Įkraunama...
Įkraunama...

Nugaros skausmai

Sveikos besilaikiancios!

Kuo maziau sedeti, kuo daugiau judeti, ir ant sono paguleti!
Atsakyti
Tai kad kai kuriais atvejais daug judėti negalima. Ypač tada, kai būna gulimas rėžimas. Ačiū Dievui tai jau praeityje. nestuke.gif
Atsakyti
Man skaudedavo nugara visa trecia trimestra. Ypac ilgiau pasedejus. Vaistu nenaudojau. Padedavo trumpi poguliai arba kai palaikydavau pilva is apacios- tai dirzo darbas, bet jis matyt, didelio pilvo nenulaike:mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsu: 08 vasario 2005 - 12:03
Reikia uzsideti dienomis nesciuju dirza, tegu vyras padaro masaza, miegot ant kairiojo sono
Atsakyti
Nius mano pilvukui dar mazokai laiko, jo dar net nesimato ir svorio gi nepriaugau dar manau, bet nugaros apacia uzeina skaudet. Pvz. kartais negaliu pasilenkus (kokiu 45 laipsiu kampu pasilenkiu ir jau skauda) pabut ne trupucio, arba kai staigiai atsistoju is sedimos padetes taip suskausta, kad tik ujujuj teispaudziu smile.gif Kaip manote, tai normalu?
Atsakyti
Man taip pat skaudėdavo,net indu negalėjau plauti išplaunu du ir vyras turi dabaigti.Ir pilvelio beveik nesimatė,kentėjau kentėjau ir nusprendžiau dirža nusipirkti.Su diržu baigėsi visi skausmai mirksiukas.gif O dabar tik negaliu ant dešinio šono gulėti,nes pradeda mausti.
Atsakyti
Nugaros skausmas nėštumo metu yra dažnas reiškinys - keičiasi svorio centras, didėja krūvis nugaros, kojų, sėdmenų raumenims. Nugarą galima sustiprinti specialiais pratimais baseine bei sausumoje. Šiai nėščiosios kūno daliai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Nėštumo pabaiga tikrai negali garantuoti, kad skausmo nebejausite - po gimdymo staiga pasikeitęs svorio centras dar labiau "apkrauna" nugaros, stuburo raumenis sad.gif . Tai plačiai visam pasaulyje diskutuojama tema g.gif . Vienas (gal net ir vienintelis) būdas to išvengti - nuolatinis nugaros raumenų stiprinimas nėštumo metu nestuke.gif.
Tačiau jei svorio prieauglis nėra didelis ir nugaros skausmai kankina, reikėtų žiūrėti ar tai nėra gresiančio persileidimo ar priešlaikinio gimdymo požymiai.
Nėščiosios diržas neleidžia judėti pilveliui tokia amplitude, kaip be jo, taigi stabilesnė jo būklė labai palengvina vaikščiojimą. Be to teko matyti nėščiąsias avinčias avalynę ant aukštoko kulno unsure.gif . Šito reikėtų vengti - dėl mažiau stabilios laikysenos labiau įsitempia raumenys ir dar labiau netikėtai (apsiavus aukštakulnius) pakinta svorio centras.
Atsakyti
Mankstele ant kamuolio yra thumbup.gif dalykas. As turedama truputi iskrypusi stubura maniau, kad nestumo metu kauksiu, nes ir siaip zinojau kas yra nugaros skausmas. Bet kai jau emiausi tos nugaros stiprinimo mankstelem, dabar tik karteliais vakarais pamaudzia, bet vonios pagulejus ir vyro prisiprasius masaziuko wub.gif viskas buna kuo puikiausiai:)

Tiesa, as dar slidineju - ne kalnu slidem, bet begimo. Irgi liuks, tik reikia pulsa savo ir siaip savijauta sekti, kad kruvio nepadidint.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2005 02 23, 14:01)
Nius mano pilvukui dar mazokai laiko, jo dar net nesimato ir svorio gi nepriaugau dar manau, bet nugaros apacia uzeina skaudet. Pvz. kartais negaliu pasilenkus (kokiu 45 laipsiu kampu pasilenkiu ir jau skauda) pabut ne trupucio, arba kai staigiai atsistoju is sedimos padetes taip suskausta, kad tik ujujuj teispaudziu smile.gif Kaip manote, tai normalu?

Sveikutes, na mas irgi nedaug laiko pilvukas dar toks palyginus miniatiurinis, bet nugara skauda jau seniai, kiti galvoja kad apsimetineju juk pilvo dar nera, o as pasedziu ilgiau ir is proto galiu iseit. Na o kartais taip suskausta na nemoku pasakyt atrodo kad kaulai susirakino. Pas gydytoja buvau nieko blogo nemate, nors apie nugaros skausmus ir neminejau. Na nezinau kodel man cia taip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguce @ 2005 03 01, 08:50)
Mankstele ant kamuolio yra  thumbup.gif dalykas.


Pritariu, kartais tik pasėdėti ant jo užtenka ir skausmas pamažu atlėgsta.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 02 23, 22:22)
Man taip pat skaudėdavo,net indu negalėjau plauti išplaunu du ir vyras turi dabaigti.Ir pilvelio beveik nesimatė,kentėjau kentėjau ir nusprendžiau dirža nusipirkti.Su diržu baigėsi visi skausmai mirksiukas.gif O dabar tik negaliu ant dešinio šono gulėti,nes pradeda mausti.



O man dirzas nepadeda...
Tiesa, man irgi desini sona skauda, kai ant jo uzsigulu... Gimdymo namuose sake, kad nestukei reikia miegoti ant kairiojo sono, nes, lyg kairiajame yra kazkokia svarbi kraujagysle, kuri maitina placenta... Ar kaip ten...

O jau kaip ne kas man buna rytais atsikelus... Jei tik atsisedu ryte, tai paskui negaliu ant savo koju pastoveti... Viena karta, aciu dievui, vyras mane spejo sugauti, tai nenuvirtau... A le, nei trupucio negaliu atsistoti ant desines kojos...
Atsakyti
Nu va, mums jau 31 savaite, o nakti visai miegot nebegaliu smile.gif, nu taip skauda nugara.... blink.gif , pasidedu ir pagalve tarp koju, taciau rezultato ner...., gal cia kalta mano skolioze? g.gif
Labai tikiuosi, kad praeis, kitaip laukia ilgos nemigo naktys....
Atsakyti