Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

4 dalis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laura x @ 2007 02 03, 13:55)
cia mano vonios plyteles  smile.gif  tik nuotraukoj spalva kiek per intensyvi,realiai truputi kitaip ziurisi  smile.gif  dareme visa vienspalve,tik juostele vos sviesesne,gavos labai silta vonia  smile.gif
user posted image

Paprasta ir kuklu, bet gražu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvandene: 03 vasario 2007 - 16:48
kokia keista vonios forma
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvandene: 03 vasario 2007 - 17:03
Sveikutės 4u.gif
Oi kaip ačiū už gražius žodžius mano voniai 4u.gif wub.gif Visame bute vonia pati ryškiausia - netradicinė ...

QUOTE(indra* @ 2007 02 02, 22:22)
Betuk, grazu. tikrai grazu. tik as vietoj melynos, kokio pilkos labiau noreciau. bet, matyt, pasirinkimo net ir ne labai buvo smile.gif


Na taip rinktis reikėjo tik iš tų spalvų, tik vietoj "ryžos" galėjom ryškiai geltoną. Bet man tas derinys pasirodė gražesnis.

QUOTE(Limcamca @ 2007 02 02, 23:25)
Man irgi labai gražu user posted image O kokie baldai bus? Kokia spalva?

Pakabinama spintelė bus balta. ax.gif

O dėl užuolaidos, tai tikrai paskubėjom. Kad kokybiška tai tikrai (bet ir kana doh.gif ) Nu bet tamsoka, vakare užsitraukus tamsu g.gif Paskubėjom...Geriau tikrai balta būtų buvus.Ai ,ateity pasikeisim mirksiukas.gif
Atsakyti
visokių įdomesnių vonios užuolaidų šiandien mačiau jysk'e bigsmile.gif
Atsakyti
Nu gražumėlis tų vonių, bijau net pagalvoti apie vonios remontą - neapsispręčiau niekaip. Sėlkmės visoms remontininkėms bigsmile.gif
Atsakyti
dusas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 05, 15:03)


Aha, brt kokį dvarą reik turėt tokiam dušui blink.gif
Atsakyti
man tai sitas patinka, tik nesuprantu, ka ten tos uzuolaidos veikia? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 02 05, 15:03)

but gilesnis, jau ir baseinas gautusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 02 05, 15:30)
man tai sitas patinka, tik nesuprantu, ka ten tos uzuolaidos veikia? smile.gif


uzuolaidos tai turbut pritvirtintos is kitos sijos puses, bet nesuprantu cia vonia i grindis ileista g.gif ? ar cia plokstuma, berods kad vonia, tik tokios keistos formos ir dusas tada laabai aukstai g.gif kazko as nesuprantu ir kraneliai taip toli g.gif
bet siaip vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal cia ne i tema......bet ieskau zmogelio kas man galetu papaisyti keleta vizualizaciju vonios.
issirinkau plyteles ir labai sunku susidelioti, kad butu grazu. ir vienaip galvoju ir kitaip, beje reikia kad tiksliai ismatuotu pagal pacias plyteles kiek ju reikia..
Gal kas galit tokia paslaugele pasiulyti?

aciu'
Atsakyti