Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(pagrandukasss @ 2007 04 02, 14:01)
virsuj dar yra ir zalios  lotuliukas.gif tik nesimato.o man butent del vonios gaila buta pardavineti  doh.gif skonio reikalas  drinks_cheers.gif

Nu jei dar ir zalios yra - tai jau tikra misraine, nes ir be jos margumynas - ir spalvu daugybe ir dar plyteles ivairiais budais sudetos. Nusipirkus toki buta - vonia be gailescio griauciau. Tikrai - skonio reiklas...
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 04 02, 13:24)
Nu kaip čia pasakius dėl tų dizainerių  g.gif Gyvens tai žmonės bute, o ne dizaineriai. Tai svarbu, kad patiems žmonėms jų sukurtuose namuose būtų gerai.

thumbup.gif pritariu
Atsakyti
as tai nesuprantu tu standartu, madinga nemadinga.. nu jezau.. pasidarysi kaip dabar madinga, tai po poros metu jau bus nebemadinga.. ir ka tada? keisit viska? nu nsamone.. kiekvienas darosi taip, kaip jam grazu, o ne taip kaip kazkoki dizaineriai sugalvoja.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 04 02, 15:24)
Nu kaip čia pasakius dėl tų dizainerių  g.gif Gyvens tai žmonės bute, o ne dizaineriai. Tai svarbu, kad patiems žmonėms jų sukurtuose namuose būtų gerai. Pavyzdžiui aš, pabendravus su dizaineriu, nusprendžiau, kad man jo tikrai nereikia  schmoll.gif Ten kur man reikėjo rasti sprendimus - dizaineris nieko nesugalvojo. O ten kur mano manymu viskas buvo gerai, primygtinai siūlė griaut sieną, neva tam, kad šviesos daugiau patektų (paprastai namo grįžtu tik pernakvoti, tai man "labai aktuali" ta šviesa  doh.gif ) doh.gif Man nepatinka tai, kad be konkrečių argumentų jie primygtinai reikalauja daryti nemenkus pinigus kainuojančius sprendimus, jiems tai žmonių pinigų negaila, o iš tikro tai naudos jokios. Man mostelėjo ranka kur turėtų laiptai būti, o kad ten jų padaryti neįmanoma, net nepastebėjo. Ai ir dar ten buvo visokių niuansų, vienu žodžiu jei pats žmogus nežinos ko nori, tai joks dizaineris jam nepagelbės  blush2.gif


tai visokių tų dizainerių būna-tau pasitaikė nelabai darbštus jaunuolis biggrin.gif
turbūt kokių 20 objektų pasiėmes vienu metu, ir projektuoja viską kaip papuola.
iš savo darbo patirties galiu pasakyt kad tai mažuma- šiaip negabūs arba dirba pigiai ir su daug objektų.


o dėl tezės :"jei pats žmogus nežinos ko nori, tai joks dizaineris jam nepagelbės "
nesutikciau- visu pirma nebuna jau taip kad užsakovas jau taip nieko nežino smile.gif
visu antra tai jau toks dizainerio darbas- jis turi bent kokiem 10metų į priekį sukurt jaukų ir patogų interjerą.tuo pačiu ir likvidų-t.y. kad jei butą/namą pardavinėsi interjeras bent dalinai atsipirktu,o ne ,kaip kai kuriais atvejais, net sumažintu būsto kainą iki apdailos.
interejo irengimas ,kad ir kaip žiurėsi, tai dižiulė investicija, (nors ir neorentuota į pelną),o daryt ją pavarčius kelis populiarius žurnalus-labai abejotinas sprendimas.
Papildyta:
QUOTE(Jurgitar @ 2007 04 02, 18:31)


pritarkit, pritarkit mergaitės biggrin.gif

jei zmogus nezino kad galima padaryt geriau-tai jam ir gerai viskas

beto sutikes nemažai žmonių kurie patys daresi o po metų kekėsi.

post scriptum:

jei ka tai mano spec tapyba o ne dizainas,tai labai nemuškit blink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekor: 02 balandžio 2007 - 16:38
Man tai atrodo, kad žmogus turi būti visai be fantazijos, kad jam reikia, kad kažkas kitas jo namus kurtu. O dizaineris, o gal tiksliau architektas reikalingas, kai reikalingi sprendimai, kuriuos įgyvendinti gali padėti tik profesionalas.
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 04 02, 11:22)
idesiu savo vonios "gabaliuka"  ax.gif

Nerodo man nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2007 04 02, 19:40)
Nerodo man nieko  verysad.gif

tai jau isjame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2007 04 02, 09:09)
Dera abu variantai rinkis kas tau mieliau  mirksiukas.gif

Ačiū! Man irgi atrodo, kad žalia su oranžine dera, tik mano vyras vis abejoja biggrin.gif
QUOTE(Aga @ 2007 04 02, 14:11)
Man tie derinukai tinka tarpusavyje, bet tokie jau be dvasios... Noris ryškiau.

Ar čia apie mano derinukus? blush2.gif Man atrodo, kad ryškiau būtų, jei derinti su balta, o ne gelsva (tiksliau smėline) spalva, nes didesnis kontrastas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 04 02, 20:06)
tai jau isjame  mirksiukas.gif

tai kad neisemiau g.gif keliau is fotki.gal ka ne taip padariau g.gif
pabandysiu dar ikelt mirksiukas.gif kritikuokit i sveikata tongue.gif

http://images24.fotk....jpg?1175499513

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagrandukasss: 03 balandžio 2007 - 08:03
QUOTE(Christin @ 2007 03 18, 10:29)
dekui, bet noriu rimtesniu. Sita puslapiuka zinojau, bet ten tik is vieno kampo gali projektuoti. Man reiktu rimtesniu projektavimo programu ax.gif



truputi platesne programele tik man letokai dirba
http://mojalazienka.kolo.com.pl/
Atsakyti
Gal turit nuotrauku ar ideju,
kaip pakabinti uzuolaidas kampinei voniai, jeigu nedaroma sienele? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(conviva @ 2007 03 30, 16:33)
Kokį var. rinktumėtės jūs ir kodėl?..  ax.gif  g.gif



As irgi uz antra varianta thumbup.gif Taip tiesiog geriau mano manymu smile.gif
Atsakyti