, 16:50)
Jau nebežiūriu- mano atmintyje, šį serialą LTV jau rodo gal 3 ar 4 kartą. Šiaip, kiek esu skaičiusi, paskutiniai Rexo šeimininkai- mergina ir vaikinas- labai numušė serialo reitingus ir todėl jis buvo išvis nutrauktas...

O kur dingo Aleksas- ir man klausimas, nes 2 kartus tikrai sąžiningai žiūrėjau, bet taip ir neradau atsakymo. Gal, kaip visad, tetrūko tos vienos nepažiūrėtos serijos? ax.gif

Beje, tik antrą kartą žiūrėdama pamačiau, kad Alexas vaidino nusikaltėlį vienoje iš serijų, kai šeimininku dar buvo Richardas...  rolleyes.gif


aš mačiau tik du Rekso šeimininkus blush2.gif
Atsakyti
cia mano mamos megstamiausias serialas biggrin.gif o siaip tai ir man patinka tokie lengvi detektyviukai..
Atsakyti
vienas geriausių serialų thumbup.gif , ir anksčiau jį žiūrėjau, ir dabar su mielu noru žiūriu thumbup.gif . Dabar dar ir mažoji pasižiūri kartu, nes jau kai tik šunį pamato, tai visą dieną gali vaikščiot ir čiauškėt apie ciuciu ir šukaut au-au lotuliukas.gif .
Šeimininkai Rekso trys buvo, bet vat kaip tretieji atsirado ir nežinau, matyt tą seriją ir praleidau blush2.gif , o Aleksas tikrai buvo vienoj serijoj, pačioje pradžioje serialo banditu unsure.gif .
Dabar reiks atidžiau žiūrėt, gal nepraleisiu momento kur Aleksas dings ax.gif .
Atsakyti