Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

o kaukazoliu tepalo nebandete g.gif
Atsakyti
Kažkaip nesinori tų vaistų jokių naudoti pagal galimybes. Man su antru taip pat tik 15 savaičių, o nugarą skauda oi oi. Tik truputuka daugiau ka nors paveikiu (o tas daugiau jau ir pietų pagaminimas) ir surakina beveik, net pajudėti sunku ir subinkaulį irgi nenormaliai skauda. Oi kazi kas čia dar laukia....
Atsakyti
Sveikos! smile.gif
Esu nėščia 6 mėn. Dėl nugaros skausmų kreipiausi į reabilitacijos kliniką Gemma konsultacijai. Ten paskyrė masažus ir mankštą vandeny. Lankau - jaučiu pagerėjimą bigsmile.gif Be to, užsiregistravau į paskaitą Nėščia moteris ir baimė doh.gif Nes ko tik dabar neprisigalvoju.... Bijau skausmo, kad gimdymio metu nebūtų traumų... bijau, kad busiu vyrui nepatraukli verysad.gif Ar jums taip nebūna?
Nueisiu į paskaitą, gal apsiraminsiu... unsure.gif
Jei domina, žiūrėkit čia http://www.gemma.lt/...ciame_seminarus
Atsakyti
Man nugaros skausmai prasidejo, kai laukiausi antrojo vaikelio, taip kamavausi iki pat tol, kol pagimdziau, paskui vel stojo i savas vezes viskas. O dabar vel tas pats, nors dar nestumas ir nera didelis, taciau nugara skauda ziauriai tiesiog, ypatingai, jei kazka daugiau pasidarbuoju, ar ilgiau pavaikstau mieste ir pan. Ipatingai skausmas isryskeja vakare, oi, tada buna sunku labai. Taciau kenciu dantis sukandus, zinau ir tikiuosi, kad po gimdymo vel viskas praeis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal reiktu pabandyt B grupes kokiu preparatu panaudoti g.gif ,Milgama yra toks kompleksas,kuris padeda nugaros skausmui malsinti,raumenu skausmui wink.gif
Atsakyti
Kaip skaiciau kazkur - nugaros skausmas nestumo metu kankina kiekviena moteri verysad.gif Reikia tiesiog daugiau guleti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2009 06 04, 20:43)
Kaip skaiciau kazkur - nugaros skausmas nestumo metu kankina kiekviena moteri  verysad.gif Reikia tiesiog daugiau guleti  unsure.gif


gali gulet, negulejus... man su pirmaja nuo kokiu 2men buvo nerealus nugaros skausmai, kurie perejo i kaire koja. budavo einu, duoda skausmas i koja, tai net suaikcioju. gydytoja stebejosi, kaip taip anksti skausmas isryskejo, nes tokioje stadijoje dar nieko neturetu spausti. taip kankinausi visa nestuma. tiesa pasakius, taip skausmai uzeidavo, gal kol vaikui sukako metukai, nors po gimdymo ir i mankstas ejau, ir elekros srovem gyde. dabar laukiuosi antro, tai labai bijau, kad vel nebutu tas pats.
Atsakyti
Man su pirmu irgi anksti pradejo nugara skaudeti. Nors man iki nestumo su nugara nekas buvo. kai su pirmu vaiksciojau tai daktarai net demesio nekreipe i mano pasakymus, kad nugara skauda. O skaudejo gan stipriai ir nuo kokios 10sav. O va dabar tai isvis suriete anksti nuo 8sav. Bet jau taip suriete, kad nei guleti nei stoveti nei vaikscioti negaliu, viska darau per didelius skausmus. O dar ir Eimantas rankinis mamyciukas pasidares.
Atsakyti
Mane irgi kankina nugaros skausmai. Iki nėštumo taip par jau 10 metų jaučiau šį "malonų" jausmą, nes turiu rimtų problemų su nugara. Gydytojai iš anksto perspėjo, kad lauktis man nepataria dėl tikrai labai rimtų skausmų, tai aš ir susitaikiau su tuo. Tiesa, man skausmas padidėja dar ir nuo kiekvieno priaugto kilogramo. Aš jokių vaistų nevartoju skausmui slopinti. Kadangi anksčiau vartodavau labai stiprius (narkotinius) vaistus, tai mano organizmas labai greitai priprasdavo ir reikėdavo stipresnių. Taigi, 12 - oje klasėje tiesiog sugalvojau mesti visus vaistus nuo skausmo. Taip gyvenu ir iki šiol. Prie skausmo priprantama. Laikykitės, kurioms skauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2009 06 04, 19:43)
Kaip skaiciau kazkur - nugaros skausmas nestumo metu kankina kiekviena moteri  verysad.gif Reikia tiesiog daugiau guleti  unsure.gif

Ne tik nestumo metu, bet ir po jo blink.gif Man nuo nestuke.gif jau 7men praejo, o nugaros skausmai ziaurus doh.gif nezinau ar cia nuo epiduros, ar nuo nesiojimo vaikelio ar viskas kartu, bet be masazu jau niekaip negaliu verysad.gif ir pastoveti iseina gal kokias 10min ir psio skausmas veriantis blink.gif Saugokit nugaras mirksiukas.gif
Atsakyti
O mane nuo nugaros skausmo isgelbejo Regimantas Zitkauskas. Keliau vyresneli kazkaip nepatogiai paemusi ir, galima sakyti, surakino. Vos galejau pasijudinti, bet po poros apsilankymu pas ji kur kas pagerejo, o dar po keletos dienu jau kaip ir it niekur nieko. Jisai kazkaip slankstelius i vietas sudeliojo arba tiksliau, kaip jis sake, parode jiems krypti sugrizti i savo vietas. Zodziu, jeigu ka istiks tokia beda, tikrai rekomenduoju i ji kreiptis, nes kitaip gi baisu - nei kokiu vaistu nuo skausmo galima, nei kazkokiu rimtesniu proceduru.
Atsakyti
O vaistu nuo nugaros skausmu yra,
Man daktare patare nusipirkti žvakutes "Diclofenac" jas galima vartoti iki 32sav. aišku neviršijant leistinos normos.
Aišku stengiuosi nevartoti arba kuo mažiau, tačiau kai skausmai tampa nežmoniški, tada tikrai gelbsti.
Atsakyti