Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Na mergaites, kad jau apie prietarus plepat, tai vienas is Graikijos: norint susilaukti berniuko, po smileysex.gif reikia ant kairio sono pagulet biggrin.gif
Pati dar neisbandziau, nes kol kas nepavyko pastot, bet maniskis po visko vis stengias mane paverst ant to "jam reikiamo soniuko" lotuliukas.gif
Atsakyti
savaitgali teta sakė, kad yra toks prietaras, kad reikia pasidžiaugti,(na pažaisti, panešioti ir pan) su mažu vaiku ir taip greičiau pastosi...Na nežinau kiek tai tiesa, gal susižadina kokie motiniški instinktai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2010 07 20, 08:04)
Na as visad noredavau pamatyt pavasari pirma du gandrus  lotuliukas.gif  bet 6m niekaip kaip vienas taip vienas, o va siemet pamaciau du  thumbup.gif  o po kiek laiko dar ir ant stogo stovejo, na galvoju paziuresim ar tiesa ir ka sulaukem mes tos dienos  thumbup.gif  thumbup.gif  nesulaukus mmm pasidarau testa ir jis teigiamas  thumbup.gif  tai galvoju gal ir tiesa su tais gandrais  g.gif  biggrin.gif

o mes siemet atostogu buvom lt, tai tiek gandru prisiziurejom doh.gif ir stovejo ir buriaias skraide ir po viena ir po 2 ir visa seima matem. planuojam leliuka jau senai, tai gal sikart pasiseks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja@ @ 2012 08 09, 19:24)
o mes siemet atostogu buvom lt, tai tiek gandru prisiziurejom doh.gif ir stovejo ir buriaias skraide ir po viena ir po 2 ir visa seima matem. planuojam leliuka jau senai, tai gal sikart pasiseks bigsmile.gif

tikekis smile.gif ir linkiu kad pasisektu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irena1987 @ 2012 08 09, 19:31)
tikekis smile.gif ir linkiu kad pasisektu  4u.gif

o kas mums belieka blush2.gif nuo ryt startuosim su ND ir ziuresim ar gandrai ka mums paliko blush2.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau cia idomybiu smile.gif Mes su MB jau irgi planuojam leliu, o dabar paskaicius prietarus atsiminiau, jog Pries menesi kelia gandras buvo pastojas, drasus labai, nejudejo is vietos tarsi musu ten ne nebuvo...o pres savaite sapnavau labai rysku sapna kad mano tete pagavo laaabai didele zuvi ir man ja dave...kazkaip tik dabar pagalvojau kad tikrai idomiai cia smile.gif Apie gandra senai esu girdejusi, bet apie zuvis suzinojau tik dabar cool.gif
Atsakyti
Gal sutapimas gal ne, bet siandien pamaciau II smile.gif Stai jum ir pranasiski sapnai smile.gif
Atsakyti
Taj jau tikrai nesutapimas lotuliukas.gif sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 09 21, 14:26)
Taj jau tikrai nesutapimas  lotuliukas.gif  sveikinimai  smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deluxe_DM @ 2012 09 21, 14:24)
Gal sutapimas gal ne, bet siandien pamaciau II smile.gif Stai jum ir pranasiski sapnai smile.gif


sveikinimai tapus nestuke.gif 4u.gif :4: 4u.gif matot kartais tie prietarai veikia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu pasidalinti prietarais, kurie issipilde, ar jais tiketi Jusu reikalas, o buvo taip...
Pamatem su vyru gandrus tupincius lizde su mazyliais (svarbiausia pirmus kokius pamatai). MB neisvaziavo i uzsieni (nors ir buvo planu), pasiliko LT ir nestuke.gif . O mano mama pamate sode zalciu seimynele tai pagalvojo,kad as kursiu seima taip ir yra.
Atsakyti
Tiek su pirmu, tiek su antra prietaras su gandrais pasitesino thumbup.gif prieš mėnėsį-du mačiau gandrą ir ant kaimynų stogo ir kieme vaikščiojant praskrendanti, tikiuos bent šį kartą nepasiteisins biggrin.gif
Atsakyti