Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(ligiukss @ 2007 02 19, 12:50)
Jo man ir gražu kampinė,tik dar pasimatuoti ar tilps?
Labai gražu ,man patinka toks apšvietimas.Nėra per ryškus.


siaip kampiniu yra labai mazu jei tau telpa normali vonia tai yra is tokio dydzio kampine is ravak....
aciu uz pagyras....
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 19, 12:19)
siaip kampiniu yra labai mazu jei tau telpa normali vonia tai yra is tokio dydzio kampine is ravak....
aciu uz pagyras....

Oi kai gerai,kad ir mažų būna nežinojau.Dėkui.Kiek čia visko gali sužinoti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 02 19, 13:22)
Oi kai gerai,kad ir mažų būna nežinojau.Dėkui.Kiek čia visko gali sužinoti?  doh.gif


is ravak tai vonia Avocado,ir kriaukle prie jos kampine yra labai gerai atrodo...
o man sita patinka is vispool
user posted image
user posted image
Atsakyti
Akvilyte, labai sauni pas tave vonia thumbup.gif

norejau paklaust, kur pirkai ta pinta deze skalbiniams? wink.gif visur tokios ieskau ir nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 19, 12:30)
is ravak tai vonia Avocado,ir kriaukle prie jos kampine yra labai gerai atrodo...
o man sita patinka is vispool
user posted image
user posted image


oho ačiukas labai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 19, 13:30)
is ravak tai vonia Avocado,ir kriaukle prie jos kampine yra labai gerai atrodo...
o man sita patinka is vispool
user posted image
user posted image


o gal zinai kiek jinai kainuoja???
Atsakyti
QUOTE(GAJANA @ 2007 02 19, 12:34)
norejau paklaust, kur pirkai ta pinta deze skalbiniams? wink.gif visur tokios ieskau ir nerandu  ax.gif

JYSK'e bigsmile.gif daba kaip tik iparduoda jas. tai 40lt mokėjau bigsmile.gif
Atsakyti
aha visai neblogai būtų kainą sužinoti?
Atsakyti
Akvilyte o ka jus daret su tarpeliais juk juos reikia dar po kokiu 2 sav nutepti kazkokiu lygtai suriseju, tipo kad netrupetu??? mano vyras jau nupirkes tik nzn tiksliai pavadinimo, ar is vis tokio reikia???, nes mes db ir svarstom ka cia su tais tarpais daryti
Papildyta:
nuotraukose kazkaip atrodo kad duso kabina labai jau ispausta ar patogu ilipti???
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 02 19, 14:00)
Akvilyte o ka jus daret su tarpeliais juk juos reikia dar po kokiu 2 sav nutepti kazkokiu lygtai suriseju, tipo kad netrupetu???
Papildyta:
nuotraukose kazkaip atrodo kad duso kabina labai jau ispausta ar patogu ilipti???

blink.gif pirmą kartą girdžiu unsure.gif nu virtuvėj nieko netepėm... ir jau du metai bet niekas netrupa schmoll.gif g.gif

aha laukiau kol kas paklaus šito klausimo rolleyes.gif kai pasidarė tas kampas tai ir aš vyrui įrodonėjau kad neįmanoma bus išlipt iš dušo ir kad reik perdaryt... jis man įrodinėjo kad viskas bus gerai.. aš susibiesinau labai.. bet pasidaviau jo spaudimui palikt viską kaip yra... nu ir šįkart jis buvo teisus bigsmile.gif tikrai jokio nepatogumo... bigsmile.gif lipau ir išlipau... o galvojau kad reiks žiūrėt kur čia įsispraust lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as prisidedu prie pagyru Akvilytes voniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o maniskis uzsispyres kad butinai reikia tepti tuos tarpus tuo skysciu kad tipo spalvos nekeistu ir netrupetu, nzn sako ka db daryti ten net vaikscioti jis nenori nes tipo ka tai blogo padarysim
Atsakyti