Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

as padeklo irgi nenoriu,o plyteles jau sudetos,nesinori lupt lauk visas ir daryt nuolydi,tai mastau tik toki kaip slenksti padaryti kokiu 10cm aukscio,kad vanduo neteketu po visa vonios kambari . ir desim ne dureles,o uzuolaida -ir graziau,ir sveist kalkiu nereiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 02 20, 12:19)
dar tikslaus modelio ne, bet zinau kad kaina bus apie 8 000 Lt  doh.gif
vyras dar smulkmenas aiskinasi, kuo skiriasi koks modeliukas, kiek zinau juos reikia uzsakyti ir palaukti.

tai jus kai issiaiskinsit,parasykit mirksiukas.gif o palaukti laiko tai mes turime ax.gif
Atsakyti
Akvilyte, labai thumbup.gif vonia.
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 16:23)
user posted image

Mes kaip tik dabar ieskom tokios duso kabinos, su giliu padu. Sakyk, o jis pakankamai gilus, kad butu galima prisileist, ir pvz. vaika maudyt? O kur jus pirkot sita duso kabina? Yra Ravak firmos panasi, tik idomu, gal buna gilesniu g.gif


Ir dar, gal jus turetumet kokiu pasiulymu , kaip isplanuot vonios kambari? Mum iki rytojaus jau reiktu apsisprest, o galva visai neisnesa, kur daryt duso kabina, o gal vietoj duso kabinos daryt vonia. Niu net nezinau... As noreciau vonios, o vyras duso kabinos, todel mes ieskom kompromiso, niu ir kaip apsistojom ties tokiu pasirinkimu, kaip Akvilytes duso kabina.
Cia musu vonios pradinis vaizdas. ax.gif
user posted image user posted image O cia vonios planas.
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 02 20, 12:25)
tai jus kai issiaiskinsit,parasykit  mirksiukas.gif o palaukti laiko tai mes turime  ax.gif

butinai drinks_cheers.gif sekmadieni turejom laiko vazinejom po kelias parduotuves, bet si nedirbo unsure.gif ... reikia, kad vyras laiko surastu pas juos nulekti ir galutinai issirinktu ko nori ... man atrodo brangu blink.gif bet kai pradedi ziureti paprastu kampiniu voniu kainas, o cia dar plius kiek visko, tai vel ...
Atsakyti
Atsiprašau, jeigu buvo kalbėta apie vonios aksesuarus, bet kiek peržiūrėjau, neradau daug info apie tai ax.gif

Taigi klausimas, kur Jūs perkat visokius šepečius klozetui, tualetinio popieriaus ritinelių kabiklį, pastai ir šepetėliams stiklinaites ir kitus...

Kiek žiūrėjau parduotuvėse, kažkaip nepigiai kainuoja, bet kokybe abejoju...

Pvz. Muresta Vilniuje tikrai nieko gražaus nesiūlo, o kainos verysad.gif
Senukuose ar Ermitaže irgi nekoks pasirinkimas...
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2007 02 19, 21:39)
labas,
akvilytes vonia labai grazhi  thumbup.gif

norechiau paklausi, gal kas matet ar kur uzhtikot kokiu ideju dusho kabinai, kad butu be padeklo, bet su stikline pertvara, na kazhka panashau i tai:
user posted image

su uzhuolaidom machiau ideju, bet mane domina su pertvara ir kad grindyse nebutu jokiu pakilu, tik nuolydis vandeniui nubegti  4u.gif
ish anksto achiu  aciuks.gif

Labai gražu,tokį variantą pirmą kart matau. Super.

QUOTE(X-iuke @ 2007 02 20, 09:15)
man ir shitas variantas  schmoll.gif bet namie neturejau kokio panashaus paveikslelio tai ji ir idejau  rolleyes.gif
man labiau shitas: user posted image
bet shitam tik uzhuolaidele tinka, o mes nenorim tu uzhuolaideliu...
man idomu ar eina kanors padaryt be padeklo bet su stikline pertvarele?  g.gif

Ir šis labai įdomus,spalvos gražios.
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 02 20, 12:44)
Mes kaip tik dabar ieskom tokios duso kabinos, su giliu padu. Sakyk, o jis pakankamai gilus, kad butu galima prisileist, ir pvz. vaika maudyt? O kur jus pirkot sita duso kabina?

As noreciau vonios, o vyras duso kabinos, todel mes ieskom kompromiso, niu ir kaip apsistojom ties tokiu pasirinkimu, kaip Akvilytes duso kabina.

tikrai pakankamai gilus mirksiukas.gif net ir aš su savo "kukliais" gabaritais buvau susirangius pabandymui.. nors man vonia nereikalinga, o gilų padą dėjom TIK dėl vaikų... vaikui per akis thumbup.gif

user posted image
bet pas jus tokia vonia blink.gif ir kišit kabiną???? blink.gif

QUOTE(Svaigule @ 2007 02 20, 13:23)
Taigi klausimas, kur Jūs perkat visokius šepečius klozetui, tualetinio popieriaus ritinelių kabiklį, pastai ir šepetėliams stiklinaites ir kitus...

Kiek žiūrėjau parduotuvėse, kažkaip nepigiai kainuoja, bet kokybe abejoju...

nu jo.. kai aš pamačiau kainas tai bloga pasidarė unsure.gif bet visai neblogai susipirkau.... popieriaus laikiklių išpardavimas senukuose.. tai sumokėjau 2.90 cool.gif sakaiu bus š... tai išmesiu, bet visai liux tongue.gif (metalinis), lentynėlė dušui metalinė- 9lt rolleyes.gif JYsk'e seniuose vėlgi nuo 40lt cool.gif o ten nedidelė kompaktiška ir viskas tilpo bigsmile.gif šepetys klozetui... nu nžn.. norėjau pakabinamo.. tai irgi kainos doh.gif nu galvoju iš principo su 100lt klūziko nevalysiu schmoll.gif vėlgi akcijinis.. 19.90. maano aklim paprastas gražus ir kolkas liux valo bigsmile.gif na ir dar reikėjo muilinės skystam muilui ir indelio susidėt pastai ir šepetukams.. nežinojau ką daryt, nes nenorėjau apkraut spalviršio.. nu ir radau JYSKE super dalykėlį bigsmile.gif vienas masyvus indas... jame ir muilinė ir indelis, ir dar trečias skyrelis tik nelabai atkasu kam jis blush2.gif kainavo apie 25lt. ir viskas.. man lyg ir nieko nereikjo rolleyes.gif žodžiu siūlau neskubėt ir pamažu susirinksi viską rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2007 02 20, 18:08]
tikrai pakankamai gilus mirksiukas.gif net ir aš su savo "kukliais" gabaritais buvau susirangius pabandymui.. nors man vonia nereikalinga, o gilų padą dėjom TIK dėl vaikų... vaikui per akis thumbup.gif



o koks lialius fainuolis wub.gif labai grazutis
Atsakyti
Akvilyte, o kiek kainavo tavo kabina ta gili?
Beja, tavo antras vaikas privalo būt mergytė. Nes žinok kažkokie cirkai, nes visad pagalvoju, kad augini mergytę, nors puikiai žinau, kad sūnų blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 18:16)
Akvilyte, o kiek kainavo tavo kabina ta gili?
Beja, tavo antras vaikas privalo būt mergytė. Nes žinok kažkokie cirkai, nes visad pagalvoju, kad augini mergytę, nors puikiai žinau, kad sūnų blush-anim-cl.gif

610lt, čia ir pusvonė ir durelės stiklinės ir pristatymas į namus(jis nemokamas) rolleyes.gif ai ir net sifonas buvo bigsmile.gif gal skeptikai pasakys kad greit "pareis" ar sulūš kasnors.. nu bet žiūrėsim rolleyes.gif kap sakoma kas keik gali tas tiek moka tongue.gif

lotuliukas.gif bet noriu ir antro berno cool.gif o paskui ir trečio.. bet čia tema ne apie tai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 20 vasario 2007 - 18:26
Tik 610 ohmy.gif ohmy.gif Aš jau save guodžiau, kad be 1500 Lt. nė nesvajočiau apie paprasčiausią ohmy.gif Nu čia tai gerai naujiena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 18:26)
Tik 610 ohmy.gif ohmy.gif Aš jau save guodžiau, kad be 1500 Lt. nė nesvajočiau apie paprasčiausią ohmy.gif Nu čia tai gerai naujiena  thumbup.gif

nu jei ieškai su vardu tai apie mažesnę sumą ir nesvajok... aš jau buvau nusižiūrėjus ir už 1200tokią visai nieko.. bet kai pamačiau šitą tai iškart lipo prie dūšios... nes buvo giliausia iš visų mano rastų ir patiko stiklas durelių... o kokia kokybė tai žiūrėsim.... santechnikas mūsų sakė kad laikys šimtą metų.. nebent po kelių metų pradės ratukai durniot g.gif bet pasikeisim juos ir viskas irnesakyk.gif
Atsakyti