Įkraunama...
Įkraunama...

Veluoja mėnesinės!

Mano ciklas visada buvo labai įdomus: 3-4 mėnesius mėnesinės prasidėdavo maždaug ta pačią dieną, po to būdavo kaip ir persilaužimas- kitą mėnesį arba savaitę anksčiau arba vėliau prasidėdavo mėnesinės ir vėl 3-4 mėnesius taip pat iki sekančio persilaužimo. Šį sausį mėnesinės turėjo prasidėti apie 17 dieną, jų vis dar nėra... verysad.gif Kontraceptinių nevartoju, bet lytiniai santykiai maždaug pastovūs (tiek pastovūs kiek gali būti kai draugas Vilniuj, o aš Klaipėdoj...). VISADA naudojam prezervatyvus. Šį mėnesį teko ištverti pirmąją sesiją (bemiegės naktys, stresas), po to apsirgau (sinusitas, bronchitas, antibiotikai ir visokios kitos įvairios tabletės, milteliai ir mikstūros...). Sergu iki šiol (jau ketvirta savaitė... doh.gif ). Prieš beveik savaitę dariausi testą- neigiamas, bet vis tiek neramu. Nežinau ar čia mano sirgimai pridėjo, ar stresas, ar dar kas... Bet aš pasirgt ir pastresuot linkusi ir niekad tiek daug nevėlavo... Patarkit ką nors ! 4u.gif
Atsakyti
Ir stresas, ir bendros organizmo ligos gali sutrikdyti mėnesinių ciklą, tačiau tiksliau pasakyti galėtų tik Jus apžiūrėjęs ginekologas.
Atsakyti