Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės staigmenos ir dovanos

Apie gerų darbelių kalendorių vyresniems vaikams jau buvo rašyta. Aš norėčiau pasidalinti idėja, kaip iki Kalėdų džiuginti pačius mažiausius ir patį didžiausią mylimą vaiką - vyrą wub.gif Ji nėra nauja, bet šiek tiek modifikuota. Kalėdų laukimas neprailgs.
Pasidarome kalendorių nuo gruodžio 1-osios iki 24-osios. Galima iš popieriaus (jau 3 metų vaikas galės padėti jį daryti), galima įsigyti Maximoje - yra toks Kalėdų senelis su 24 kišenėm (atrodo apie penkiolika litų kainuoja). Į kiekvieną kišeniuką įkišame po lapelį su tos dienos siurprizu (nes, bent jau man, dauguma dovanėlių ten netelpa). Nesiūlau visokių niekučių, kurie kainuoja tegu ir po litą, bet vis tiek nereikalingi. Geriau jau po truputį traukti iš pernykštės dėžės kalėdinius papuošimus vaikams ar nupirkti naujus. Mano pasiūlymai: kalėdinis sniegas, trafaretai papuošti langus (mažiesiems bus atrakcija) ar lipdukai, girliandos (popierinės ar elektrinės), kalėdiniai padėkliukai ant stalo (ar seilinukai) vaikams, kalėdinė vaikiška patalynė, bengališkos ugnelės, balionai ir tt. 22 ar 23 dieną galima įdėti popierėlį su užrašu "Kalėdų eglutė" - visiems smagu bus važiuoti jos pirkti (čia priklausomai, kas kada ją puošia). Žodžiu, visi reikalingi kalėdiniai papuošimai kas dieną pamažu atsiranda namuose (kaip jau minėjau, tegu ir pernykščiai, bet po truputį ir kasdien - vaikams bus didelis džiaugsmas ir jie kas rytą mielai bėgs prie kalendoriaus pažiūrėti, ko gi sulauks šiandien). Dabar apie patį didžiausią vaiką - vyrą. Kalėdos - gerumo metas, tad kodėl nepalepinus ir antrosios pusės (žiūrėkit, gal kitąmet ar netgi po savaitės ir jis jus kuo nors nustebins). Į tuos pačius kišenukus sukiškite ir popierėlius su staigmenomis vyrui. Pavyzdžiui: pėdų masažas. Nugaros masažas. Maudynės vonioje (labai tinka dviese). Karališka vakarienė. Pusryčiai į lovą. Nublizginti batai. Meilės laiškelis. Erotinės apysakos skaitymas balsu prieš miegą heart.gif Žodžiu, tinka įvairiausi smulkūs darbeliai. Kasdien. Ir visi jie nieko nekainuoja. O už gerą visada geru atsilyginama wub.gif
Atsakyti
Dovanu teikimas, ju kiekis ir daznumas - tai kiekvieno asmeninis reikalas, aisku ir pagal pinigine.....
Pernai labai smagiai iteikiau dovanas savo heart.gif seimynai - vyrui, dukrai ir katinui !!! laugh.gif laugh.gif
Nupirkau ivairiu dovaneliu /didesniu, mazesniu/, viska suvyniojau i dovanu ar net i ta "tampoma" spalvota popieriu - ir kaledu pirma diena is ryto - visa kruva sudejau po egle !!! biggrin.gif
Vaizdelis buvo neblogas - net paciai buvo grazu laugh.gif laugh.gif Kaip tuose kaledinbiuose filmuose - po egle kruva dovanu............ biggrin.gif
O dar smagiau buvo, kai pamate dukra ir vyras . Sedom visi po egle, pradejom vynioti dovanas ir ziureti kas kam priklauso !!! Netgi katinas sedejo salia ir lauke...... laugh.gif Jis taip pat nebuvo pamirstas........ laugh.gif
Man buvo malonu, kad tarp visu dovanu radau ir ne "savo" laugh.gif dovanu !!!!

Ir nereikia sakyti kad tam reikia daug pinigu - reikia tik isradingumo; netgi paprasciausia sokalada ar dar ka nors galima supakuoti - smagu visiems.............

Sedziu dabar issisiepusi nuo prisiminimu.............. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Pernai savo panai, tuomet keturmetei, daug kartų aiškinau, kad Kalėdų naktis - stebuklų naktis. Ir knygutes įvairias apie tai skaitėm. Maniškė ir įtikėjo...
Kelis metus ji nesiskytė su Tigru (iš "Mikės Pūkuotuko" serijos). Jis gerokai apsitrynė, nuo daugelio skalbimų visai išbluko. Prieš Kalėdas kaip tik radau kažur pirkti tokį patį, tik didesnį, ryškesnį (vis tik naujas). Na, o tą šventą Kalėdų naktį (tiksliau - jau paryčiu) aš tą aptrintąjį tyliai ištraukiau iš glėbio, o į jį įbrukau naująjį. Ryte jaučiu, kaip maniškė mane judina už peties ir pilnu nuostabos balsu sako: "Mama, mama, žiūrėk, mano tigras užaugo!" Ji ir iki šiol naiviai tiki, jog tą Stebuklų naktį jos Tigras taip ėmė ir UŽAUGO...
Atsakyti
Viena mamyte jau rase, tik nepamenu kas.
Visas dovanas supakuoji, sudedi i didele grazia deze ir po to trauki- smagi atrakcija ne tik vaikams , bet ir teveliams. thumbup.gif O dovanos gali buti sokoladas, saldainis, riesutu krepselis...
Atsakyti
Aciu Summer uz ideja del "Advento" biggrin.gif kalendoriaus brangiausiajam biggrin.gif Nupirkau vakar parduotuvej vaikiska advento kalendoriu su seneliais salciais, graziai islupau, ant kiekvieno saldainiuko priklijavau po lapeli su uzduotimis rolleyes.gif sau. Galiu pasakyti sunku buvo 24 uzduotis sugalvoti laugh.gif ... Tai va, vel graziai sudejau atgal, uzklijavau dezute - kaip nieko ir nebuve. Vakare iteikia vyrui, sakau: cia tau, kad linksmiau butu laukti Kaledu rolleyes.gif Nelabai norejo islupti... nemegsta jis sokoladu..., bet kai rado lapeli... sako: kaip tu ji ten ikisai laugh.gif Oij... teko pildyti uzduotele, kuria pati pasirasiau wub.gif Jam patiko tongue.gif
O dar liko 23 laugh.gif
Atsakyti
Tikrai saunuoles!!! thumbup.gif clap.gif
As preitais metais paemiau didziule deze nuo tv.Ir mini balionuose paslepiau seimos dovanas.Kai deze atidare balionai pakilo i virsu.(gatvej kur balionus pardavineja prpute turbut deguonies). Vaikai klyke is pasitenkinimo.
Atsakyti
O as kepu pyragelius is Mantingos teslos smile.gif ..I juos idedu palinkejimus, kuriuos ivynioju i folija ir vietoj idaro pyragelin idedu smile.gif Kai valgoma Kaledu pirmaja diena, grazus palinkejimas, ir nuotaika iskarto pakyla ir smagu, nes siurprizas natiketas viduje :)Gal cia daugiau suaugusiems.. wink.gif
Gal kas sugalvos ka nors idomesnio rolleyes.gif vietoj palinkejimu!
Atsakyti
labai grazu ir nebrangiai kainuoja paimti tu mazu zvakuciu-kapsulyciu, jas ivynioti i dovanu popieriu ir kokiu kaspiniuku suristi thumbup.gif galima i ivairesni popieriu. tokiais galima ir bendradarbius nudziuginti - ir maloni staigmenyte, ir tikrai ne kazka issikainuosit wink.gif
Atsakyti
Norėčiau, kad šiais metais pavyktų įgyvendinti naują sumanymą. Mano mergučė laiške Kalėdų Seneliui pageidavo, kad jis ateitų dieną, nes labai norinti su juo susipažinti. Tad sugalvojau tokį dalyką: Kalėdų rytą dovanų po eglute nebus... Liūdna, bet juk būna ir taip. Bet 13 valandą mūsų namus aplankys pats tikriausias Kalėdų Senelis. Jis pas mus pasisvečiuos, papietaus (žmogus žmoną prieš porą metų palaidojo, o du vaikai užsieniuos gyvena, tad šventė bus ir jam), pabendraus su merguče, dovanas viesiems įteiks. Ir Senis tikrai neblogas - nepeza visokių nesąmonių. Ir barzda tikra. ir Senio praktikos jau turi. Taip norėčiau, kad viskas sklandžiai rutuliotųsi...
Atsakyti
Per kalėdas mažajam bus tik 9 mėnesiai, patarkit ką tokiam padovanot. Ką dovanojot per pirmas kalėdas? Galvojau kokį žaislą, bet visokių turi, o ir tokiem mažiem pasirinkimas tragiškas. Patarkit ką nors.
Atsakyti
Na mažajai pirmoms Kalėdoms pirkau didelį foto albumą, kur dedame įvairiausias nuotraukas. Didžiajai albumą pirkau irgi Kalėdoms, bet tada ji dar buvo pas mane biggrin.gif , o pirmoms Kalėdoms pirkom gražias rogutes. jas dar ir dabar naudosim, jei tik bus sniego ax.gif
Atsakyti
Ooooj kiek prigalvot galima! Manau, kad pirmos Kalėdos - pačios svarbiausios. Per jas padovanok mažyliui ką nors labai labai įsimintino ir tradiciško. Tą dovaną jam parodyk dabar ir atiduok visam, tarkim per 10 jo Kalėdas. Kokia tai dovana galėtų būti? Jei rašei vaiko dienoraštį, tai galėtų būti dovana. Dar gali nupirkti kokį labai super vaikišką albumą. Į jį įdėk ligoninės "apyrankę", kurią deda vaikučiui, kad atpažintų. Sudėk savo nėščios nuotraukas, vaikučio nuotraukas chronologine tvarka.
Manau, labai gražu būtų. O jei ką tai tą albumą gali padovanoti sulaukus 18m. Gali iki to laiko parodyti, bet visam atiduok, kai jis bus pasiruošęs tokią dovaną saugoti smile.gif

bet čia jau tau spręsti. Man atrodo tokios dovanos daug vertingesnės, už žaislus ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti