Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Na planuoklytės klokit savo ir savo močiučių išmintį, kaip ten su tom dėlionėm, gandrais virš galvos ir t.t. Baisiai smalsu, gal kam ir sutapę yra ?
Aš žinau tik vieną - kai gandrai virš namo ratus suka - lauk pagausėjimo biggrin.gif Man kol kas nepasitvirtino verysad.gif
Atsakyti
man daug kartu suku, irnesakyk.gif
Atsakyti
Nu man tai sakydavo, kai laukiausi, kad nesciai moteriai reikia viska duoti, ko ji paprasys, nes kitaip peles uzpuls biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2007 02 05, 22:23)
Nu man tai sakydavo, kai laukiausi, kad nesciai moteriai reikia viska duoti, ko ji paprasys, nes kitaip peles uzpuls biggrin.gif



sitas tikrai neisipildo, isbandziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2007 02 05, 21:23)
Nu man tai sakydavo, kai laukiausi, kad nesciai moteriai reikia viska duoti, ko ji paprasys, nes kitaip peles uzpuls biggrin.gif


lotuliukas.gif Šiais laikais tarakonai turbūt biggrin.gif

O ar yra kokių prietarų "padedančių" pastoti, ar "nuspėjančių" nėštuma ar net lytį ?
Smalsu kažkaip g.gif
Atsakyti
na nezinau, manau, kad tai tik bobuciu plepalai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 02 05, 16:25)
Aš žinau tik vieną - kai gandrai virš namo ratus suka - lauk pagausėjimo  biggrin.gif Man kol kas nepasitvirtino  verysad.gif

drinks_cheers.gif man irgi tai nepasitvirtino, praėjusiais metais daug kartu ratus suko ir nieko jokių rezultatų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 02 05, 23:39)
lotuliukas.gif Šiais laikais tarakonai turbūt  biggrin.gif

O ar yra kokių prietarų "padedančių" pastoti, ar "nuspėjančių" nėštuma ar net lytį ?
Smalsu kažkaip  g.gif


Esu girdejus, kad jei nenori pastot negalima glostyt neščiosios pilvuko, taip pat valgyti iš vienos lėkštės (t.y. dalintis), o jei nori pastot reik daryt viską atvirkščiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 02 06, 00:39)
O ar yra kokių prietarų "padedančių" pastoti, ar "nuspėjančių" nėštuma ar net lytį ?
Smalsu kažkaip  g.gif


Na girdėjau, kad norint pastoti reikia pasėdėti nėščiosio kėdėje.
Dar girdėjau, kad norint pastoti, reikia surinkti 10 pirmagimių virkšteles, jas išvisrti ir gerti tą nuovirą, tada turi pastoti.
Norint pastoti reikia suvalgyti kaulavaisį su kauliuku.

Na dar kažkokių girdėjau, bet dabar ant staigiųjų nepamenu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 04 09, 12:39)
Esu girdejus, kad jei nenori pastot negalima glostyt neščiosios pilvuko, taip pat valgyti iš vienos lėkštės (t.y. dalintis), o jei nori pastot reik daryt  viską atvirkščiai smile.gif


Na reiks pažystamos nėštukės ieškoti biggrin.gif

QUOTE(Lexana @ 2007 04 10, 23:01)

Dar girdėjau, kad norint pastoti, reikia surinkti 10 pirmagimių virkšteles, jas išvisrti ir gerti tą nuovirą, tada turi pastoti.



jetus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2007 04 11, 00:01)
Na girdėjau, kad norint pastoti reikia pasėdėti nėščiosio kėdėje.
Dar girdėjau, kad norint pastoti, reikia surinkti 10 pirmagimių virkšteles, jas išvisrti ir gerti tą nuovirą, tada turi pastoti.
Norint pastoti reikia suvalgyti kaulavaisį su kauliuku.

Na dar kažkokių girdėjau, bet dabar ant staigiųjų nepamenu. ax.gif


ka jau ka, bet nuoviro negerciau..fui blink.gif doh.gif
Atsakyti
geriausias prietaras su tuo nuoviru unsure.gif , bet labai jau slikstu ir ko tie zmones tik neprisigalvoja doh.gif
Atsakyti