Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(Mameluke @ 2007 03 19, 01:51)
Ir mane domina, kaip ta vazelę pasidaryti. Vonia tiesiog  thumbup.gif . Mes patys tai turbut nesirysim darytis.


ne taip ir sudetinga ja pasidayti, as tai turejau tokio modelio plasmasini buteli nuo vandens, poto apsukau ji kitkiniu sniuru kad galetu prikibti cerozito kose, ir visa ji aptepiau palaukiau 2 dienas kol sustings ir jau klijavau tuo paciu cerositu tas suskaldytas plyteles ( visa tai dariau su tuo tamsiu sienu cerozitu) poto tarpukus pasidariusi skystai sviesaus tarpuku cerozito priglaisciau. vat ir rezultatas bigsmile.gif beje dugnas irgi is plyteles, forma truputi paslifavau kad panasiau ovalo formos gautusi. na jei kas neaisku klauskit pasistengsiu paaiskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 21, 17:36)
ne taip ir sudetinga ja pasidayti, as tai turejau tokio modelio plasmasini buteli nuo vandens, poto apsukau ji kitkiniu sniuru kad galetu prikibti cerozito kose, ir visa ji aptepiau palaukiau 2 dienas kol sustings ir jau klijavau tuo paciu cerositu tas suskaldytas plyteles ( visa tai dariau su tuo tamsiu sienu cerozitu) poto tarpukus pasidariusi skystai sviesaus tarpuku cerozito priglaisciau. vat ir rezultatas  bigsmile.gif beje dugnas irgi is plyteles, forma truputi paslifavau kad panasiau ovalo formos gautusi. na jei kas neaisku klauskit pasistengsiu paaiskinti smile.gif

Fantastika thumbup.gif va kur galima panaudoti likucius ir tureti vienetine detale,tik kaip tu tas plytkas susmulkinai?
Atsakyti
sveiki wink.gif
perskaiciau VISA tema karsta.gif Buvo labai graziu voniu (ypac ta zalia ir loliutes vonia).
siuo metu man irgi aktualiausia tema: plyteles ir ju isdestymas (dizainas)
Intensyviai ieskau geriausiu sprendimu....
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 03 23, 18:32)
sveiki wink.gif
perskaiciau VISA tema  karsta.gif  Buvo labai graziu voniu (ypac ta zalia ir loliutes vonia).
siuo metu man irgi aktualiausia tema: plyteles ir ju isdestymas (dizainas)
Intensyviai ieskau geriausiu sprendimu....

Sveika smile.gif . Ir aš ieškau gražių pavyzdėlių ir bandau dėlioti plyteles. Parduotuvėje išsirinkau plyteles, gamintojo tinklalapyje radau tų plytelių vaizdus, iš jų padariau JPG failus, ir juos sudedu į Excel. Gana patogu, tik trimačio vaizdo trūksta doh.gif . Gal kas žino geresnių priemonių? Bet jau kirba mintis paieškoti mažesnių plytelių, nes iš didelių mažoje erdvėje sunku padaryti gražų raštą verysad.gif.
Atsakyti
pataisysiu ne loliutes o lioliukes smile.gif. Bet aciu uz komplimentus ir pagyrimus. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu paklausti tų, kurios turi Ravak vonią RosaII - kokio dydžio ją rinktis, kad suaugęs žmogus galėtų pilnai atsigulti? Ar užtektų 150*105 cm?
Nes apie Rosa rašo, kad 150 cm ilgio vonia savo vidine erdve atitinka klasikinę stačiakampę 180*85 cm dydžio vonią.. g.gif
Ar tai tiesa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(conviva @ 2007 03 26, 15:18)
Sveikos  4u.gif
Noriu paklausti tų, kurios turi Ravak vonią RosaII - kokio dydžio ją rinktis, kad suaugęs žmogus galėtų pilnai atsigulti? Ar užtektų 150*105 cm?
Nes apie Rosa rašo, kad 150 cm ilgio vonia savo vidine erdve atitinka klasikinę stačiakampę 180*85 cm dydžio vonią..  g.gif
Ar tai tiesa? ax.gif


va ir mane tas labai labai domina ax.gif

nagi mergaites, matuokit savo vonias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 03 26, 18:19)
va ir mane tas labai labai domina  ax.gif

nagi mergaites, matuokit savo vonias  bigsmile.gif

mano drauge turi rosa ta didesne tai sake jai per didele daug vandens reikia .ji man patare pirkti ta mazesne.....
Atsakyti
noriu paklausti Jūsų nuomonės.
Jeigu sienų aukštis viso labo tik 205 cm. ir pasirinkus panašaus stiliaus plyteles, ar verta dėti per visą sieną tuos du horizontalius akcentus, ar vis gi apsiriboti vienu ?

user posted image

Ar žemom patalpom rinktis didesnes, ar mazenes plyteles ?
Atsakyti
Deciau viena juosta ir plyteles didesnes, apversto staciakampio formos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 03 27, 11:46)
noriu paklausti Jūsų nuomonės.
Jeigu sienų aukštis viso labo tik 205 cm. ir pasirinkus panašaus stiliaus plyteles, ar verta dėti per visą sieną tuos du horizontalius akcentus, ar vis gi apsiriboti vienu ?

Ar žemom patalpom rinktis didesnes, ar mazenes plyteles ?

Dėčiau vieną juostą ir tik mažesnes plyteles - didelės dar labiau sumažins patalpą unsure.gif Nors žiūrint kokio dydžio tau yra didelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2007 03 27, 10:51)
Deciau viena juosta ir plyteles didesnes, apversto staciakampio formos ax.gif


Ačiū 4u.gif
Čia ta prasme horizontaliai ?
Papildyta:
QUOTE(Slapux @ 2007 03 27, 10:55)
Dėčiau vieną juostą ir tik mažesnes plyteles - didelės dar labiau sumažins patalpą  unsure.gif Nors žiūrint kokio dydžio tau yra didelės  g.gif



vienos yra 31,6x45, o kitos 25x36,5
Atsakyti