Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

QUOTE(BooMe @ 2006 04 15, 22:59)
Nuo 35nestumo savaites prasidejo NEREALUS nugaros skausmai  doh.gif  skauda ir sedint ir gulint ir vaikstant  verysad.gif  siek tiek padeda nesciuju dirzas bet ne per daugiausiai, reiks pabandyt silta pusle pries miega ant nugaros uzsidet  g.gif

na gal kaip nors istversim jau nebedaug liko  wub.gif

Prisimenu ir as kentejau nugaros skausmus nescia. Be perstojo ksaudejo 3 paras ir niekuo ligoninej negalejo padeti. Suleido i uzpakali Nospos, nuo kurios dar ir uzpakali keleta savaiciu skaudejo doh.gif Padejo tik lovos pakeitimas - buvusi buvo gana minksta, o pakeitem i kieta ir viskas susitvarke. ax.gif
Atsakyti
kai ilgiau pavaikstau jauciu kad truputuka skauda nugara doh.gif
Atsakyti
Man ant kietos kedes sedint ar nepatogiai kazkur isitaisius maudzia nugara, bet kolkas labai svelniai.
Atsakyti
Man irgi pradėjo skaudėti nugarą. Man skauda ne ties juosmeniu, o po kaire mentim, vakarais skausmas nueina net iki šonkaulių. Ar čia iš vidaus užsispaudžia kas, ar čia suputė mane? g.gif Paguliu - praeina, o po to vėl tas pats. Negi likusį laiką negalėsiu išsiversti be lovos? doh.gif
Atsakyti
O as kaip tik guleti negaliu, dar labiau skauda nugaryte. Naktimis kai tik verciuosi ant kito sono, tai su puksejimais is skausmo. verysad.gif
Atsakyti
Ir man daugiau pavaiksciojus ar pastovejus nugaryte maudzia. Galvoju, gal diras ir padetu, bet pasiziurejau eurovaistineje, kad tokios gumines juosteles tikrai neverta uz 30-40 lt pirkti. Paprasciausia pleti guma aptraukta trikotazu. g.gif
Atsakyti
na as irgi turiu problemele su nugara,taciau gydytoja sake kad turiu ilsetis ir nepersistengt su darbais.be to dar ir dirza siule nusipirkt.
Atsakyti
Nugara pradėjo skaudėti nuo 30sav. nestuke.gif tai jau maudže tai atsiguli lygiai pamasažuoja vyras kai yra šalia o ir diržą nešioju nelabai padeda
Atsakyti
man kartais kai ilgiau pabunu vienoi padeti pradeda ir skaudenti g.gif bet va uzvakar vaiksciojau parduotuvei tei nugaros pusei taip suskaudo atrode panasei kaip sutrauktu raumeni tai net is vietos negalejau pajudet keleta sekundziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2004 08 18, 09:22)
kiek zinau labai padeda baseines tokias problemas iveikti.
Man su antru maziuku irgi labai nugara skaudejo bet gelbejausi masaziukais.
Dabar galvoju apie baseina wink.gif

Baseinas thumbup.gif Kadangi su pirmuoju nestumu priaugau net 26 kg., tai staigus svorio augimas labai anksti pradejo varginti nugara. Skaudedavo ir sedint, ir stovint, ir gulint. Turedavau daznai keisti padeti. O baseinas budavo tikra atgaiva mano kunui: ir nugarai, ir kojoms ax.gif
Dabar (28 sav. nestumo) svorio priaugau maziau, tad ir nugara skauda maziau, bet vis delto vargina doh.gif
Beje, nugara skauda dazniau toms, kuriu stuburas yra pakrypes (o tokiu dauguma).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 05 gegužės 2006 - 12:32
Ir mane jau pradeda varginti nugaryte karsta.gif net namucius tvarkyt darosi sudetinga cool.gif darausi kompresiukus, atrodo, kiek palengvina, bet jei ka bandau nuveikt - ir vel tas pats... doh.gif
Atsakyti
Visą nėštumą ir net per gimdymą nežinojau kas tas yra "nugaros skausmas" ax.gif Nors ir svorio nemažai buvai priaugus ir lanksčiausi ir sėdėjau.
Bet po gimdymo, tai atsigriebiau su kaupu blink.gif
Tik pabūk biški susilenkus ir kelias paras nugarą skauda doh.gif

Galiu pasakyt (jei skausmas panašus), kad man labai padeda masažai ir kontrastinis dušas thumbup.gif thumbup.gif Ir dar miegojimas ant nugaros ant kieto pagrindo ax.gif Bet jums turbūt taip neina miegot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvaki: 05 gegužės 2006 - 21:32