Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

Labai raminančiai atrodo, man tai labai patinka. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilike: 07 kovo 2007 - 13:46
Wilike buvo prasiusi , kad atsiusciau tualeto nuotraukas.Stai josuser posted imageuser posted image
Atsakyti
jolax labai ačiū. Tiesiog man toks išplanavimas domino. Labai protingai thumbup.gif
O dar įdomu, koks atstumas iki tos pertvaros, kur toletas yra g.gif Ar 60 cm užtenka?
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 07 kovo 2007 - 17:01
QUOTE(wilike @ 2007 03 07, 17:54)
jolax labai ačiū. Tiesiog man toks išplanavimas domino. Labai protingai  thumbup.gif
O dar įdomu, koks atstumas iki tos pertvaros, kur toletas yra  g.gif  Ar 60 cm užtenka?



Atsiprasau, bet nelabai supratau apie kuria vieta kalbi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2007 03 07, 17:54)



Labai puikus paveiksleliai, bet isivaizduoju kiek kainuotu toks grozis
Atsakyti
labai faina JOlax vonia, nors man labiau saltesni tonai plyteliu patinka. ar ta kolekcija turi kitokiu spalvu ?

o del tuliko vietos, tai aisku, tokiam kampe jis ne taip matosi, bet as , kai deliojausi vonios isdestyma, svarsciau viska, deliojau pliusus ir minusus, ir nusprendziau visgi, kad i sita patalpa dazniau einam sisioti rolleyes.gif nei maudytis vionioje, ir apsistojau prie tokio isdestymo, kad wc butu kuo arciau duru (tiesa jis bus uz zemos sieneles, bet praktiskai tik iejus, kad nereiketu apsimiegojus man ar vaikams klaidizoti po voniso kambari 4u.gif

niu bet cia as tik savo argumentu destau, manau kiekvienas pasirenka kaip jam patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2007 03 07, 18:03)
labai faina JOlax vonia, nors man labiau saltesni tonai plyteliu patinka. ar ta kolekcija turi kitokiu spalvu ?

o del tuliko vietos, tai aisku, tokiam kampe jis ne taip matosi, bet as , kai deliojausi vonios isdestyma, svarsciau viska, deliojau pliusus ir minusus, ir nusprendziau visgi, kad i sita patalpa dazniau einam sisioti  rolleyes.gif  nei maudytis vionioje, ir apsistojau prie tokio isdestymo, kad wc butu kuo arciau duru (tiesa jis bus uz zemos sieneles, bet praktiskai tik iejus, kad nereiketu apsimiegojus man ar vaikams klaidizoti po voniso kambari  4u.gif

niu bet cia as tik savo argumentu destau, manau kiekvienas pasirenka kaip jam patogiau smile.gif



Kiek pamenu, yra baltos spalvos plyteles su tamsiomis gelemis ir kita spalva -tai kazkokia lyg ir persikine.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 07, 13:11)
labai grazios plyteles  wub.gif  wub.gif  wub.gif  dvelkia jaukumu ir ramybe.....
gal galima butu suzinoti kur tokiu galima isigyti ir kvadrato kaina???

Irise, cia nauja kolekcija ax.gif 42lt.kv+dekoras, bet nepamenu kiek kainuoja

QUOTE(wilike @ 2007 03 07, 13:45)
Labai raminančiai atrodo, man tai labai patinka.  wub.gif


Tokios ir noriu nes sita bus musu su MB ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2007 03 07, 18:02)
Atsiprasau, bet nelabai supratau apie kuria vieta kalbi ax.gif


Na tyrėjau galvoj tą vietą kur tulikas stovi, kiek reikia vietos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2007 03 07, 16:40)
user posted image

pažymėjau vietą...nelabai supratau, kodėl plytelės klijuotos tai horizontaliai, tai vertikaliai...čia toks užmanymas buvo? unsure.gif man tai kažkaip nelabai rolleyes.gif

jolax, o aksesuarai iš JAV kainavo brangiai? gal gali pailiuistruot, na pvz įdėt kokio aksesuaro foto ir kainelę cool.gif būčiau dėkinga...beje, kiek jūsų vonios kambario kvadratūra? g.gif ar tokia pat kaip pas mus kaži...pas mus 5 kvadratai unsure.gif
beje, o kaip neištaškote vandens kai maudotės? nedėjot sienelės ?ar dėsit užuolaidėlę? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 07 kovo 2007 - 20:00
mūsų vonia , tiesa dar ne visai pabaigta smile.gif
user posted image
Atsakyti