Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

g.gif pasiskaičiau Jūsų atsiliepimus apie plienines vonias ir eilinį kartą suabejojau savo pasirinkimu.
Esmė tame, kad man reikia išsirinkti AMŽINĄ vonią, nes galėsiu ją įsinešti tik dabar kol dar nesumūryti laipteliai. Paskui kai užsimūrysiu tai jau man negelbės nei garantijos nei niekas, nes jau visko lupti ir vėl daryt per naują nenorėsiu g.gif
Ką Jus darytumėt mano vietoje ?
P.S. labai jau esu vandens masažų mylėtoja, tai norėčiau, kad vonia būtų masažinė blush2.gif
Atsakyti
vonios kambario interjeras ir dekoravimas
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Daugiau info stai cia thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Limcamca,2007 03 15, 16:26]
user posted image

cia tai nereali vonia, as bandau kazka panasaus pasidaryt, bet kai pas mane vonia "kisenine" tai labai neprigalvosi
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 03 15, 15:28)
[cia tai nereali vonia, as bandau kazka panasaus pasidaryt, bet kai pas mane vonia "kisenine" tai labai neprigalvosi


drinks_cheers.gif ir aš į šitą seilę pavarvinau cool.gif
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 15, 15:26)

Gražu ir kaip jauku. thumbup.gif

QUOTE(Limcamca @ 2007 03 15, 15:36)
drinks_cheers.gif ir aš į šitą seilę pavarvinau  cool.gif
Papildyta:
user posted image

Kaip šiltai atrodo,labai fainai.Truputi romantiškai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaigule @ 2007 03 15, 09:28)
Mes irgi pirkome vonią Kaldewei dėl daugelio priežasčių... Viena pagrindinių ta, kad vokiška kokybė  thumbup.gif Kol kas priežiūra tikrai pasakiška... Mes dar kol kas neapipurškėm putom, bet ir taip šilumą labai puikiai laiko  cool.gif

Tai labai faina, kad šilumą visgi laiko, ačiū už info! thumbup.gif.
Atsakyti
Ar kas nors girdejote, o gal bandete varianta "nauja vonia senoje vonioje"? galite paskaityti cia: www.vannavanna.lt
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image
zurnalu stovas prie wc biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Na itariu tada manikis visai i wc neiseitu smile.gif
Atsakyti
Kai pasižiūriu į tokias vonias, tai galvoju, kur mano galva buvo kai namą projektavom doh.gif Pasidarėm kamurkę, dabar vos sutalpint viską eina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 16, 09:49)
Kai pasižiūriu į tokias vonias, tai galvoju, kur mano galva buvo  kai namą projektavom  doh.gif  Pasidarėm kamurkę, dabar vos sutalpint viską eina  blink.gif

pas mumi ir kamurke buvo jau padaryta, bet paaukojom viena kambari ir jo sasakaita padidinom vonia.
Atsakyti