Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Šiemet tėvų sodyboje apsigyveno gandrai ir aš nuolat "susiduriu" su jų plunksnomis: tai jiems praskridus, nukrenta ant manęs, tai šluojant kiemą randu ir šiaip kur beeičiau jas pastebiu.
Ar galėtų rodyti netolimą nėštumą? g.gif
O gal tik man paranoja, nes labai noriu pastoti ir niekaip nepavyksta unsure.gif
Atsakyti
Oi su tais gandrais tai man irgi siemet sekasi. Visada esu maciusi arba skrendancius gandrus, arba vaiksciojancius, bet taip kaip siemet pirma karta! Su vyru atvaziavom i jo sodyba ir po keliu val., atskrido gandras, atsistojo ant kamino ir prabuvo visa laika kol mes ten sodyboj buvom... Dar paklausiau jo ar mums nieko neatnese lotuliukas.gif

Na idomu ar siais metais pavyks man tapti nestuke.gif tikeciau prietarais... biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš esu girdėjus, kad neščiąjai geriau neiti į kūmas. Nes tada krikštijamas vaikelis bus ligotas, arba kas nors iš jos artimiausios šeimos mirs.... sad.gif

O gandrais mažai tikiu - esu per metrą nuo gandro stovėjus, tačiau vis tiek nepastojau. biggrin.gif
Atsakyti
O as sia tema anekdoteli zinau 4u.gif
Sunus atejo pas mama ir pasakoja apie ka tik gimusi savo tamsiaodi pirmagimi:
- Na jinai man paaiskino, kad kai buvo nescia, sedejo prie lango, staiga praejo juodaodis, o ji kai nustebo, tai ir vaikui persidave unsure.gif
- Taip, suneli, turbut taip ir buvo, nes kai as taves laukiausi, sedejau prie lango, staiga ziuriu, ogi asilas eina...
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nastuliukas @ 2011 08 31, 20:15)
O as sia tema anekdoteli zinau 4u.gif
Sunus atejo pas mama ir pasakoja apie ka tik gimusi savo tamsiaodi pirmagimi:
- Na jinai man paaiskino, kad kai buvo nescia, sedejo prie lango, staiga praejo juodaodis, o ji kai nustebo, tai ir vaikui persidave unsure.gif
- Taip, suneli, turbut taip ir buvo, nes kai as taves laukiausi, sedejau prie lango, staiga ziuriu, ogi asilas eina...
  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes kuo tikiu tai gandrais ir sapnais, as vokietijoje gyvenu jau 13metu, iki tol kol nebuvom pradeje planuot dukreles, nemaciau nei vieno gandro, o va 2006 kai emem planuot tai ir gandrus vos ne kasdien maciau, ir nuo 2006 vel iki sio menesio nebuvau macius, o va pries 3 savaites vaziavom apsipirkt ir vyras parode du gandrus po pieva vaiksciojancius. manau tai lemtingas zenklas...
o sapnai tai kai su mergyte pastojau bet dar aisku nezinojau tai implantacijos diena abu su vyru susapnavom leliuka, tai tiksliai zinau nes turiu issisaugojus tuometinius supermamos susirasinejimus, ir kadangi zinai kada vyko lemtingi ND tai tiksliai zinau kada ir implantacija vyko, taigi gandrus pamaciau po 5 metu tai belieka laukti sapno apie leliuka
Atsakyti
Na o aš tai manau, kad jei tiki prietarais, atsitiks tai, kuo tiki. O kalbant apie krikštynas, jūs man pasaskykit, ką bendra turi bažnyčia ir Dievas su prietarais? Ogi nieko. Paklauskite kunigų.Nebent nėščiai moteriai sunku bus visą ceremoniją laikyti ant rankų krikštyjamą vaikelį. Aišku, jei tikėsime, jog vienam iš vaikelių kas nors negero atsitiks ar bus nelaimigas, tai būtinai taip irbus, nes mes tą nelaimę prisišauksime savo mintimis. Mano vaikelį krikštino besilaukianti svainė ir niekam nešovė mintis, kad ji dėl kažkokių bobučių pasakų negalėtų to daryti.
Atsakyti
QUOTE(DanyteG @ 2011 09 01, 17:16)
Na o aš tai manau, kad jei tiki prietarais, atsitiks tai, kuo tiki.  O kalbant apie krikštynas, jūs man pasaskykit, ką bendra turi bažnyčia ir Dievas su prietarais? Ogi nieko. Paklauskite kunigų.Nebent nėščiai moteriai sunku bus visą ceremoniją laikyti ant rankų krikštyjamą vaikelį. Aišku, jei tikėsime, jog vienam iš vaikelių kas nors negero atsitiks ar bus nelaimigas, tai būtinai taip irbus, nes mes tą nelaimę prisišauksime savo mintimis. Mano vaikelį krikštino besilaukianti svainė ir niekam nešovė mintis, kad ji dėl kažkokių bobučių pasakų negalėtų to daryti.



labas sese cia as, nu va pagavau tave, kaip tik buvau skaicius ta prietara ir apie jus pagalvojau, myliu
Atsakyti
Be abejo, prietarai yra toks išmislas, kuris praktiškai niekada nepasitvirtina. Ir Jūsų, DanyteG, patirtis yra akivaizdus to įrodymas. smile.gif
Atsakyti
As ir girdejau prietara apie krikstynas. Nezinau gal cia sutapimas gavos. Tai va mano brolis krikstijo savo pirmagime, jis su savo darbatine zmona tada dar nebuo susituokes, o krikstateviais buvo musu pusbrolis su savo drauge. Jie gyveno keleta jau meteliu kartu. Pusbrolio mama sako, kad negeras zenklas eiti i kumas, kad leliaus tevai nesusituoke, o pusbrolio drauge sako, neissigalvokit. Na ir ka manot, lyg ir po metu jie issiskyre, ir dabar sako argi prietarais negali tiket.
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 09 05, 12:17)
As ir girdejau prietara apie krikstynas. Nezinau gal cia sutapimas gavos. Tai va mano brolis krikstijo savo pirmagime, jis su savo darbatine zmona tada dar nebuo susituokes, o krikstateviais buvo musu pusbrolis su savo drauge. Jie gyveno keleta jau meteliu kartu. Pusbrolio mama sako, kad negeras zenklas eiti i kumas, kad leliaus tevai nesusituoke, o pusbrolio drauge sako, neissigalvokit. Na ir ka manot, lyg ir po metu jie issiskyre, ir dabar sako argi prietarais negali tiket.

tai tikru tikriauisas ismislas,del krikstynu, mes su dabar jau vyru pakrikstinome mergaite, o po 2 meteliu susituokeme 4u.gif o jeigu butume issiskyre, tai tikrai ne del to kad drauge kazka krikstinome smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DanyteG @ 2011 09 01, 17:16)
Na o aš tai manau, kad jei tiki prietarais, atsitiks tai, kuo tiki.  O kalbant apie krikštynas, jūs man pasaskykit, ką bendra turi bažnyčia ir Dievas su prietarais? Ogi nieko. Paklauskite kunigų.Nebent nėščiai moteriai sunku bus visą ceremoniją laikyti ant rankų krikštyjamą vaikelį. Aišku, jei tikėsime, jog vienam iš vaikelių kas nors negero atsitiks ar bus nelaimigas, tai būtinai taip irbus, nes mes tą nelaimę prisišauksime savo mintimis. Mano vaikelį krikštino besilaukianti svainė ir niekam nešovė mintis, kad ji dėl kažkokių bobučių pasakų negalėtų to daryti.



Is dlies sutinku.Mano dukryte krikstijo drauge kai laukesi savo dukryte gime stipri,grazi ir sveika mergyte!
o del to,kad negalima stebetis kai nescia tai sutinku.:-)
4u.gif biggrin.gif
Atsakyti