Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Man nestuke.gif ispranasavo sapnas kad perku 3 saldainius. Paziurejus i sapninka radau reksme, kad netejusiai merginai tai pazintis su vaikinu, o jei jau esi istekejus - vaikai. Sapnas issipilde po 3 sav. wub.gif wub.gif
O zuvys man visuomet reiskia lietu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 13 gruodžio 2007 - 15:49
jau kas kas bet jokiu prietaru nepakenciu ir netikiu ir net negaliu klausytis ...tokia nesamone doh.gif
Atsakyti
parasysiu viena, kur man uosve pastoviai per nestuma sakydavo:

nesakyk zodzio "smirda", nes vaikui is burnos labai dvoks visada blink.gif doh.gif
nu nieko panasaus.... schmoll.gif
siulau nekreipti demesio i visokias nesamones mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na as irgi nelabai visokiais prietarais tikiu, bet vienu tai turbut reikia patiketi - tai gandrais blush2.gif

Sia vasara buvome kaime, ir ant kiemo stulpo nusileido toks grazus didelis gandras ir ziurejo tiesiai i langa kur mes sedejom, o siaip tai niekada net mano tevai neatsimena jog taip arti butu gandras atskrides blush2.gif
as nei kaip nenorejau patiketi, bet dabar jau kai menuo nescia, pradedu tiketi jog gandrai tikrai kazka reiskia... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 04 29, 20:37)
na aš čia ir pažersiu perliukų:
1- jei name yra netekėjusi "merga" ir netoli pelėda ūbauja- tai merga susilauks taip vadinamo- mergos vaiko" seniau vydavo pelėdas nuo namų.


mano puseserė pasakojo kad šalia jos nuosavo namo eglėj pelėda apsigyveno ir ji dar nežinojo kad laukiasi...reiškia tiesos yra tik kad ji ištekėjus

QUOTE(Linutas @ 2007 11 26, 18:43)
O aš dar girdėjau anekdotą - jei padovanosi vyriui per balandžio 1 d kiaurą prezervatyvą - tai per Naujus Metus gali gauti už tai dovanėlę  lotuliukas.gif



aš tokių dovanų nedovanojau, be tikrai žinau kad pastojau būtent balandžio 1 (taip ir kortelėj buvo parašyta) ir turiu naujametinę dukrą flirt.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudu @ 2007 12 20, 18:17)
mano puseserė pasakojo kad šalia jos nuosavo namo eglėj pelėda apsigyveno ir ji dar nežinojo kad laukiasi...reiškia tiesos yra tik kad ji ištekėjus
aš tokių dovanų nedovanojau, be tikrai žinau kad pastojau būtent balandžio 1 (taip ir kortelėj buvo parašyta) ir turiu naujametinę dukrą  flirt.gif  biggrin.gif

geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei esate nescia negalima uzmusineti musiu, ar siaip kokiu vabalu, tai vaikas bus ziaurus arba zmogzudys..... mociute taip sake

Girdejau ir kad "fui' negalima nesciai sakyti, nes vaikui is burnos smirdes.

Dar kad negalima nesciai per tvoroje skyle lysti, nes virkstele vaikui apsisuks.

Dar kad plauku kirpti negalima nesciai, tik nepmenu del kokios priezasties.

Issigandus negalima prie saves liestis, nes gimusiam vaikuciui toje vietoje bus deme ir taip toliau

nescioms nieko negalima smile.gif)

Atsakyti
O as girdejau kad nescioms galima viskas ko tik jos uzsigeidzia mirksiukas.gif
Mat jei nescioji ko negauna tai gresia dideles bedos, o jei atsakai nesciai tai ohoho kaip tau nepasiseks tongue.gif
Atsakyti
Man viena mociute,na ne mano,kaimyne sake,kad jei nori greiciau susilaukti,po lova reikia is akmenuku atsinestu is lauko ir pacios rinktu sudelioti apskritima,tai turi sutelkti visa geraja namu energija siam tikslui smile.gif .

Ir dar patare gerti dilgeliu arbata vietoj papiltu ir vitaminu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 03 19, 19:42)
O as girdejau kad nescioms galima viskas ko tik jos uzsigeidzia  mirksiukas.gif
Mat jei nescioji ko negauna tai gresia dideles bedos, o jei atsakai nesciai tai ohoho kaip tau nepasiseks  tongue.gif


taip ir as girdejau smile.gif jei nesciajai atsakysi kazkokios paslaugos, tai peles uzpuls. O man taip ir buvo atsitike. atsakiau nesciai padaryti viena paslauga kai nezinojau kad ji jau laukiasi. Tai pas mane namuose ziurke apsigyveno, sugraudavo muila vonioje (i virtuve tai net neidavo) ir mano apatinius is skalbiniu dezes istampydavo ir sugrauzdavo. pora savaiciu ja negalejom atsikratyti, nepadedavo ne spastai. Tai teko skolintis katina kad pas mane pagyventu. po to laiko dingo ziurke.
Atsakyti
QUOTE(ltdana @ 2008 03 19, 19:47)
Man viena mociute,na ne mano,kaimyne sake,kad jei nori greiciau susilaukti,po lova reikia is akmenuku atsinestu is lauko ir pacios rinktu sudelioti apskritima,tai turi sutelkti visa geraja namu energija siam tikslui smile.gif .

Ir dar patare gerti dilgeliu arbata vietoj papiltu ir vitaminu ax.gif

dar arbata dar far bet tie akmenukai tai kaip pasaka kokia
Atsakyti
Vieninteliu prietaru tikiu, kai krekzdes zemai palei zeme skraido-bus lietaus, visa kita bobuciu ismyslai ax.gif
Atsakyti