Įkraunama...
Įkraunama...

Galanterijos taisyklos

Noriu isideti i svarka tokia dideles knopkes... jas turiu, tik kaip supratau tai daroma su specialia masina. Jau keliose siuvyklose klausiau - nedaro ir nezino kur daro.... verysad.gif
Atsakyti
Tai kad, kiek teko susidurt su tuo, tai tokius dalykus daro kiekviena drabužių, galanterijos taisykla. Tu čia Vilniuje ieškai, ania? Aš tik Kaune žinau tokias vietas.
Atsakyti
Taip reiktu Vilniuje... Bandysiu dar tose taisyklose paklausti... Dabar ieskojausi tik siuvyklose
Atsakyti
Vilniuje yra tokia maža dirbtuvėle, tik neatsimenu gatvės pavadinimo. Paraleliai su Pylimo g. už buvusios ar esamos Bafo picerijos. Net nežinau kaip tiksliai nupasakoti. Gal geležines sagas deda, tai tikrai, manau, kad ir knopkes deda.
Atsakyti
QUOTE(Victory @ 2006 01 06, 11:35)
Noriu isideti i svarka tokia dideles knopkes... jas turiu, tik kaip supratau tai daroma su specialia masina. Jau keliose siuvyklose klausiau - nedaro ir nezino kur daro....  verysad.gif


Hi! Namų sąlygomis knopkės dedamos tik tokio samodielno vamzdelio ir plaktuko pagalba. Bet jeigu nepavyks tai liksi be knopkių ir su skylėtu švarku.
Yra tokia čiotka viečikė Vingrių - 15. Ši siaura gatvelė lygiagreti Pylimui. Ten įstato spaudes, akutes, kniedes, dar aptraukia sagas, gamina diržus, remontuoja rankines, užtrauktukus ... žodžiu bla bla bla.
Jei tavo 'knopkės' standartinės - tikrai įdės, o jei ne, tai ten išsirinksi iš daugybės.
Kadangi pati siuvu, tai ten nuolatinė klientė, o ir šiaip jei kas užstringa, tai ten tikrai sutvarko. thumbup.gif
Vienžo labanakt.
P.S. parašyk kaip sekėsi.
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2006 01 06, 11:53)
Tai kad, kiek teko susidurt su tuo, tai tokius dalykus daro kiekviena drabužių, galanterijos taisykla. Tu čia Vilniuje ieškai, ania? Aš tik Kaune žinau tokias vietas.


Gal galetum parasyti, kur Kaune deda knopkes, nes man is sijono iskrito...
Atsakyti
Kaune, Mickeviciaus g. namo numerio neatsimenu, bet prie pat Senojo Tresto, priesais kaleima. Ant namo bus reklamele, ieini i laiptine ir leidiesi i rusi biggrin.gif
Atsakyti
Victory, as knopkes i drabuzius deduosi toje pacioje vietoje, kur peliukas77 aprase. kokybiskai padaro.
Atsakyti
Jega - sudejo man tas knopkes smile.gif uztruko kokias 4 min, kainavo 4 Lt (dvieju knopkiu idejimas)
Dar uzmaciau, kad ten gali i rubu ideti ziedus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victory @ 2006 01 11, 17:03)
Jega - sudejo man tas knopkes smile.gif uztruko kokias 4 min, kainavo 4 Lt (dvieju knopkiu idejimas)
Dar uzmaciau, kad ten gali i rubu ideti ziedus smile.gif



... ir į užuolaidas, kam aktualu, nes salonuose brangiau nuplėšia.
Atsakyti
as parasysiu, kur geriau nenesti 4u.gif
baltupiuose,kur geltoni kioskeliai prie didlaukio sustojimo. vasara ten nunesiau susiuti baltos rankines dirza nutrukusi , tai susiuvo schmoll.gif siulai gal kazkada balti ir buvo, bet mano balta rankine buvo siuta purvo spalvos siulais, priedo dygsniai buvo nevienodi ir nelygus schmoll.gif tada nuejau pas mociute. tai ji man su savo senu singeriu prasiuvo is naujo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 18 sausio 2006 - 09:25
Sveiki smile.gif

Kadangi radau temą tik apie avalynės taisymą, nusprendžiau pasiklausti apie apskritai galanterijos taisyklas. Nes retkarčiais juk visiem prireikia ne tik batus pataisyti:)

O suplyšo mano mylima odinė piniginė - išplyšo užtrauktuko dantukai. Nunešiau į keturias avalynės/galanterijos taisyklas, bet man vis sako, kad 'Mes netaisome' ir reikalingos kažkokios specialios mašinos:)

Gal kas susidūrėte su panašia problema ir galėtumėte pasiūlyti gerų piniginių, rankinių ir panašių smulkmenų taisyklų Vilniuje:)

Na žinau rankines dažniausiai dar priima avalynės taisyklose:) Bet kuo smulkesnis dalykas, tuo daugiau bėdos su juo smile.gif
Atsakyti