Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

Apie 11 nėštumo savaitę ir man "surakino" juosmenį, skausmas išplito į dešinę koją. Kreipiausi į neurologą - įtaria išvaržą, bet dabar išsamių tyrimų atlikti negalima... Dvi savaites pragulėjau namie, dabar jau ėmiau daugiau judėti, bet dar koją gana stipriai skauda... Tik nugarą jau ištiesti galiu, nebereikia susilenkus vaikščioti doh.gif Tiesa, man buvo (ir yra) skirtas homeopatinis gydymas (injekcijos į raumenis, traumeel tabletės, traumeel tepalas). Mažyliukui kol kas viskas gerai, mums dabar jau beveik 16 sav. smile.gif
Atsakyti
Negi nieko nekamuoja nugaros skausmai, kad forumas toks apmiręs?
Man 19-ta savaitė, bet nugarytę jau maudžia kokias porą savaitėlių verysad.gif Darbas sėdimas, tai niekaip nerandu patogios padėties atsisėst g.gif Bet jau atradau, kad reikia daugiau pajudėti, ilgai sėdėt negalima, nes dar blogiau, o kai šiek tiek prasivaikštai, lyg ir pagerėja, bent laikinai unsure.gif
Atsakyti
Skauda ir man. Bet todel kad ji pas mne silpna, o gydytojas dar sake, kad gali buti bedu su stuburu g.gif
Rekomendavo baseina, bent jau karta i savaite. O mano darbas irgi sedimas, irgi stengiuosi daugiau judeti...
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2011 09 14, 15:06)
Apie 11 nėštumo savaitę ir man "surakino" juosmenį, skausmas išplito į dešinę koją. Kreipiausi į neurologą - įtaria išvaržą, bet dabar išsamių tyrimų atlikti negalima... Dvi savaites pragulėjau namie, dabar jau ėmiau daugiau judėti, bet dar koją gana stipriai skauda... Tik nugarą jau ištiesti galiu, nebereikia susilenkus vaikščioti doh.gif  Tiesa, man buvo (ir yra) skirtas homeopatinis gydymas (injekcijos į raumenis,  traumeel tabletės, traumeel tepalas). Mažyliukui kol kas viskas gerai, mums dabar jau beveik 16 sav.  smile.gif


Turejau problemu su stuburu dar pries pirma nestuma. Krizes metu gelbejo 3-5 seansai masazo, paskui apie puse metu galima ramiai gyventi. Nesciai nugaros apacios, juosmens masazot negalima.., taigi buvo nesaldu.Ir per pirma nestuma ir dabar man buna 3-4 sunkiausios savaites. Ziauriai skaudejo nugaros apacia, stiprus skausmas muse i dubens kaula ir nusileisdavo i apacia desine koja. Darbas sedimas, taigi po +-12 valandu darbe, grizdavau slubodama. Ka dariau??? O gi nieko, masazu negalima, vaistu negalima.. Tik prasaubendradarbiu nelekti prie printerio, kai ka nors atspausinu, ivirtuvele vandens tapinu pati, nes jau pradejo tinti kojos. Skausmas kaip staigiai prasidejo, taip ir praejo,, truputi maudzia kartai, bet cia jau baikos. Kantrybes mamytes, visos zinome, del ko kenciam 4u.gif
Atsakyti
o man skauda kai ilgiau pavaikstau ar padirbu, taigi tenka daug ilsetis ir augint svori tuo paciu verysad.gif
Atsakyti
jei saziningai praktikuoju joga,bent 2 kartus per savaite,tai skausmai nekankina,ir rankos maziau tirpsta,o kojos netirpsta visai.Beje joga man parekomendavo neurologe,kai jau vos paejau,itare net issitine skleroze,bet pasirodo stuburas labai jau pagriuves doh.gif aisku neissigydysi to stuburo nei pratimais,nei vaistais,bet man labai jau daug,kad neskauda thumbup.gif
Atsakyti
man ir skauda, ypac kai pavargstu labiau... verysad.gif kartais taip stipriai kad verkt noris, tikiuos po nestumo praeis unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, turiu stuburo isvarza, tai nestumai, o ypac paskutiniai menesiai buna ne itin saldus. skausmas pereina ir i koja kartais. kai nesilaukiu vaikstau i kineziterapines mankstas, o kai jau [pilvukas nemazas, padeda klupejimas keturiomis, tada labai gerai atsiplaiduoja nugara. paskaiciau, kad kai kuriom mamytem joga padeda, gal reiks pabandyti g.gif . sekmes visoms, saugokit save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alicee @ 2012 01 04, 10:09)
sveikos mamytes, turiu stuburo isvarza, tai nestumai, o ypac paskutiniai menesiai buna ne itin saldus. skausmas pereina ir i koja kartais. kai nesilaukiu vaikstau i kineziterapines mankstas, o kai jau [pilvukas nemazas, padeda klupejimas keturiomis, tada labai gerai atsiplaiduoja nugara. paskaiciau, kad kai kuriom mamytem joga padeda, gal reiks pabandyti  g.gif . sekmes visoms, saugokit save  4u.gif


taip yra speciali joga nestukem,labai nugarai gerai,ir siaip joga stuburui sveika thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane pilvo dar nera, bet nugara skauda, maudzia kosmaras doh.gif nupirko drauge vysniu kauliuku pagalve nugarai tai iskarto geriau kai pasildyta padedu po nugara :|)
Atsakyti
man nugara visada skauda,o dar kai koja ar rankas atjungia,tai nera ka daryt,o vat joga labai padeda,aisku reik prisiverst,nes turi pastoviai uzsiimt,nebuna taip,kad metus eini,ir jau niekad neskauda verysad.gif jei 2 kart i savaite nepatingiu,tai gyvenu be skausmo ir visu kuno vietu tirpimo,o jei patingiu pati kalta blush2.gif jei dar ir nera pilvuko,galima vistiek nestukiu joga pradet,nes kai jis atsiras tikrai kentes nugarele,pakui galima namie asanas kelias nugarai daryt,pasitarus su mokytojais,kai truksta laiko thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat labai sausejo nugara, uztekdavo valanda pasivaikscioti ir jau is lovos neislipdavau doh.gif , tai nusipirkau nesciuju dirza, dabar ir i miesta iseinu pasivaikscioti ax.gif ,nebesijauciu kaip invalide, tikiuosi,kad jis bus naudingas iki pat pabaigos smile.gif
Atsakyti