Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

Dekui,dekui uz patarima.Butinai juo pasinaudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Suskausta ir man nugaryte verysad.gif tada prasau vyro masazo, arba einu i silta vone paguleti, man tai padeda.
Atsakyti
Nugara irgi mano silpnoji vieta, dar ne nėščia skųsdavausi skausmais, o dabar visai doh.gif Tai ortopediniam nusipirkau spec. diržą, bet jį užsidedu kai dirbu ar kur išeinu, nes sėdėt su juo man nepatogu, spaudžia pilvo apačią o ir mažiukas tuomet labai spurda. O vakarais vyras padaro masažiuką, pašildau ir pasitepu jau ekstra atvejais fastum geliu.
Na tenka kentėt, juk mūsų laikysena pasikeičia, nugara didesnę apkrovą gauna. Nieko nepadarysi, reikia tik laukt kol pagimdysim smile.gif
Atsakyti
nugaros kausmas man didžiausias košmaras neštumo metu doh.gif
net kai guliu man ja skauda
Atsakyti
Nors man tik 14 savaičių, bet jau prasidėjo skausmai nugaros srity. Dar ir prieš nėštumą aš juos turėjau blush2.gif . Tik nežinau ką vartoti. Dabar tai padeda masažai, o vėliau turbūt ir tepaliukus reiks pradėt naudoti ekstra atvejais.
Atsakyti
QUOTE(Kagnella @ 2006 12 19, 23:29)
Nors man tik 14 savaičių, bet jau prasidėjo skausmai nugaros srity. Dar ir prieš nėštumą aš juos turėjau blush2.gif . Tik nežinau ką vartoti. Dabar tai padeda masažai, o vėliau turbūt ir tepaliukus reiks pradėt naudoti ekstra atvejais.

As tai kentedavau. Bet butinai pasiteirauk ar galima tokius tepaliukus naudoti nestuke.gif
Atsakyti
Man irgi jau prasideda šitas "malonumas" dry.gif Bet diržo kažkaip neskubu pirkt, prisiskaičiau čia, kad jie nepatogūs...ypač sėdint, o mano darbas sėdimas...
Atsakyti
Man dar 11-ta sav.tik,o jau skauda,ypac nakti.Su pirmu vaikeliu irgi visada skaudejo,ir per gimdyma saremiai buvo tik zemai nugaroj.Kazkokia "nugarine"esu:))
Atsakyti
Paaiškinkit kas nors man neišmanėlei, kaip jūs atskiriate nugaros skausmo pobūdį. Man gydytoja yra griežtai prisakiusi, kad jei skaudės nugarą, iškart važiuoti į ligoninę, nes tai gali reikšti priešlaikinį gimdymą. Ir apskritai, sąrėmiams prasidėjus, skausmai pirmiausiai pasireiškia nugaroje. Bet čia, žiūriu, pilna būsimų mamyčių, kurios nuolat gyvena su nugaros skausmais. Matyt, jums visoms tie skausmai "kitokie", nei tie pavojingieji, bet kaip atskirti? g.gif
Atsakyti
na ir man labai jau skauda nugaryte blush2.gif net verkti norisi kartais verysad.gif doh.gif dirzas gerai, bet man jis tik pilvuza prilaiko, nesijaucia tempimo jokio. Man nugaryte skauda pasedejus, ty sedeti galiu max 15 min doh.gif zodziu negaliu visai sedet doh.gif gal dar kam taip darosi?? blush2.gif
Atsakyti
as labai bijau tu nugaros skausmu, nes ir pries nestuke.gif turejau juosmens skausmus. pradejau sportuoti, gal pades ju ishvengti?
Atsakyti
QUOTE(tanitausa @ 2007 01 25, 02:45)
as labai bijau tu nugaros skausmu, nes ir pries  nestuke.gif  turejau juosmens skausmus. pradejau sportuoti, gal pades ju ishvengti?

zinau, kad baseinas labai padeda, taciau negalejau i ji eiti nes prieslaikinio tikimybe buvo, o dabar jau kaip ir per velu pradeti... ax.gif
Atsakyti