Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas, lubos

QUOTE(Goniuke @ 2007 04 13, 08:18)
user posted image
gal kas zinot kaip cia padaryta kad tos lubos tokios kaip stiklines g.gif
nu man taip grazu wub.gif
pas mus zemos lubos, nera net 2,5m  doh.gif tai galvoju gal vizualiai paaukstetu siektiek jei butu tokios vos ne veidrodines blush2.gif
bet kazin ar praktiska g.gif ir ar nekainuos super daug unsure.gif
pas mus lubos atskirtos i kelias dalis balkiais, tai mastau gal tokias daryt virs valgomojo stalo... ka jus manot? ax.gif



Čia nei stiklas nei plastikas, o įtempiamos lubos

pvz.: http://www.itempiamo...os.lt/?id=6&l=1

Kaina taj kiek žinau nemaža
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2007 04 14, 23:25)
Čia nei stiklas nei plastikas, o įtempiamos lubos

pvz.: http://www.itempiamo...os.lt/?id=6&l=1

Kaina taj kiek žinau nemaža

jau apziurejom ir pasikonsultavom su sita firma, kaina tai ~250 Lt/kv. unsure.gif
paskaiciavom kad labai jau daug gausis.. Jei ir nedaryt visu lubu o tik gabaliuka vistiek kaina auksine iseina doh.gif deja teks apseiti verysad.gif
Atsakyti
mes galvojam vonioje dazyti baltai lubas g.gif bijau tik kad nesupelytu.. bet gal jei ventiliatoriu gera idesim nebus bedu? kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 14, 17:18)
is plastiko  smile.gif esu patenkinta  ax.gif o kitur tai is gipso  ax.gif

plastikas vonios luboms g.gif per laika jos ruduoja pastoviai slapios lubos, nes plastikas nesugeria vandens schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agata @ 2007 04 19, 01:24)
plastikas vonios luboms g.gif  per laika jos ruduoja  pastoviai slapios lubos, nes plastikas nesugeria vandens  schmoll.gif

Netiesa schmoll.gif jau va kokia 10 metu plastikas vonioj ir visiskai nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agata @ 2007 04 19, 02:24)
plastikas vonios luboms g.gif  per laika jos ruduoja  pastoviai slapios lubos, nes plastikas nesugeria vandens  schmoll.gif

Tikrai nieko tam plastikui nesidaro - pas mama kokie 6 metai vonia ir duso kabina kartu, taciau jokiu pokyciu nesimato
Atsakyti
Mano vonioj bute plastiko lubos jau 8 metai, bet atrodo kaip naujos, jokių pokyčių. Į namą jo nedėsiu vien dėl to, kad jis plastikas. Kalsim gipso kartoną ir dažysim. biggrin.gif
Atsakyti
O mes vonioj pakabinamas lubas susidėjom ir liuks, jei ir pradės kadanors kas pelyti (nors netikiu, kad taip bus)- pakeiti plokste ir vsio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 04 13, 08:18)
user posted image
gal kas zinot kaip cia padaryta kad tos lubos tokios kaip stiklines g.gif
nu man taip grazu wub.gif
pas mus zemos lubos, nera net 2,5m  doh.gif tai galvoju gal vizualiai paaukstetu siektiek jei butu tokios vos ne veidrodines blush2.gif
bet kazin ar praktiska g.gif ir ar nekainuos super daug unsure.gif
pas mus lubos atskirtos i kelias dalis balkiais, tai mastau gal tokias daryt virs valgomojo stalo... ka jus manot? ax.gif

Cia įtempiamos rolleyes.gif
Atsakyti
Mes įpratę, kad apšvietimas tik iš lubų. Man labai gražu iš grindų-dedasi grindiniai halogenai ir jais apsišviečia sienos ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Namuose darom gipsokartono lubas. Dėsim halogenus. Kaip geriau juos išdėstyti - ratu ar kvadratu? g.gif Kambarys 6 x 3,5 m.
Gal kas žinot, kiek 1 kv.m reikia vatų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 29 balandžio 2007 - 14:42
Nepykit už kvailą klausimą biggrin.gif Dimerį galima montuoti prie bet kokio šviestuvo? Ar čia iš viso neturi reikšmės šviestuvas? ax.gif
Atsakyti