Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti Kūčias?

Vedę mes pakankamai neseniai, bet iškyla viena problema - pas katruos tėvus švesti kūčias ir kalėdas. Su uošviais labai gerai sutariu ir mielai pas juos važiuotume, juo labiau tai jau ne pirmos kūčios kartu su jais. Tačiau nesinori palikti tėvų vienų. Nežinau ką dabar daryti, o vyras palieka spręsti man. Aš tokia pasimetusi blink.gif

Patarkit, kaip jūs darytumėte?
Atsakyti
jei ne pirmus metus metus kūčių vakarienę valgot pas vyro tėvus,tad šį kartą gal jau pas tėvelius,jei dar jie ir vieni lieka...
mes asmeniškai vienais metais pas mano tėvus,kitais pas vyro tėvus per kučias būnam.nes mūsiškiai skirtinguose miestuose,kitaip ir neišeitų.ir jei kūčios pas vienus,tai sekančią dieną per kalėdas būtinai važiuosim pas kitus.

na ir dar viena išeitis jums visiems kartu,su tavo ir vyro tėvais.aišku,jei situacija ne tokia kaip mūsų

o šiaip meskit šitą temą į kalėdinę karštinę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 16 lapkričio 2004 - 23:03
Mes vienais metais pas uosvius vaziuojam, kitais pas tevus.
Arba jei per Velykas bunam pas uosvius, tai per Kaledas pas tevus.
Zodziu, komponuojam wink.gif
Atsakyti
Mes kucias svenciam namie tryse: as vyras ir dukra. Ir jokiu problemu nekyla, o per kaledas apvaziuojam ir mano gimines ir vyro.
Atsakyti
na, pas mus jau kelinti metai ta problema nekyla, yra tik vyro mama , o maniškiai ne Lietuvoj, tai važiuodavom visad pas ją, šiemet sutiksim ramiai namie, nes turėsim dar labai mažą wub.gif 2.gif .Pamenu, kad dar kažkuriais metais šventėm vieni namie, bet nežinau, ar todėl, kad abiejų tėvai buvo kažkur išsivažinėję, ar kad nuotaikos mums tokios buvo g.gif , visai faina ir patiems pasidaryt tą stalą, nors kartą ar kelis profilaktikai laugh.gif
Kas turi abejus tėvus, tai, pvz., mūsų pažįstami tą pačią dieną porą valandų svečiuojasi pas vienus, porą valandų-pas kitus.O per Kalėdų šventes ar po Naujako mes irgi pas mano ir pas jo gimines važnėdavom, šiemet nebent lauksim svečių pas mus, greitu metu niekur nesigrūsiu dry.gif
Atsakyti
mes svenciame ir pas vienus ir pas kitus wink.gif kucios man labai svarbi svente.Pas uosvius tokio sventiskumo nesijaucia(eilinis pasedejimas prie stalo), bet nesinori ju vienu palikti, tai pas juos pabunam pora valandu, o paskui vaziuojam pas mano tevus smile.gif ten atvaziuoja sese su seima thumbup.gif buna labai gera smile.gif
Atsakyti
Dar pries vedybas su vyru nusprendem, kad vienas kucias svesim pas jo tevus, kitas pas mano. Pirmais metais as sutikau vaziuot pas uosvius, nors mano tevukai liko tik dviese unsure.gif Sekanciais metais, pagal musu susitarima, mes turejom sveciuotis pas manuosius. Bet kad jus zinotumet, koks karas prasidejo, kaip mano vyras spardesi ir nenorejo doh.gif Buvau pagatava ji pritrenkt. Gasdino kad nevaziuos, ir vaika pasiims su savimi (maziui buvo vos 6 sav), isgyvenau menesio kosmara, kol galu gale brangusis nutare nusileist, taip atseit man darydamas baisine paslauga. Bet turejau prisiekt kad po metu vaziuosiu pas uosvius. Nu net ir prisiekt nereikejo, as zmogus kuris laikosi susitarimo. Siais metais mes turetume svest kucias vel su mano tevais g.gif Bet bijau, kad ir vel mano brangusis uzsisiks doh.gif Apsisuks pasiemes sunu ir isleks pas savo tevukus. Nors labai tikiuosi kad taip nepadarys, nes lyg jau sake kad pas maniskius vaziuos, nors jis toks, kad paskutine minute sugeba pakeist visus savo ir mano planus. Nu zinokit del to visai nelaukiu kuciu, nes bijau kad jos vel atnes daugiau skausmo nei laimes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglužė @ 2004 11 16, 22:11)

Patarkit, kaip jūs darytumėte?

Padarykit sueitines kucias pas save. Tiek vieni tevai, tiek kiti suvaziuos, ir nebus problemos. Na, nebent, pas kuriuos nors tevus atvaziuoja dar kitu zmoniu.
Vienos pazistamos vyro tevai per kucias atvaziuoja pas jos tevus (vis proga susitikt).
Mes kucias visad svenciam namie, ateina mano mama, nes ji irgi Vilniuje gyvena.
O vyro tevai - kitame mieste, bet pas juos per kucias nevaziuojam, nes neturim mados ten nakvot. Uztat aplankom kuria nors Kaledu diena (jei vaikai, mes ir tevai buna sveiki). Tiesa sakant, kaskart ir vyro tevus pakvieciam atvaziuot, bet jie nemegejai vazinet, juolab, kad dar ir vyro senelis dar gyvas, ateina pas juos per kucias.
P.S. Neisivaizduoju, kaip reiktu pakist dovanas po egle nebunant namie... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiza: 17 lapkričio 2004 - 09:41
mes santuokos pradzioje bandem visur speti: visi esam Vilniuje, tai pradzioje begdavom pas mano mama kuciavot, po poros valandeliu pas vyro tevus...Rezultatas- totalus apsirijimas doh.gif tas pats per velykas... abi mamos kviesdavo tai kazkaip negrazu atsisakyti.
O dabar darom taip: pas mano mama einam kuciu, nes dar yra sese su seima, o kaledu ryta traukiam pas uosvius...
Atsakyti

tai aisku sveskit arba pas tavo tevu siais metais arba tiesiog visi kartu ir problemos kaip nebuta clap_1.gif
Atsakyti
na,o mes darom taip-is pradziu pas vienus,paskui pas kitus.nors man pas uosvius ir nelabai patinka-suseda,pavalgo ir tiek.o mano seimyna renkames visi pas mano senelius,kur dar atvaziuoja mamos sesuo su seima,tai tada jau jaucias,kad kucios,tuo labiau,kad siemet ir musu 2.gif prisijungs.o kaledu ryta planuojam bent jau tevus abieju (nors noretus visus) pakviest pas save,nes mum pirmos sventes naujuose namuose.tikiuos,viska spesim


beje,drambliuk,o tai kaip tavo vyras i jusu susitarima,ka,nusispjauna? mad.gif
Atsakyti
mes kuchias darom namie, tik sava sheima. o per kaledas lankom giminiechius thumbup.gif
Atsakyti