Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(lietutis @ 2007 02 07, 12:25)
Del plyteliu kiekio pasiskaiciavimo, issidestymo man labai gelbsti paprasciausias Excel'is bigsmile.gif Labai paprasta apsiskaiciauoti reikiama kieki, kai jau zinai norus, turi 'vizualizacija' galvoje. Cia panasiai kaip ant milimetrinio popieriaus.



Vajeckau g.gif
nu nezhinau biski gal as ne tokia protinga, ale nezinau kaip su exeliu man ten skaiciuotis tas plyteles.

Tai plyteles dar paskaiciuos pardej, bet va kap vaizdas atrodytu, jeigu butu vienaip ar kitaip isdestyta, kai ta musu plyteliu linija susideda, is susmulkintu is vientisu is dideliu dekoru is mazu dekoru.
na mintyse jau primeciau biski kas kur. Tik ta mergaite is Aparicci, jau labai man siule daryti su tokiom plytelem, kurios atrodo jokio grozio neduos. Tai as ja kazkaip nepasikliausiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 02 05, 16:51)
Sveikutes,

gal cia ne i tema......bet  ieskau zmogelio kas man galetu papaisyti keleta vizualizaciju vonios.
issirinkau plyteles ir labai sunku susidelioti, kad butu grazu. ir vienaip galvoju ir kitaip, beje reikia kad tiksliai ismatuotu pagal pacias plyteles kiek ju reikia..
Gal kas galit tokia paslaugele pasiulyti?

aciu'



Sveikute
O as manau, kad paciai butu idomiau susidelioti vaizdeli...o apskaiciuoti gali tie zmogeliukai, kurie klijuos plyteles.... smile.gif o jei visa vonios kambari isirenginesi, tai galiu padeti, draugas yra projektu vadovas voniu pasaulyje, jie atvaziuoja, suprojektuoja vonios kambari, isklijuoja plyteles, sumontuoja visa iranga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2007 02 05, 23:20)
Atsiprasau, jei kartosiuos (praeta tema prabegom tik paskaiciau), bet gak jus jau isstudijavusios vonios santechnikos rinka ir zinot kur pigiausiaos ir geriausios vonios? g.gif  Idomu  ar Ravak tikrai geresnes uz kitas, ar tik kaina didesne? kur jus pirkot kriaukles, bide, vonias? ax.gif




Labu 4u.gif
Ravak yra vidutines klases vonios iranga, ir kainos ir kokybes santykiu yra tikrai super thumbup.gif Taip galeciau pasiulyti Polysan vonias, jos dar pigesnes uz ravak, bet kokybe tokia pati ir taip pat yra ceku. Galima ir is auksciausios kases Italu Idroform nusioirkti klasikine akriline vonia uz 750lt (be paneles, nors jei klijuojat plyteles apie vonia, tai jos ir nereikia).
Beje, jei nori, atsiusk man i email (tyttei@gmail.com) kokios irangos reikia, kokio dydzio mazdaug vonios kambarys ir kiek planuoji isleisti, atsiusiu tau nuotraukas su kainomis, na visa samata smile.gif
Atsakyti
O kur nuoroda i sena tema pirmoje zinuteje? unsure.gif
Atsakyti
Aš čia gal ne visai į temą blush2.gif Bet gal kuri žinot, kas kokybiškai gamina vonios baldus pagal individualius užsakymus Kaune?
Atsakyti
QUOTE(ginga @ 2007 02 07, 15:17)
Aš čia gal ne visai į temą  blush2.gif Bet gal kuri žinot, kas kokybiškai gamina vonios baldus pagal individualius užsakymus Kaune?



aha , o man Vilniuje reiktu, kad padarytu kas mano issvajota veidrodi ir spinteles.
Atsakyti
ieškodama sau voniai interjero, radau daug įdėjų, gal kam pravers:

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 08 vasario 2007 - 09:19
Buvau rašius apie roletus voniai , tai va , jų yra Gerduvoj 4u.gif
čia panaši
Atsakyti
taip butinai foto idesiu tik vat beda kad gal dar si nebigsim
blush2.gif
Atsakyti
mes taip pat ruosiames remontuoti vonia.....taigi ieskau kampines vonios.....,o kaip jums ta firma cersanit?ka tureciau zinoti renkantis vonia?kodel daug kas nepataria pirkti vonios su masazais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 10, 17:34)
mes taip pat ruosiames remontuoti vonia.....taigi ieskau kampines vonios.....,o kaip jums ta firma cersanit?ka tureciau zinoti renkantis vonia?kodel daug kas nepataria pirkti vonios su masazais? g.gif



Sveikute, mes pirkome VISPOOL kampine vonia Picola. ismatavimai 950 * 1540, akmens mases, nu as tikiuosi kad bus tikrai nebloga, kaina su sienele apie 1900 lt. na mes nuolaida gavome ax.gif
Uzsakinejome IRIS, ermitaze jeigu su didmeninko kortele 100 lt pigiau.
Atveze per kelias dienas. Bet dar ji ne pas mus vonios kambary, o parduotuvej.
Siaip dar girdejau geru atsiliepimu apie akrilines RAVAK vonias Rosa. www.ravak.lt, bet mes nusprendem akmens mases imt.
tikiuosi padejau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 10, 17:34)
mes taip pat ruosiames remontuoti vonia.....taigi ieskau kampines vonios.....,o kaip jums ta firma cersanit?ka tureciau zinoti renkantis vonia?kodel daug kas nepataria pirkti vonios su masazais? g.gif
pigios su masazais tai as kazkaip nedrisciau pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 10 vasario 2007 - 17:57